Wykonaj serce z kolorowego papieru

Serce to jedna z najczęstszych form tworzenia różnorodnych rękodzieł, dekoracji ślubnych lub kartek okolicznościowych. Nawet jeśli nie masz pod ręką kleju, nadal możesz zrobić oryginalne serce własnymi rękami i dać je ukochanej osobie. W tym artykule zebraliśmy dla Ciebie różne metody., jak złożyć serce z papieru lub zrób piękną pocztówkę dla ukochanej osoby.

Proste papierowe serce

Aby być kreatywnym w swoim rzemiośle, użyj papieru dwustronnego lub papieru do scrapbookingu, aby to zrobić. Najpierw wytnij kwadrat i złóż go na pół po przekątnej. Odbywa się to w celu zaznaczenia linii zagięcia, a następnie wygodnie było zgiąć serce..

Aby wykazać się kreatywnością w swoim rzemiośle, użyj papieru dwustronnego lub papieru do scrapbookingu, aby to zrobić. Najpierw wytnij kwadrat i złóż go na pół po przekątnej. Odbywa się to w celu zaznaczenia linii zagięcia, a następnie wygodnie było zgiąć serce.

Teraz górny róg należy wygiąć do środka, a dolny wygiąć tak, aby wystawał poza przeciwległą krawędź rombu.

Przeczytaj także: Rękodzieło z papierowych serc własnymi rękami

Następnie zacznij zginać boczne części do linii środkowej, masz już kształt serca, ale z ostrymi rogami. Musisz zagiąć rogi po bokach iu góry.

Następnie zacznij zginać boczne części do linii środkowej, masz już kształt serca, ale z ostrymi rogami. Musisz złożyć rogi po bokach iu góry.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, otrzymasz oryginalne serce, które możesz podpisać w środku lub wykorzystać do ozdobienia prezentu lub pocztówki. Spróbuj zrobić wiele serc o różnych rozmiarach, jeśli chcesz, możesz użyć ich jako girlandy serc.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, otrzymasz oryginalne serce, które możesz podpisać w środku lub wykorzystać do ozdobienia prezentu lub pocztówki. Spróbuj zrobić wiele z tych serc w różnych rozmiarach, jeśli chcesz, możesz użyć ich jako girlandy serc.

Karta wolumetryczna-serce

Aby otrzymać obszerną pocztówkę, musisz przygotować kilka pustych miejsc. Serca powinny otwierać się na środku, więc narysuj serce na kartce papieru, a także po bokach półserca, aby je skleić.

Aby otrzymać obszerną pocztówkę, musisz przygotować kilka pustych miejsc. Serca powinny otwierać się na środku, więc na kartce papieru narysuj serce, a także po bokach półserca, aby je skleić.

Następnie wytnij serce z kartonu i przyklej do środka powstałe serca. Ważne jest prawidłowe składanie półfabrykatów, aby pocztówka była wygodna do otwierania i zamykania..

Quillingowa karta w kształcie serca

Technika quillingu jest często wykorzystywana do tworzenia różnorodnych aplikacji, rękodzieła i obrazów. Możesz samodzielnie wyciąć paski do quillowania lub kupić gotowe w różnych szerokościach. Do nawijania rolek z pasków często używa się wykałaczek lub specjalnego narzędzia do quillingu. Aby zrobić serce trzeba będzie nawinąć około 20-25 spiral.

Technika quillingu jest często wykorzystywana do tworzenia różnorodnych aplikacji, rękodzieła i obrazów. Możesz samodzielnie wyciąć paski do quillowania lub kupić gotowe w różnych szerokościach. Do nawijania rolek z pasków,

Następnie lekko dociśnij półfabrykaty, aby nadać im lekko wydłużony kształt. Ułóż kształt serca z 8 części, a krawędzie przyklej klejem polimerowym lub PVA. Aby zachować równomierne serce, wydrukuj wstępny blankiet serca lub narysuj go na papierze..

Następnie lekko dociśnij półfabrykaty, aby nadać im lekko wydłużony kształt. Ułóż kształt serca z 8 części, a krawędzie przyklej klejem polimerowym lub PVA. Aby serce było proste, wydrukuj wstępny blank serca lub narysuj go na papierze.

