Miód pomidorowy różowy: charakterystyka i opis odmiany. Zdjęcie

Prawdziwy ogrodnik nieustannie stara się wyhodować jak najwięcej plonów na swojej stronie. Jeśli kochasz pomidory, to pomidor “Pink Honey”, charakterystyka i opis odmiany, którą znajdziesz w tym artykule, spodoba ci się. Soczyste owoce z miękką miazgą, dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi i dużej liczbie pozytywnych recenzji, są poszukiwane wśród ogrodników. Oferujemy poznanie cech uprawy pomidorów „Różowy miód” we własnym letnim domku.

Korzyści i zastosowania pomidora “Pink Honey”

W Rosji ten rodzaj warzyw pojawił się za panowania Piotra Wielkiego i nadal jest poszukiwany. W skład pomidorów wchodzi tyramina, która po spożyciu jest przetwarzana w ludzkim ciele na serotoninę. Ten ostatni składnik może poprawić nastrój i jest uważany za dobry środek przeciwstresowy. Pomidory są przydatne dla osób cierpiących na zaburzenia układu sercowo-naczyniowego, a także nieprawidłowe funkcjonowanie nerek i osteochondroza.

W Rosji ten rodzaj warzyw pojawił się za panowania Piotra Wielkiego i nadal jest poszukiwany. W skład pomidorów wchodzi tyramina, która po spożyciu jest przetwarzana w ludzkim organizmie na serotoninę

Pomidory „Pink Honey” są często używane do przygotowania świeżych sałatek, sosów, soków, koncentratu pomidorowego i innych potraw. Skórka pomidorów jest cienka, więc bardziej nadają się do pikantnych sałatek i absolutnie nie nadają się do konserwacji. Jeśli lubisz słodkie i soczyste pomidory, ta odmiana przypadnie Ci do gustu..

Jak uprawiać pomidory „Pink Honey”

Ta odmiana nie jest hybrydą, więc możesz zbierać nasiona do przyszłej uprawy. Rose Honey to pomidor odpowiedni do uprawy szklarniowej i zewnętrznej. Duże pomidory mogą ważyć do 1,5 kg, a okres dojrzewania wynosi zaledwie 100-115 dni. Według ogrodników odmiana ta jest odporna na różne choroby i może rosnąć na terenach zasolonych..

Ta odmiana nie jest hybrydą, więc możesz zbierać nasiona do przyszłej uprawy. Rose Honey to pomidor odpowiedni do uprawy szklarniowej i zewnętrznej.

Zaleca się coroczną zmianę miejsca sadzenia nasion Miodu Różanego w celu uzyskania dobrych plonów. Idealne do tego są miejsca, w których rosły marchewki, rośliny strączkowe, kapusta lub rzodkiewki. Wszystko po to, aby pomidory nie pobierały stale wszystkich składników odżywczych z ziemi..

Dla uzyskania dobrych plonów zaleca się coroczną zmianę miejsca sadzenia nasion Miodu Różanego.Pomidorowy Różowy miód w kawałku

Wysokie temperatury powietrza są wrogiem pomidorów Pink Honey. Gdy tylko temperatura na termometrze wzrośnie powyżej 35 stopni, zapylanie natychmiast się zatrzymuje i możesz nie widzieć obfitych zbiorów soczystych owoców. Jeśli chcesz przyspieszyć dojrzewanie, zastosuj stymulatory wzrostu, które wpływają na dobry jajnik owoców i chronią przed różnymi chorobami.

Wysokie temperatury powietrza są wrogiem pomidorów Pink Honey. Gdy tylko temperatura na termometrze wzrośnie powyżej 35 stopni, zapylanie natychmiast się zatrzymuje i możesz nie widzieć bogatych zbiorów.

Upewnij się, że na krzaki pomidorów nie pada bezpośrednie światło słoneczne, w przeciwnym razie liście żółkną. Pink Honey jest podatny na choroby, jeśli miejsce nie jest do tego odpowiednie. Ważne jest, aby w odpowiednim czasie karmić nawozami potasowymi i fosforanowymi, ale nie powinno ich być dużo, w przeciwnym razie pogorszy się jakość plonu.

Upewnij się, że na krzaki pomidorów nie pada bezpośrednie światło słoneczne, w przeciwnym razie liście żółkną. Odmiana „Różowy miód”

Przydatny artykuł: Uprawa pomidora Mazarin, zdjęcie

Własnymi rękami możesz się rozwijać odmiana pomidora „Różowy miód”, ponieważ teraz znasz jego parametry techniczne i opis. Teraz nawet początkujący ogrodnicy zachwycą wszystkich członków rodziny nowym rodzajem pomidora i bogatym zbiorem warzyw i owoców w kraju..

iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org