Tkanie bransoletek z muliny własnymi rękami

Możesz zrobić piękną bransoletkę z prostych nici, dodając obraz, napis lub coś podobnego. Następnie opiszemy proces produkcji, który pomoże w przyszłości uzyskać oryginalną bransoletkę wykonaną z nici, a także niezwykły brelok zrób to sam..

Co jest do tego potrzebne:

– szpilki

– liść w kratkę

– metalowy pierścień

– nici nici dentystycznej w różnych kolorach

– duże miłe pudełko niespodzianek

– ołówek

– książka

– ściereczka.

Następnie opiszemy proces produkcji, który pomoże w przyszłości uzyskać oryginalną bransoletkę z nici

Przeczytaj także: Tkanie gumowych bransoletek widelcem

Bransoletka wykonana z nici, opis tkania krok po kroku:

1. Na samym początku powinieneś zrobić sobie dogodne miejsce. Aby to zrobić, weź książkę i przykryj ją paskiem dzianiny, a następnie dobrze zabezpiecz klejem..

Bransoletka wykonana z nici, opis tkania krok po kroku:

2. Na metalowym pierścieniu zawiąż nitki nici w odcieniu, który lubisz – to będzie główny wzór. Od końca zawiąż nić odcienia, który ma być głównym tonem. Należy pamiętać, że taka nić musi być długa, czasami potrzeba do ośmiu metrów materiału. Nici należy pobrać w takiej ilości, jaka może być wymagana do stworzenia tego produktu.

Rysuj z wyprzedzeniem

Jeśli chcesz zdobyć bransoletkę, nitki na pierścionku powinny być zawiązane w supeł, a po zawiązaniu powinieneś otrzymać ogon. Aby otrzymać brelok, nitki należy zawiązać w supeł, złożyć na pół, usuwając ogon.

3. Rysuj z wyprzedzeniem "projekt" produkty. Naszkicuj komórki, ołówkiem zaznacz sęki tła wychodzące z przodu.

Jeśli chcesz otrzymać bransoletkę, nitki na pierścionku należy zawiązać w supeł

4. Za pomocą szpilki i nici przymocuj pierścień do dzianiny. Ponieważ w tym przypadku będzie wygodniej pracować, a bransoletka będzie bliższa perfekcji. W naszym pudełku wzmocnij długą nitkę, która pozwoli jej się nie zaplątać.

Posiadamy 14 pomarańczowych nitek i dwie czarne wzmocnione. Ta ostatnia jest najważniejsza i dłuższa.

5. Posiadamy 14 nitek pomarańczowych oraz dwie nitki czarne wzmocnione. Ta ostatnia jest najważniejsza i dłuższa. Konieczne jest zaplatanie głównego wątku.

Weź koniec czarnego tonu i zawiąż węzły. Aby stworzyć tło, zwiąż je kolejno każdą nitką rzędu.

6. Weź koniec czarnego tonu i zawiąż węzły. Aby stworzyć tło, zwiąż je po kolei każdą nitką rzędu, w efekcie od zewnątrz należy uzyskać rząd koloru czarnego.

Warkocz następny rząd w przeciwnym kierunku. Wykonuj te czynności do końca

Warkocz następny rząd w przeciwnym kierunku. Wykonuj te czynności, aż skończysz. Nie wiąż ze sobą dwóch nitek. Przed wiązaniem pociągnij nitki wzorzyste do przodu.

7. Gdy praca dobiega końca, zapleć nitki i zawiąż supeł. Aby bransoletka trwała dłużej, musisz zawiązać nitki po obu stronach..

Nasze produkty są gotowe.