udekoruj salę na wesele balonami

Dzięki umiejętnościom kreatywnych ludzi i ich niesamowitej wyobraźni praca przy projektowaniu wszelkiego rodzaju świątecznych wydarzeń przebiega coraz lepiej. Obecnie w sprzedaży można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do dekoracji lokalu. Najpopularniejszą i najbardziej odpowiednią opcją na świąteczne wydarzenie jest dekorowanie balonami. Taki wystrój może stworzyć świąteczny nastrój dla każdego. Główną zaletą w tym przypadku jest to, że z balonów zawsze można zrobić oryginalną kompozycję, ozdobić nimi ściany, sufit i stoły..

Osoby, które jeszcze osobiście nie zajmowały się procesem wyboru balonów, nie mogą sobie nawet wyobrazić, że ten materiał ma ogromne różnice w wyglądzie, składzie i wielu innych cechach. Głównym kryterium wyboru balonów do dekoracji sali, w której odbędzie się wesele, musi być jakość wybranego produktu. W tym artykule opowiemy, jaka powinna być dekoracja sali na wesele z balonami. Dostarczymy opis oraz zdjęcie.

Pomysły

Balony standardowe.

Termin balon standardowy lub zwykły odnosi się do balonów wykonanych z lateksu. Ich koszt jest niewielki, ale w tym przypadku nie są gorsze pod względem przydatności i jakości. Możesz po prostu rozrzucić je na podłodze – i patrz! Już dekorują pokój! Dodatkowo możesz zrobić z balonów łańcuszki lub girlandy i przyczepić je np. nad świątecznym stołem lub w innym miejscu. Często te kule służą do dekoracji orszaku weselnego. Ponadto w takiej pracy można wykorzystać zarówno duże, jak i małe kulki z napisem lub obrazkiem..

dekoracja sali na wesele ze zdjęciem balonów

Z helem.

Balony wypełnione helem to najdoskonalsza i najskuteczniejsza opcja nadania pomieszczeniu pięknego wyglądu w pomieszczeniu. Do wznoszenia się balonu potrzebny jest hel. Dużym zainteresowaniem cieszyły się balony sufitowe. Wygląda bardzo pięknie i nieporównywalnie: łącząc ze sobą różne kolory, możesz stworzyć oryginalną i kolorową atmosferę w pomieszczeniu. Dla większego efektu można przywiązać do kulek wstążki w formie spirali, co może nadać dekorowi swego rodzaju uroku. W przypadku niskich sufitów w pomieszczeniu najlepiej wybrać inny sposób aranżacji, ponieważ pomieszczenie będzie wizualnie wyglądało na bardzo ciasne. Dodatkowo kule stojące znajdujące się na stole będą główną ozdobą sali bankietowej..

Ale należy również pamiętać, że umieszczając te bukiety na stole, należy je przywiązać długą wstążką, aby balony nie zasłaniały widoku gości uroczystości..

Liczba kulek w jednym pakiecie może wynosić od 1 do 7 – większa ich ilość będzie wyglądać brzydko i nieporęcznie. Aby balony z helem nie wspinały się w górę, przywiązuje się do nich niewielką wagę. Ten ostatni może równie dobrze służyć tą samą piłką, która jest wypełniona niewielką ilością wody..

dekoracja z balonami na wesele własnymi rękami

Balony foliowe.

Piękne balony foliowe wykonane z folii aluminiowej, która wyglądem przypomina nieco folię. Główna oryginalność tych kulek polega na tym, że ich kształt różni się od zwykłego owalu. Zasadniczo na uroczystość ślubu wybierane są foliowe figurki w kształcie serca, gwiazdy, pierścionka, liter Pary Młodej. Siła tych kulek jest bardzo dobra. Na tej podstawie nie należy się martwić o ich niezawodność. Piękny połysk tkwiący w folii może wprowadzić w świąteczny nastrój.udekoruj salę na wesele balonami

Balony do modelowania

Jeśli zdecydujesz udekoruj salę na wesele balonami, to powinieneś przyjrzeć się zaleceniom tego artykułu.

Główną cechą tych piłek jest ich kształt. Jest lekko wydłużony. Nosi też nazwę – kiełbasa. Dzięki takiemu kształtowi, z tych kulek można wymodelować różnorodne figury, które mogą stać się wspaniałą ozdobą na wakacje. Mogą mieć różne rozmiary. Ta właściwość umożliwia robienie z nich różnych powietrznych cudów. Zasadniczo kwiaty, a nawet duże kompozycje kwiatowe można wykonać z długich kul. Aby to zrobić, muszą być zgięte i zabandażowane w niezbędnych miejscach..

