szczęśliwego nowego roku 2021 karty

Nowy Rok 2021 świętujemy wesoło, żartami, zabawami, obowiązkową biesiadą i „na paradzie”

Czy wiesz, kiedy nowy właściciel roku, biały Bull, wchodzi w życie i ma prawa? Nie, nie 1 stycznia z wybiciem zegara i pod pluskiem szampana, ale dopiero 28 stycznia 2021!

Poznaj Nowy Rok Białego Byka 2021

Prawdopodobnie już zdałeś sobie sprawę, że musisz radośnie powitać przybycie tego metalowego znaku, w towarzystwie lub z dużą rodziną, wśród śmiechu i brzęczących okularów, w jasnych, jasnych strojach, przy świątecznym stole „lekkich” egzotycznych potraw i owoców sałatki.

Teraz uporządkujmy wszystko! Zabawne, ale pomocne wskazówki:

Jak świętujemy nowy 2017 rok?

Jak świętujemy nowy rok 2021?

No i oczywiście w sukienkach, garniturach, lekkie i zwiewne, zwiewne i nie krępujące ruchów! Brak ciasnych i ciasnych strojów!

Wybieraj do stroju lekkie, lejące się tkaniny, takie jak satyna, szyfon, jedwab, możesz dopuścić brokat i aksamit, wszelkiego rodzaju lekkie tkaniny z opalizacją… teraz wymyślono wiele takich rzeczy, jest z czego wybierać, po prostu idź do sklepów tekstylnych!

Wybrałeś już model – świetnie! Teraz pamiętaj i pamiętaj, że właścicielem 21 jest biały metalowy Bull! A to oznacza … że noworoczne sukienki i kostiumy muszą koniecznie odpowiadać jasnemu obrazowi! Biały, co oznacza, że ​​odcienie sukienek powinny mieć wszystkie jasne odcienie, dodaj tutaj niebieski, zielony, fioletowy i NAWET srebrnoszary, no cóż, jak możemy obejść się bez bieli?!

Cóż, jeśli sytuacja jest całkowicie beznadziejna i nie masz nic oprócz czarnego stroju, racz ciężko pracować i dodaj trochę jasnych i kolorowych detali do swojego stroju noworocznego, a nawet lepiej kilka. Może to być szalik fantazyjnie skręcony przy szyi i opadający w swobodnych falach; biały pasek spływający na cienką talię; elegancki krawat w srebrny romb …

Dodatki i dekoracje na noc z 31 grudnia na 1 stycznia

Dodatki i dekoracje na noc z 31 grudnia na 1 stycznia

Nie zapomnij o biżuterii i dodatkach! Kobiety i mężczyźni, powtarzam: nie zapomnijcie o biżuterii i dodatkach!!!

Kobiety mogą ozdobić się zarówno drogocenną, jak i półszlachetną biżuterią, Wół kocha wszystko, co błyszczące. Możesz śmiało założyć kolczyki z wszelkiego rodzaju pierścionkami: duże i małe, proste i skręcone, czysto metalowe i ozdobione wszelkiego rodzaju kamieniami! Jasne torebki pokryte dżetów, błyszczy, brokatu i, dla specjalnych fashionistek, kamieni Swarovskiego …

Wybierz swoją biżuterię, ale nie przesadzaj! Nie jesteś choinką, ale uroczą młodą damą, która chce się zabawić! To “zanadto” nie jest rozsądne – pamiętaj o tym! Pomimo pozornej powagi i jasności, powinieneś znaleźć złoty środek i wyglądać nawet olśniewająco i jasno, ale jednocześnie – ELEGANCKO!

Mężczyznom jest łatwiej, wystarczy dopiąć jasne spinki do mankietów do zwykłego garnituru, założyć jasny krawat, pierścionek z kamieniem na palcu, lakierki – wszystko, obrazek gotowy i można spokojnie iść na spotkanie symbol 2021 – biały byk!

