Rękodzieło z plastikowych kapsli

Rękodzieło z plastikowych kapsli. Klasa mistrzowska

W każdym domu można znaleźć plastikowe butelki z kolorowymi wieczkami. Nie wyrzucaj tych przydatnych materiałów do robótek ręcznych, spróbuj zrobić ciekawe rękodzieło z plastikowych kapsli. Majsterkowanie może być świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną, a także okazją do stworzenia kina domowego. Nawet małe dzieci mogą robić zabawki z pokrywek. Takie oryginalne rzemiosło będzie przyjemnym prezentem i ozdobą przedszkola..

Materiały:

– pokrywki z plastikowych butelek o różnych średnicach;

– karton;

– filc lub pianiran;

– malatura;

– karton:

– nożyce.

Mistrzowska klasa rzemieślnicza z kapsli

Aby zamienić pokrywkę w jakieś zabawne stworzenie, musisz zrobić piękne małe oczy i przykleić je do niego. Możesz wykorzystać puste miejsca na płytkach na pigułki. Jeśli weźmiesz walerianowe talerze i wytniesz z nich tacę, otrzymasz bardzo zabawne oczy. Możesz także narysować oczy na kartonie lub wykonać je z innego materiału..

Zanim zaczniesz tworzyć dowolne rzemiosło, znajdź i pobierz szablon produktu, który chcesz wykonać z pokrywek.Wilk wzórszablony do rękodzieła z plastikowych butelekCzerwony Kapturek Wzór

Do sklejenia części idealnie nadaje się klej Moment, którego dodatkowe krople można usunąć wykałaczką. Możesz użyć pióra z helem, aby narysować drobne szczegóły..

Możesz spróbować stworzyć postacie z bajki „Czerwony Kapturek”. Aby zrobić dziewczynkę, przyklej dwie czapki na głowę i ciało na szarym pianiranie.

Aby zrobić dziewczynkę, przyklej dwie czapki głowy i ciała do szarego pianiranu.

Następnie z innego koloru możesz zrobić ręce i nogi, a następnie wyciąć czerwoną czapkę. Kosz i fartuch zrób osobno. Przyklej oczy i narysuj usta i nos dla uroczej dziewczyny.

Następnie z innego koloru możesz zrobić ręce i nogi, a następnie wyciąć czerwoną czapkę. Kosz i fartuch zrób osobno. Przyklej oczy i narysuj usta oraz nos dla uroczej dziewczyny.

Przeczytaj także: DIY teatr na palec

Aby zrobić wilka z bajki „Czerwony Kapturek”, weź pokrywki o różnych średnicach i przyklej je do Tomka blisko siebie. Teraz przygotuj łapy, uszy i ogon z pianki.

Aby zrobić wilka z bajki „Czerwony Kapturek”, weź pokrywki o różnych średnicach i przyklej je do Tomka blisko siebie.

Możesz sam wybrać schemat kolorów. Zrób kaganiec i przyklej plamy na ciele.Po przygotowaniu wilka i dziewczyny wytnij okładki, pozostawiając około 1-2 mm szarego kształtu, aby statek był trzymany i stabilny..

Możesz sam wybrać schemat kolorów. Zrób kaganiec i przyklej plamy na ciele.

Teraz Ty i Twoje dziecko możecie tworzyć niesamowitych bohaterów z bajek, z pozornie zwyczajnych materiałów. Rękodzieło z plastikowych kapsli To świetny pomysł na kino domowe. Możesz sam wybrać bajkowe postacie i wydobyć je z korków. Jeśli masz dość tego materiału, spróbuj wykonać bardziej obszerne kompozycje z korka..