Panoramiczny. Ten rodzaj balonów będzie wyglądał bardzo nietypowo i ciekawie, ponieważ przednia część jest przezroczysta, a na tylnej ściance wewnętrznej znajduje się rysunek. Dzięki temu powstaje efekt panoramiczny. Metodą pompowania jest hel. Powinieneś wcześniej pomyśleć o tym, jak prawidłowo ustawić tę piłkę, aby wszyscy goście uroczystości mogli je podziwiać..

Samodmuchy. Balony samopompujące mogą być miłym zaskoczeniem dla Twoich gości. Wyglądają jak zwykłe kulki foliowe, do ich podstawy przymocowany jest tylko patyk. Wewnątrz takich kulek znajduje się magiczna kapsuła, po naciśnięciu której proces napełniania odbywa się bez żadnej pomocy..dekoracja z balonami na wesele własnymi rękami

PROWADZONY. Tego typu balony mogą być świetną ozdobą na uroczystość weselną. To jest zwykła piłka. Do jego wnętrza przymocowana jest dioda LED. Blask zaczyna się równomiernie rozprowadzać. W takim przypadku kolor będzie zależał od odcienia samej piłki. Atmosfera wieczoru weselnego wypełniona będzie czułością i romansem z takimi balonikami. Łabędzie, figurki, girlandy, stojaki na piłki.

Sam balon to święto. Ale zwiewna kompozycja to już arcydzieło. Utalentowani rzemieślnicy mogą wykonać ciekawe rozwiązania z materiału lateksowego i zwykłego papieru. Te produkty nie pozostawią nikogo obojętnym.dekoracja z balonami na wesele własnymi rękami

Figurki, które można wykonać na uroczystość weselną: aniołki, duże obrączki ślubne, państwo młodzi, wózek. No i nie zapomnij o symbolach ślubnych – łabędziach. Ponieważ nie jest łatwo zaprosić żywe łabędzie na wesele, możesz zrobić je z balonów. Jeśli chcesz, możesz je zrobić sam. Koszty w tym przypadku nie są znaczące. Zwiewne serca to główny atrybut ślubu. O nich też trzeba pamiętać. Fontanny balonowe mogą nadać atmosferze wakacji pewien nastrój. Kompozycja ta składa się z kul o różnej wysokości, które pękają w górę. Zastosowanie stelaży powietrznych to także jeden z ciekawych i oryginalnych pomysłów. Takie stoiska dopełnią tradycyjnego wesela w najlepszy możliwy sposób. Należy również powiedzieć o działaniu girland powietrznych. Będą w stanie nadać wakacjom pewien szyk: za pomocą kombinacji kolorów możesz osiągnąć bardzo piękny projekt. Girlandy powietrzne zawieszone w całej sali mogą stać się ważną ozdobą uroczystości.

Jak ozdobić balonami łuk, strefę fotograficzną, przedpokój, ściany?

Jeśli przeczytasz ten artykuł, będziesz mógł ozdobić balonami na wesele własnymi rękami. W tym przypadku ważne jest, aby wszyscy goście weselni mieli tylko pozytywne emocje i wspomnienia. W tym przypadku widać, jak oryginalnie i ciekawie można ozdobić wesele balonami: tak, warto zauważyć, że po pewnym czasie można zapomnieć o wielu szczegółach, a żeby zapamiętać te wyjątkowe chwile, wystarczy otworzyć album ze zdjęciami ślubnymi. Aby wszystkie zdjęcia były kolorowe i jasne, należy dokładnie przemyśleć projekt strefy zdjęć.

Strefa foto.

Strefa fotograficzna składająca się z balonów na wesele stanie się oryginalna i jasna. Należy pamiętać, że przestrzeń zarezerwowana na sesję zdjęciową mogłaby być w tym samym stylu co uroczyste świętowanie. Balony foliowe z pierwszymi literami Pary Młodej lub z napisem love będą świetnie wyglądać na zdjęciach. Ciekawą propozycją będzie również kąpanie się nowożeńców w balonach. Wielkie kule też będą wyglądać ładnie. Dodatkowo na zakończenie uroczystości każdy z obecnych może otrzymać jeden balon i jednocześnie wystrzelić go w niebo..

udekoruj salę na wesele balonami

Łuk.

