Oryginalne prezenty dla taty i dziadka. Zdjęcie

Tata i dziadek to nie tylko bliscy krewni, ale także najlepsi przyjaciele każdego dziecka. Kto lepiej opowie o tym, jak naprawić samochód lub o operacjach wojskowych z 1944 roku?! Niestety znalezienie prezentów dla ojca i dziadka może być trudne. Jeśli okażesz trochę wyobraźni, nawet dziecko, z wdzięczności za opiekę, może własnymi rękami wykonać ciekawe rzemiosło. Kreatywne prezenty dla mężczyzn nie muszą być kupowane w sklepach. Spróbuj razem z dziećmi zrobić robótki ręczne i zrobić łódkę lub oryginalną pocztówkę.

Łodzie DIY dla taty

Wszyscy mężczyźni uwielbiają słodycze, dlatego można je wykorzystać jako bazę do rękodzieła. Weź małe czekoladki zawinięte w papier do pakowania. Będą musiały być sklejone taśmą klejącą. Drewniany patyk będzie działał jak maszt i przyklei żagiel z kawałka kolorowego papieru. Nie zapomnij zrobić flag i przykleić je do nici. Możesz również udekorować czekoladki tak, aby wyglądały jak statek.

Wszyscy mężczyźni uwielbiają słodycze, dlatego można je wykorzystać jako bazę do rękodzieła. Weź małe czekoladki zawinięte w papier do pakowania. Będą musiały być sklejone taśmą klejącą. Drewniany patyk będzie działał jak maszt i przyklei żagiel z kawałka kolorowego papieru. Nie zapomnij zrobić flag i przykleić je do nici. Możesz również udekorować czekoladki, aby wyglądały jak statek.

Przeczytaj także: Prezent dla majsterkowiczów dla klasy mistrzowskiej dla mamy

Ostatnio popularne są obszerne rzemiosło. Po opanowaniu techniki tworzenia prostej papierowej łodzi możesz stworzyć kreatywny panel. Aby to zrobić, potrzebujesz ramki na zdjęcia, kolorowych ołówków, pistoletu do kleju i kolorowego papieru biurowego..

Ostatnio popularne są obszerne rzemiosło. Po opanowaniu techniki tworzenia prostej papierowej łodzi możesz stworzyć kreatywny panel. Aby to zrobić, potrzebujesz ramki na zdjęcia, kolorowych ołówków, pistoletu do kleju i kolorowego papieru biurowego.

Naostrz ołówki, aby miały różne rozmiary lub odbierz specjalnie ze starych ołówków. Przyklej ołówki wokół krawędzi ramy. Złóż łódkę z papieru i przyklej ją na białym prześcieradle. Wytnij arkusz tak, aby pasował do ramy. Nie zapomnij pomalować morza i słońca, aby Twoja łódź była częścią pięknej kompozycji..

Istnieje wiele opcji rzemiosła z łodziami. Użyj kolorowego papieru i twórz statki o różnych rozmiarach.

Istnieje wiele opcji rzemiosła z łodziami. Użyj kolorowego papieru i twórz statki o różnych rozmiarach.

Nawet zwykła papierowa łódź wytrzyma małe słodycze..

Nawet zwykła papierowa łódź wytrzyma małe słodycze.

Bardziej wytrzymałe rzemiosło uzyskuje się z tektury falistej.

Bardziej wytrzymałe rzemiosło uzyskuje się z tektury falistej.

Nie bój się fantazjować i przyklejać maszt i flagi do swojego statku.

Ciekawe prezenty dla dziadka

Możesz sam wynagrodzić dziadka za jakąś zasługę. Zrób mu medal lub zamówienie z papieru lub innych materiałów. Na przykład możesz wziąć gorący podkładkę z korka i przykleić ją do wyciętej gwiazdy wykonanej z tektury. Jeśli jest szkło, możesz wstawić na stojak zdjęcie swojego dziadka lub po prostu napisać ciepłe słowa.

Możesz sam wynagrodzić dziadka za jakąś zasługę. Zrób mu medal lub zamówienie z papieru lub innych materiałów. Na przykład możesz wziąć gorący podkładkę z korka i przykleić ją do wyciętej gwiazdy wykonanej z tektury. Jeśli jest szkło, możesz wstawić zdjęcie dziadka do stojaka lub po prostu napisać ciepłe słowa.

Kup oczka i metalowe pierścienie w sklepie z narzędziami, a następnie przypnij je do górnej części swojego statku. Włóż wstążkę do pierścionka i zawiąż ją.

Kup oczka i metalowe pierścienie ze sklepu z narzędziami, a następnie przypnij je do górnej części swojego statku. Włóż wstążkę do pierścienia i zawiąż ją.

Polecana literatura: Prezent dla dziadka

Jeśli jesteś biegły w origami, spróbuj złożyć papierową koszulę. Następnie produkt można wykorzystać do ozdobienia pocztówki..

Jeśli jesteś biegły w origami, spróbuj złożyć papierową koszulę. Następnie produkt można wykorzystać do ozdobienia pocztówki.

Spróbuj zrobić etui na okulary ze starego krawata. Taki prezent na pewno ucieszy Twojego dziadka, a zrobisz go w zaledwie 10-15 minut.

Spróbuj zrobić etui na okulary ze starego krawata. Taki prezent z pewnością ucieszy twojego dziadka, a możesz go zrobić w zaledwie 10-15 minut.

Jak widzisz, pomysły na robienie prezentów dla taty i dziadka wystarczająco. Nawet Twoje małe dziecko może zrobić papierowe łódki, medale i pocztówki. Podaruj miłe chwile bliskim.