Prezentowe serce wykonane ze słodyczy. Zdjęcie. MK

Chcesz złożyć oryginalną deklarację miłości? Nie musisz dużo mówić i kupować kwiaty, które po kilku dniach zwiędną. Spróbuj własnymi rękami zrobić wielkie serce ze słodyczy i podaruj je ukochanej osobie. W tym artykule znajdziesz mistrzowską lekcję krok po kroku dla słodkich rzemiosł, a także zdjęcie serc cukierków.

Materiały:

– cukierki;

– taśma dwustronna;

– tektura falista;

– zszywacz;

-szeroka satynowa wstążka;

– nożyce.

Jak szybko zrobić serce z cukierków

Wskazane jest zabranie bardzo grubego kartonu, aby serce nie uginało się pod ciężarem słodyczy. Wielkość serduszka zależy od wymiarów kartonu, a także od ilości cukierków. Narysuj serce na tekturze, a następnie wytnij je wzdłuż konturu. Możesz całkowicie wypełnić cały blank lub wyciąć kolejne serce w centralnej części. Upewnij się, że szerokość paska wynosi co najmniej 10 cm, w przeciwnym razie twoje słodycze po prostu się nie zmieszczą.

Wskazane jest zabranie bardzo grubego kartonu, aby serce nie uginało się pod ciężarem słodyczy. Wielkość serduszka zależy od wymiarów kartonu, a także od ilości cukierków. Narysuj serce na tekturze, a następnie wytnij je wzdłuż konturu. Możesz całkowicie wypełnić cały blank lub wyciąć kolejne serce w centralnej części.

Weź satynową wstążkę i przyszyj ją z obu stron ściegiem fastrygującym. Powinno być wystarczająco dużo taśmy, aby pokryć kontur przedmiotu w kształcie serca. Przyklej taśmę do krawędzi serca, jak pokazano na zdjęciu i dokręć. Aby taśma nie spadła, zabezpiecz ją obustronnie zszywaczem lub taśmą.

Przeczytaj także: DIY serce

Teraz weź kolejny kawałek taśmy, możesz użyć innego koloru. Zaszyj go wokół krawędzi, a następnie zdejmij ponownie. Udekoruj wnętrze serca.

Teraz weź kolejny kawałek taśmy, możesz użyć innego koloru. Zaszyj go wokół krawędzi, a następnie zdejmij ponownie. Udekoruj wnętrze serca.

Aby przykleić cukierek, będziesz musiał użyć taśmy dwustronnej. Pokrój na kawałki równe długości lub szerokości cukierka. Następnie pozostaje usunąć warstwę ochronną taśmy samoprzylepnej i nałożyć na nią słodycze. Nie musisz używać tych samych cukierków. Spersonalizuj swój prezent.

Aby przykleić cukierek, będziesz musiał użyć taśmy dwustronnej. Pokrój go na kawałki równe długości lub szerokości cukierka. Następnie pozostaje usunąć warstwę ochronną taśmy samoprzylepnej i nałożyć na nią słodycze.

Możesz zrobić: Stwórz serce z serwetek

Upewnij się, że podczas klejenia cukierków nie ma pustych przestrzeni. Jeśli chcesz w przyszłości ciepło udekorować pokój ukochanej osoby, przyklej warkocz z tyłu. Możesz również napisać życzenia na odwrocie serca. Słodki prezent na długo zapadnie w pamięci, a piękne słowa będą do niego dobrym dodatkiem..

Upewnij się, że podczas klejenia cukierków nie ma pustych przestrzeni. Jeśli chcesz w przyszłości ciepło udekorować pokój ukochanej osoby, przyklej warkocz z tyłu. Możesz również napisać życzenia na odwrocie serca.

Jest wiele sposobów na zrobienie słodkiego serca. Jako bazę możesz użyć gotowego półfabrykatu z pianki, który wystarczy skleić słodyczami. Pięknie prezentuje się również topiary w kształcie serca wykonane ze słodyczy. Wyobraź sobie, a Twoje rzemieślnicze serce przez długi czas będzie Ci przypominało romantyczny dzień.

Zobacz zdjęcie:

zdjęcie serduszka ze słodyczy

serwetka

proste serwetkowe serce

oryginalne cukierkowe serce

jak zrobić serce ze słodyczy