Zrób to sam noworoczny but

Pończochy i buty na prezenty na Nowy Rok

Każdy z nas kocha Nowy Rok, ponieważ w te święta zwyczajowo dajemy prezenty własnymi rękami. Aby niespodzianka się spodobała, musi być odpowiednio zapakowana. Połóż prezent, na przykład buty Świętego Mikołaja wykonane własnymi rękami.

Zrób to sam noworoczny but

Robienie filcowego buta własnymi rękami

Na filcowy but musisz przygotować:

  • czerwony lub niebieski filc;
  • mocne wątki;
  • igła i ołówek;
  • lekka tkanina.

Z filcu należy wyciąć dwie równe części buta.

Z filcu należy wyciąć dwie równe części buta. Na detale przyszyj płatki śniegu białą nicią. Musisz wyciąć prostokąt białej tkaniny wzdłuż szerokości górnej krawędzi buta i przyszyć go do produktu. Następnie połącz dwa puste miejsca i zszyj je razem. Następnie zrób pętlę z nici, a prezenty włóż do bagażnika.

Patchwork na Nowy Rok

Patchwork na Nowy Rok

Możesz również wykonać but techniką patchworkową. Aby uzyskać gęstość produktu, przygotuj średniej wielkości kwadraty i syntetyczny winterizer. Przejście do głównego procesu twórczego.

Możesz również wykonać but techniką patchworkową.

Złóż części bagażnika we właściwej kolejności. Połóż jedną podkładkę skierowaną w dół, a następnie drugą skierowaną do góry. Następnie ułóż strzępy do góry, a na nich połóż materiał z tyłu buta, przodem do dołu. Konieczne jest mocne zebranie wszystkich części, zakreślenie konturu i zszycie ich maszyną do pisania. Nadmiar materiału należy wyciąć i wyłożyć między blatem a patchworkiem. Udekoruj lamówki i dodaj noworoczne niespodzianki do buta.

Pończocha Świętego Mikołaja DIY

Pończocha Świętego Mikołaja DIY

Aby zrobić pończochę z wzorem aplikacji na Nowy Rok, weź:

  • wytrzymały kawałek materiału, taki jak serweta;
  • perkal i wata;
  • rysunek aplikacji;
  • nożyczki z igłą;
  • mocne wątki;
  • pochlebny lakier.

Wytnij 2 kawałki pończoch z mocnego kawałka materiału

Wytnij 2 kawałki pończoch z mocnego kawałka materiału. Do jednego z nich należy przyszyć rysunek aplikacji własnymi rękami, ale nie do końca, aby wypełnić go bawełną na masę.

Następnie przyszyj koniec aplikacji. Z innej tkaniny musisz przyszyć brzeg do produktu

Następnie przyszyj koniec aplikacji. Z innej tkaniny musisz przyszyć brzeg do produktu. Wyhaftuj płatki śniegu białą nicią i wytnij 2 kawałki pończoch z tkaniny perkalowej w taki sam sposób, jak w przypadku mocnego materiału. Następnie należy zakryć tkaninę perkalową i przyszyć do zewnętrznej części połówek serwety.

Pończochę można wywinąć i uformować w pętelkę

Pończochę można wywinąć i uformować w pętelkę. Błyszczącym lakierem na pończochach napisz imię osoby, dla której przeznaczony jest prezent.