Nie wszyscy mężczyźni noszą smokingi i garnitury! Zmuszenie wielu do noszenia takiego stroju jest po prostu nierealne i całkowicie nierozsądne! Dla takich miłośników „wolności” i „prostoty” Byk otworzy ramiona jeszcze szerzej, bo nie lubi krępujących okoliczności, ciasnych ubrań, konwencji…

Jasny sweter, wygodne dżinsy, nietypowy golf w srebrnej lub beżowej tonacji, beżowe buty, złoty lub srebrny łańcuszek na szyi, zegarek… Mężczyźni też mają w co się ubrać i co pokazać!

Fryzury noworoczne 2017

Fryzury noworoczne 2021

Wolność, wolność i znowu wolność! Wolność we wszystkim, także we fryzurach!

Dla pań „wolność” oznacza luźne włosy, swobodnie opadające i płynące…

Istnieje wiele modeli fryzur, w których spływające włosy są splecione i lekko skrępowane ażurowymi warkoczykami. Nawet jeśli masz krótką fryzurę, Babka to pokocha. Możesz stworzyć „klasyczny bałagan” na głowie układając włosy w różnych kierunkach lub unosząc je do góry i trochę skośnie…

Mężczyznom znów jest łatwiej! Wychowany „Jeż”, czesany „Jeż” … Bardzo niewielu przedstawicieli męskiej połowy może pochwalić się długą głową! A jeśli jesteś tym właścicielem, wszystko jest proste, weź przykład od pań – rozpuść, tradycyjny „kucyk”.

Czego można oczekiwać od koguta w 2017 roku?

Czego można oczekiwać od Wołu w 2021 roku??

Czekamy na wesołe kłopoty, kolorowe wydarzenia, wspaniałe perspektywy (jednak nie daj się ponieść emocjom i miej uszy otwarte – żarty są inne, zabawne i nie tak bardzo). Zasadniczo dla większości znaków rok zapowiada się pomyślnie. Byk jest jednak sprawiedliwym stworzeniem i nie toleruje kłamstw, oszustwa, chamstwa i upokorzenia! Docenia poświęcenie i pracowitość! Dlatego rada dla wszystkich: jeśli chcesz odnieść sukces, odnieść sukces, być kochanym i szczęśliwym – traktuj swoich sąsiadów (wszystkich bez wyjątku, najlepiej jak potrafisz) tak, jak chciałbyś, aby ludzie cię traktowali! W tym roku motto brzmi: Co siejesz, zbierasz! Siejmy więc dobroć, miłość, uśmiechy, dobre życzenia, dobre uczynki! Bardzo ważny rok! Może wpłynąć na następne 10 lat! Bądź ostrożny i ostrożny!

Wskazówka: Zamiast kłótni, marudzenia, obwiniania lub potępiania kogoś za coś, wykonaj następujące czynności:

 • Naucz się uśmiechać z całego serca;
 • Naucz się wstawać każdego ranka i cieszyć się czymś. Powtórz tę samą procedurę przed pójściem spać, pamiętając o wszystkich pozytywnych wydarzeniach! W ogóle nie myśl o negatywach!
 • Naucz się wypowiadać dobre słowa i życzenia (możesz zacząć od sylwestra, grając w tę „grę” z całą uczciwą firmą);
 • Pomagaj innym i zaakceptuj pomoc sobie;
 • Podejmij ryzyko (mam na myśli nie granie w pokera czy ruletkę), szukaj siebie w nowym. Nie rozpaczaj, jeśli coś poszło nie tak… TAK KONIECZNE! Wstań ponownie i spróbuj;
 • Idź na sport, jogę, ćwiczenia oddechowe

To nie wszystkie pozytywne opcje rozrywki, które mogą odegrać kluczową rolę w 2021 roku – roku Wołu Białego Metalu i mogą odwrócić twoje życie! A w którym kierunku to (życie) się obróci, będzie zależeć tylko od ciebie i żaden byk nie będzie miał z tym nic wspólnego! Ubrania, fryzury, dodatki zostały zdemontowane, jest jeszcze stół noworoczny, zabawne gry i oczywiście PREZENTY!!!

