Sylwester koguta 2017 na szablonach okien

Przygotowanie do Nowego Roku to dla każdej osoby sporo kłopotu. Rzeczywiście, każda osoba powinna dokładnie przygotować się do Nowego Roku. W takim przypadku musisz kupić prezenty dla swoich bliskich, udekorować dom i choinkę. Warto powiedzieć, że dużo uwagi należy poświęcić dekorowaniu domu. Do Nowego Roku każdy zakątek Twojego domu powinien zabłysnąć. Dekorując swój dom, nie zapomnij udekorować okien swojego domu. W tym roku do dekoracji okien wykorzystaj występy Koguta, symbol nowego 2017 roku. W tym artykule znajdziesz podobne wzory, które możesz bezpiecznie wykorzystać do dekoracji okien. Warto zauważyć, że takie występy są specjalną ozdobą domu. A wszystko dlatego, że sprawiają, że dekoracja domu jest kompletna.

Jak zrobić vytynanka własnymi rękami, aby ozdobić okna na Nowy Rok

Kogut sylwestrowy 2017 na oknach to najpopularniejszy rodzaj dekoracji okien. W tym artykule znajdziesz ciekawe wzory.

Vytynanka to dekoracja, która jest nietypowym wzorem. Wycina się go specjalnym nożem lub nożyczkami..

Z takich produktów w oknie możesz stworzyć cały obraz. Na oknach można również umieszczać pojedyncze przedmioty, które również zostały wycięte z papieru. Ten rodzaj robótek ręcznych jest dość skomplikowany. Dlatego będziesz potrzebować uwagi i wytrwałości. Jeśli pokażesz te cechy, w oknach twojego domu pojawią się całe noworoczne działki. Dlatego nie ograniczaj swojej wyobraźni tylko do wystawania Koguta. W 2017 roku modne będą również płatki śniegu, które będą miały ciekawe wzory. Okna mogą również pomieścić występy gwiaździste i występy dzwonowe. Spójrz na nasz wybór dołów. Na pewno spodoba Ci się jakaś opcja.

Noworoczne wzory do cięcia

Noworoczne wzory do cięcia

Noworoczne wzory do cięcia

Noworoczne rzutki

vytykanka na nowy rok

Noworoczne rzutki

Sylwester 2017

Noworoczne wzory do cięcia

Noworoczne wzory do cięcia

Jeśli zdecydujesz się ozdobić okna w domu występami, to przede wszystkim zdecyduj, co chcesz zobaczyć w swoich oknach. Znalezienie odpowiednich szablonów do cięcia jest łatwe. Na przykład możesz to zrobić teraz. Po prostu pobierasz szablon, który Ci się podoba i wycinasz. Możesz sam stworzyć występ. Aby to zrobić, użyj swojej wyobraźni. Ale aby uzyskać atrakcyjny obraz, musisz umieścić części konturu wzoru oddzielnie od siebie..

Postanowiliśmy zrobić zakładkę własnymi rękami, a następnie przygotować następujące materiały i narzędzia:

  • nożyczki do paznokci z zaokrąglonymi końcówkami lub atrapa noża,
  • papier biały i kolorowy,
  • specjalny dywan do rękodzieła,
  • linijka, która jest niezbędna do wycinania linii prostych.

Za pomocą noża lub nożyczek wytnij wszystkie niepotrzebne części wzdłuż zaznaczonych linii. Jeśli wybrałeś złożony wzór, który ma złożone wzory, weź prosty ołówek, którym należy zamalować wszystkie niepotrzebne szczegóły. Jak tylko skończysz cięcie, musisz zacząć dekorować.

Gotową vytynanka przykleja się do okna. Ale z góry w tej sprawie wybierają miejsce jego sklejenia. Aby porządnie wykonać tę pracę, musisz przymocować vytynanka do okładki notesu. Nałóż klej za pomocą pędzla. W takim przypadku klej może być prostym roztworem mydła. Bardzo łatwo będzie go zmyć ze szkła. Po zakończeniu świąt noworocznych ostrożnie wyjmij szpilki z okularów i odłóż je do przechowywania..

Zwróć uwagę na wzory występów Koguta..

Sylwester koguta 2017 na szablonach okien

szturchanie koguta na nowy rok

vytynanka pięknego koguta na oknie

wolumetryczne występy koguta

vytynanka pięknego koguta na oknie

vytynanka pięknego koguta na oknie

Sylwester koguta 2017 na szablonach okien

vytynanka pięknego koguta na oknie

wolumetryczne występy koguta

Sylwester koguta 2017 na szablonach okien

Wreszcie

Ogólnie rzecz biorąc, w naszym artykule znajdują się obszerne występy koguta. Ponadto są tutaj inne przykłady występów noworocznych. Dlatego przyjrzyj się bliżej tym przykładom i wybierz coś ciekawego do dekoracji swoich okien..