Świetną ozdobą będzie łuk składający się z balonów. Łuk wykonany z kulek w kontrastowym kolorze może uzupełnić obraz prawie każdego święta, zwłaszcza ślubu. W zasadzie łuk znajduje się przy wejściu do sali bankietowej, czyli nad stołem nowożeńców. Tak, warto zauważyć, że piękno tej kompozycji jest po prostu niesamowite – dzięki doskonałej wyobraźni mistrz może zrobić prawdziwy cud z balonów. Trzeba tylko pamiętać, że skład kulek nie wygląda na bardzo duży i nieporęczny. To może po prostu zepsuć zdjęcie. Powinna być zwiewność, lekkość, którą można osiągnąć dzięki liczbie kulek w kadrze..

Ściana.

Dekorując pokój, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły. Ściany pokoju nie powinny różnić się od ogólnego rozwiązania projektowego. Na przykład świetnie będą wyglądać poziome kolumny, które są symetrycznie rozmieszczone wzdłuż grindowania hali. Dołącz je do siana. W ten sam sposób możesz ozdobić ściany pokoju łańcuchami powietrznymi..

dekoracja z balonami na wesele własnymi rękami

hala.

Urządzony pokój powinien mieć swój niepowtarzalny styl. To na nim musisz polegać przy wyborze wystroju kulek. Pomimo tego, że balony wyglądają odświętnie i efektownie, należy pamiętać, że niewłaściwe ułożenie lub utrata poczucia proporcji może po prostu wszystko zepsuć..

Aby ozdobić salę balonami, lepiej użyć dwóch głównych kolorów..

Nie należy rozrzucać i wieszać kulek w chaotyczny sposób po całym pomieszczeniu – będzie wyglądać niesmacznie i tanio.

Jak dobrze zrobić serce z balonów – klasa mistrzowska

Oczywiście najłatwiejszym i najłatwiejszym sposobem jest zamówienie gotowej kompozycji lotniczej od doświadczonego mistrza. Ale dlaczego nie spróbować zrobić własnymi rękami czegoś na ważne wydarzenie w swoim życiu? Zakochani mogą stworzyć własną kompozycję ślubną w kształcie serca, wykorzystując do tego czerwone balony. Takie serce będzie wyglądało bardzo uroczo i wzruszająco. Ponadto należy zauważyć, że procedura tworzenia takiego serca nie jest zbyt skomplikowana..dekoracja sali na wesele ze zdjęciem balonów

Aby zrobić serce z powietrza, będziesz potrzebować około:

  • dwie paczki kulek zwykłych,
  • Szkocka,
  • drut,
  • pompka do pompowania i żyłki.

Postęp:

  1. Najpierw musisz zrobić ramkę w kształcie serca z drutu. Długość przewodu powinna wynosić około trzech metrów.udekoruj salę na wesele balonami
  2. Następnie kulki należy napompować tak, aby ich średnica wynosiła około dziesięciu centymetrów.
  3. Następnie musisz związać 2 kulki parami. Stosując metodę zwaną skręcaniem należy połączyć ze sobą 2 pary kulek. I zdobądź w końcu 4.
  4. Nadal łączymy ze sobą pary kulek. W sumie dostajesz około czterdziestu tych czwórek. Teraz musisz naciągnąć te kulki na płaską ramę. Materiał musi koniecznie ściśle do siebie pasować. Nie powinno być pustych przestrzeni. Dlatego musisz to robić, aż otrzymasz kompozycję w formie serca. Teraz wystarczy przymocować powstałą kompozycję do ściany. W tym celu możesz zrobić pętlę z żyłki..dekoracja sali na wesele ze zdjęciem balonów

Ta kompozycja może stać się bardzo piękną i główną ozdobą ślubu, ponieważ zostanie wykonana z miłością. Wszyscy goście będą mogli docenić to arcydzieło..

Wybór dekoracji sali bankietowej to sprawa czysto indywidualna. Jeśli w projekcie tego pokoju preferujesz balony, możesz być całkowicie pewien, że świąteczna atmosfera będzie piękna. Pomimo tego, że dekoracja balonów jest od dawna znana i tradycyjna, nigdy nie przestaje nas wszystkich zadziwiać. Różnorodne kształty, bogata kolorystyka – wszystkie te rzeczy nas zachwycają i zachwycają. Jeśli zostaniesz złapany w tak pięknej przestrzeni powietrznej, możesz poczuć bajkę wokół siebie. Chcesz, aby Twoje wakacje były przewiewne i bajeczne??

Katalog pomysłów: 

dekoracja z balonami na wesele własnymi rękami

dekoracja z balonami na wesele własnymi rękami

dekoracja sali na wesele ze zdjęciem balonów

dekoracja sali na wesele ze zdjęciem balonów

udekoruj salę na wesele balonami

udekoruj salę na wesele balonami