Co powinno znaleźć się na stole noworocznym 2021

Co powinno być na stole noworocznym

Zaczynamy się teraz męczyć z pytaniem: CO postawić na noworocznym stole?

Tak, stoły powinny po prostu „pęknąć”… Jednak „pęknąć” lekkimi i wyrafinowanymi potrawami, wszelkiego rodzaju sałatkami owocowymi, świeżymi sokami, musami, egzotycznymi owocami i „zamorskimi”, nieodkrytymi dotąd przekąskami! Żadnych galaretek i galaretek!

Zjedliśmy sałatkę owocową – tańczyliśmy, jedliśmy truskawki w czekoladzie – graliśmy w gry, piliśmy sok i popijaliśmy szampanem – szliśmy pod drzewem na centralny plac miasta, tańczyliśmy w kółko …

Napoje również powinny być przygotowywane lekkie, od alkoholowo – wino! Wódka-koniaki są za ciężkie i mogą zagrać niezbyt śmieszny żart, z którego ktoś będzie musiał się śmiać, a kto gorzko zapłacze, odpowiednia jest również opcja – śmiać się do łez!

Ozdabiamy stół jasnymi złotymi lub srebrnymi ręcznie robionymi świecami! Odpowiednie są również czerwone, żółte, najważniejsze jest to, że są iskierki i ogień! Świece pływające stały się modne, co z pewnością zainteresuje White Bulla! Zieloni mogą być używane nie tylko jako jedzenie, ale także jako świąteczna dekoracja, gospodyni roku to uwielbia i na pewno to doceni – kolejny punkt na twoją korzyść!

Gry 2021 w sylwestra

Gry sylwestrowe

Granie i uczestniczenie we wszystkim jest warunkiem koniecznym do pomyślnego dla siebie roku! Nowy Rok to święto dla każdego! Wszyscy dosłownie wiek są mu posłuszni, jak miłość! Dlatego na uroczystość spotkają się od razu dwa, trzy, a może cztery pokolenia! Musisz to wykorzystać i wymyślić TAKIE gry, które pasują do każdej kategorii wiekowej!

Zwracamy uwagę na kilka zabawnych gier:

„List runiczny”

Do takiej gry zaopatrz się w obszerny notatnik z luźnymi kartkami i długopisami. Gra odbywa się bezpośrednio przy świątecznym stole: wszystkim uczestnikom rozdawane są ulotki z zeszytu i długopisy. Zadaniem każdego jest narysowanie za pomocą symboli dowolnej prośby skierowanej do sąsiada na stole i nie powinno być żadnych liter.

Zwroty powinny być w tym stylu:

 • Podaj mi widelec;
 • Daj mi jeszcze kilka bananów;
 • Wlej sok winogronowy;
 • Dodaj kolejne ciasto;
 • Traktuj dziecko ciastem …

Opcji jest wiele i są one wymyślane właśnie tam, przy stole! A potem, wśród ogólnego śmiechu, jeden po drugim, wszyscy gracze starają się wypełnić to, co napisane jest przez „runy” przy siedzących…

ogród zoologiczny

Ta gra jest również uważana za grę do picia! Wszyscy jego uczestnicy losują małe „przepadki”, w których zapisane jest imię zwierzęcia, które gracz musi przedstawić podczas lekcji jedzenia.

Przykład zwierzęcia:

 • Słoń – nos ręka gracza najpierw dokładnie wącha, a następnie chwyta jedzenie i z wielkim trudem próbuje dostać się do jego ust;
 • Tygrys – pewnie i nieco bezczelnie warczy, wyjmuje spod nosa “oszołomionego” sąsiada (z talerza) nogę kurczaka lub kawałek nogi. Na oburzone spojrzenie sąsiada odpowiada ostrzegawczym rykiem i powoli zjada swoją zdobycz z przyjemnością (czyli udka z kurczaka).

