Jak zrobić modułowy obraz własnymi rękami w domu. Wideo

Obrazy modułowe zastąpiły papier fotograficzny i są popularne we wszystkich nowoczesnych wnętrzach. Za ich pomocą możesz umieścić akcenty w pomieszczeniu i podkreślić ideę projektową. Proponujemy Ci nauczyć się, jak wykonać malowanie modułowe własnymi rękami w domu. Teraz możesz zaoszczędzić na zakupie gotowego produktu i dodać pikanterii do wystroju pokoju.

Czytaj więcej w artykule: Modułowe obrazy we wnętrzu

Klasa mistrzowska: zrób to sam modułowe malowanie

Zanim zaczniesz tworzyć obraz modułowy, musisz zdecydować o wielkości i kształcie kompozycji. Zarówno symetryczne, jak i asymetryczne zestawy wyglądają oryginalnie.

Zanim zaczniesz tworzyć obraz modułowy, musisz zdecydować o rozmiarze i rozmiarze

Nie musisz być profesjonalnym projektantem, aby własnoręcznie wykonać malowanie modułowe. Wystarczy wybrać odpowiedni piękny obraz i wydrukować go na tkaninie lub papierze.

Nie musisz być profesjonalnym projektantem, aby własnoręcznie wykonać malowanie modułowe. D

Zdjęcia będą piękne, jeśli wykonasz równe ramki z płyty wiórowej lub sklejki. Ramki mogą być kwadratowe lub prostokątne, wszystko zależy od Twojego pomysłu na malowanie modelu. Drukując zdjęcie, weź pod uwagę rozmiar ramki, aby móc pięknie utrwalić na nim obraz.

artines okażą się piękne, jeśli wykonasz równe ramy z płyty wiórowej lub sklejki. Ramki mogą być kwadratowe lub prostokątne, wszystko zależy od Twojego pomysłu na malowanie modelu. Po wydrukowaniu ryż

Jeśli potrafisz malować, przygotuj płótna i farby olejne. Przymocuj płótna do gotowych ramek za pomocą zszywacza i zacznij rysować. Jeśli nie masz umiejętności profesjonalnego artysty, możesz spróbować malowania na bawełnie lub jedwabiu. Możesz umieścić jakiś obraz pod cienką tkaniną i po prostu go przerysować.

Jeśli potrafisz malować, przygotuj płótna i farby olejne. Przypnij płótna do gotowych ramek

Kiedy szkicujesz wzór na tkaninie, możesz zacząć go dekorować. Obrazy modułowe wykonane w domu należy powiesić na ścianie dopiero po całkowitym wyschnięciu. Jeśli chcesz, możesz zainstalować podświetlenie od wewnątrz, a wieczorem obrazy modułowe będą wyglądać romantycznie i oryginalnie.

Kiedy szkicujesz wzór na tkaninie, możesz zacząć go dekorować. Obrazy modułowe wykonane w domu należy powiesić na ścianie dopiero po całkowitym wyschnięciu. W razie potrzebyZdjęcie pięknego malarstwa modułowego

Obejrzyj klasę mistrzowską na wideo: 

Nadal masz wątpliwości, czy musisz zrobić modułowy obraz do dekoracji ściany w mieszkaniu? Następnie doceń zalety tych kompozycji:

Nadal masz wątpliwości, czy musisz zrobić modułowy obraz do dekoracji ściany w mieszkaniu? Następnie doceń zalety tych kompozycji:

  1. Pozwala stworzyć iluzję ruchu.
  2. Podkreśl ekskluzywny wystrój wnętrz.
  3. Ukryj nierówności ściany.
  4. Pomaga tworzyć akcenty we wnętrzu.
  5. Nadaj meblom niepowtarzalny wygląd.

Nadal masz wątpliwości, czy musisz zrobić modułowy obraz do dekoracji ściany w mieszkaniu? NastępnieZdjęcie obrazu modułowego

Jak zrób modułowy obraz zrób to sam w domu, teraz wiesz, pozostaje tylko zdecydować, z jakich materiałów. Oczywiście możesz kupić gotowe kompozycje, ale wtedy nie będziesz w stanie podkreślić indywidualności wnętrza..

iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org