Teraz musisz stopniowo wypełniać serce w środku i skleić je, aby później nie wypadły puste miejsca. Powinieneś mieć piękne rzemiosło wolumetryczne. Jeśli chcesz wykonać delikatne ażurowe rzemiosło, użyj cienkich pasków i miniaturowych rolek.

Teraz musisz stopniowo wypełniać serce w środku i skleić je, aby później nie wypadły puste miejsca. Powinieneś mieć piękne rzemiosło wolumetryczne. Jeśli chcesz wykonać delikatne ażurowe rzemiosło, użyj cienkich pasków i miniaturowych rolek.

Ciekawy artykuł: Pocztówki Quilling

Tym, którzy chcą zrobić serce techniką quillingu w krótkim czasie, needlewomen ułatwiło to zadanie. Jako podstawę możesz wziąć serce wykonane z kolorowego kartonu. Następnie pokrój papier na paski o szerokości 1-2 cm, następnie nawiń spirale 2-3 zwojami i przyklej każdą z nich na wcześniej przygotowanej podstawie.

Tym, którzy chcą zrobić serce techniką quillingu w krótkim czasie, needlewomen ułatwiło to zadanie. Jako podstawę możesz wziąć serce wykonane z kolorowego kartonu. Następnie pokrój papier na paski o szerokości 1-2 cm, a następnie nawiń spirale 2-3 zwojami

Jeśli używasz gotowej bazy, znacznie łatwiej jest nadać piękny kształt swojemu rzemiosłu. Możesz wykonać różnorodne ozdoby techniką quilling, a następnie przykleić je na przygotowaną kartkę w kształcie serca.

Po opanowaniu podstaw quillingu możesz tworzyć prawdziwe arcydzieła z miniaturowych pasków, a twoje pocztówki będą wyglądać nie gorzej niż te kupione w sklepie..

Karta zrób to sam dla ukochanej

Ostatnio ręcznie robione karty są cenione znacznie bardziej niż te kupione w sklepie. Aby produkt wyglądał ciekawie, użyj nie tylko zwykłego papieru, ale także koronkowych i ozdobnych, które wyróżniają się kreatywnymi nadrukami..

Możesz wziąć koronkę i przykleić ją na przodzie swojej karty dla ukochanej osoby. Udekoruj rzemiosło według własnego gustu i napisz w środku ciepłe słowa.Pocztówka dla bliskiej osoby

Najpierw musisz zdecydować o kształcie pocztówki. Aby to zrobić, weź gruby dwustronny papier i wytnij z niego kwadrat lub prostokąt. Zrób wcześniej szablon w kształcie serca i obrysuj go prostym ołówkiem z przodu karty..

Najpierw musisz zdecydować o kształcie pocztówki. Aby to zrobić, weź gruby dwustronny papier i wytnij z niego kwadrat lub prostokąt.

Następnie za pomocą ostrych małych nożyczek musisz wyciąć serce na jednej połowie karty. Następnie weź arkusz pięknego papieru z dowolnym wzorem i wytnij z niego kwadrat, aby był równy wyciętemu otworowi. Ten kwadrat jest przyklejony do wewnętrznej strony pocztówki..

Następnie za pomocą ostrych małych nożyczek musisz wyciąć serce na jednej połowie karty. Następnie weź arkusz pięknego papieru z dowolnym wzorem i wytnij z niego kwadrat, aby był równy wyciętemu otworowi. Ten kwadrat jest przyklejony do wewnętrznej strony pocztówki.

Możesz wziąć koronkę i przykleić ją na przodzie swojej karty dla ukochanej osoby. Udekoruj rzemiosło według własnego gustu i napisz w środku ciepłe słowa.

dekorowanie pocztówek

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci opanować różne techniki pracy z papierem i możesz zrobić ładne prezenty własnymi rękami w formie pocztówek. W ciągu kilku minut łatwo jest zrobić serce z papieru. Rękodzieło z papieru to ulubiona rozrywka nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Podaruj swoim bliskim nie tylko miłe chwile, ale także oryginalne papierowe serduszka.