Interpretator

Ponownie musisz rozdać wszystkim uczestnikom kartkę papieru i długopis. Każdy gracz pisze świąteczne życzenie, frazę lub frazę na temat noworoczny. Po napisaniu przekazuje kartkę sąsiadowi i musi „przetłumaczyć” to zdanie innymi słowy, jednocześnie zachowując w pełni znaczenie tego, co zostało powiedziane:

 • Niech Nowy Rok przyniesie wiele radości – życzę, aby kolejne 366 dni przyniosły wszystkim radość i dobre samopoczucie;
 • Święty Mikołaj i Snegurochka przynieśli prezenty – Zamarznięty, ale miły staruszek i jego wnuczka przygotowali miłą niespodziankę dla wszystkich …

Wybierz dowolne formy słów, najważniejsze jest to, że są na temat Nowego Roku, możesz napisać coś o Mistrzyni Roku „pociągając”!

Lina

To nie jest struna, która… Na tej strunie mogą grać zarówno dorośli, jak i dzieci. I bawcie się razem, zabawnie i niczym się nie krępują!

Przygotuj motek jasnych nici do dziania, listę zwierząt i niech każdy, kto chce spróbować położyć się na stole (lub na podłodze), używając tylko jednej nici i palca dowolnego zwierzęcia, które mu przypadło w udziale . …

NAGRODY czekają na zwycięzców wszystkich gier!

Naturalnie na naszych małych graczy czekają „słodkie” nagrody w postaci słodkiego cukierka, batonika czekoladowego, ciasta…

Więcej dorosłych ucieszy długopis, brelok, mały byk – symbol roku…

I nie wahaj się być sobą! Baw się, graj – kiedy nadarzy się taka okazja??

Dajemy prezenty noworoczne 2017

Dajemy prezenty noworoczne

Każdy kocha prezenty! Zwłaszcza dzieci! Prezenty dla dzieci należy wcześniej przygotować, przeprowadzając „obowiązujący rekonesans” zwany – „List do Świętego Mikołaja”. Odpowiednie będą również wszelkiego rodzaju słodycze i owoce noworoczne. A potem – według zdolności i skłonności: ktoś – lalka i domek dla niej dodatkowo, ktoś – rower, ktoś – klocki lub zestaw konstrukcyjny, nowy telefon, pendrive… MOTOROWER, kosmetyki!

Kobiety z radością otrzymają wszelkiego rodzaju biżuterię, stroje, dodatki…wszystko, na co tak długo i tęsknie patrzyły przez witryny sklepowe, ale nie mogły się zdecydować na zakup…

Panowie docenią gotowe zegarki, brzytwy, ekskluzywne spinki do mankietów i szpilki do krawata, sam krawat, telefon, a także tradycyjne… SZNUROWNICE I SKARPETKI!

DLA DOMU możesz podarować coś z urządzeń kuchennych, nową ogromną plazmę, czy też mebel…samochód, w końcu…

Robimy prezenty tyle, na ile pozwala nam nasza pensja – tak jak w piosence – a jeśli ona (wynagrodzenie) nie pozwala na prezenty (drogie, sensowne)… to zrób symboliczne i zrób to sam… ALE RÓB TO SAMO, nie śpij !!! Potem będzie gorzej – cały rok do przodu. Nie raz czy dwa razy przypomnisz sobie brak prezentu w świąteczną noc!)

I NAJWAŻNIEJSZA rzecz: nie zapomnij „zaprosić” Świętego Mikołaja !!! Chcesz – jeden, chcesz – ze Snow Maiden, idealną opcją – z właścicielem roku Bull! Nie ma dziadka? Następnie zdejmij kostiumy i zachowuj się jak w zegarku! Nikt nie zauważy zmiany, wszyscy będą szczęśliwi. szczęśliwy i wesoły!!!

Świętuj, baw się, ciesz się życiem!

Świętuj, baw się, ciesz się życiem w Nowy Rok 2021! Przeczytaliśmy już, jak się spotykać, co ugotować… I jeszcze jedno: dawaj sobie komplementy i prezenty! Im więcej radości otrzyma od ciebie twoja rodzina i przyjaciele, tym bardziej White Metal Bull będzie dla ciebie wsparciem, więc powinieneś wiedzieć!

iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org