Choinka z piór, klasa mistrzowska

Drzewo z piór DIY. Mistrzowska klasa z wideo

Jeśli wcześniej można było kupić tylko choinkę lub leżeć z gałęzi w parku, dziś istnieje wiele pomysłów, dzięki którym łatwo jest zrobić choinkę własnymi rękami. Pisaliśmy już o tym, jak zrobić choinkę z wacików, a w tym artykule dowiesz się, jak zrobić ją z piór..

Materiały:

– karton;

– klej;

– Biała farba;

– pióra;

– Koraliki.

Jak zrobić drzewo z piór

Możesz kupić pióra już dziś w sklepie z narzędziami lub w sklepie z artykułami sportowymi. Możesz sam wybrać kolor piór, wtedy Twoja choinka będzie biała, zielona, ​​a nawet różowa. Wszystko zależy od Twojego nastroju i fantazji.

Dziś pióra można kupić w sklepie z narzędziami lub w sklepie z artykułami sportowymi. Możesz samodzielnie wybrać kolor piór, wtedy Twoja choinka będzie biała, zielona, ​​a nawet różowa. Wszystko zależy od Twojego nastroju i wyobraźni.

Zanim zaczniesz robić drzewo, przejdź przez pióra i posortuj je według długości. Jeśli wszystkie pióra są tej samej długości, to też w porządku..

Obejrzyj wideo: Choinka wykonana z piór. Klasa mistrzowska

Będziesz musiał przykleić koralik do każdego pióra. Można to zrobić za pomocą pistoletu do klejenia..

Zanim zaczniesz robić drzewo, przejdź przez pióra i posortuj je według długości. Jeśli wszystkie pióra są tej samej długości, to też w porządku. Będziesz musiał przykleić koralik do każdego pióra. Można to zrobić za pomocą pistoletu do klejenia.

Rama choinki wykonana jest osobno. Aby to zrobić, arkusz tektury lub grubego papieru należy zwinąć w stożek i skleić. Aby zapobiec przewróceniu się takiej ramy, możesz przykleić pasek papieru lub tkaniny w dolnej części od wewnątrz..

Rama choinki wykonana jest osobno. Aby to zrobić, arkusz tektury lub grubego papieru należy zwinąć w stożek i skleić. Aby zapobiec przewróceniu się takiej ramy, możesz przykleić pasek papieru lub tkaniny w dolnej części od wewnątrz.

Podstawa drzewa powinna dobrze wyschnąć. Uważaj, jeśli pióra są białe, musisz pomalować stożek białą farbą, aby powierzchnia była jednolita.

Rama choinki wykonana jest osobno. Aby to zrobić, arkusz tektury lub grubego papieru należy zwinąć w stożek i skleić. Aby zapobiec przewróceniu się takiej ramy, możesz przykleić pasek papieru lub tkaniny w dolnej części od wewnątrz. Podstawa drzewa powinna dobrze wyschnąć. Uważaj, jeśli pióra są białe, musisz pomalować stożek białą farbą, aby powierzchnia była jednolita.

Gdy baza jest gotowa, przystąp do przyklejenia do niej igieł z piór. Zacznij kleić pióra od dołu w kółko do samej góry. Pióra są przyklejone do trzonu, dzięki czemu puszysta część tworzy objętość.

Gdy baza jest gotowa, przystąp do przyklejenia do niej igieł z piór. Zacznij kleić pióra od dołu w kółko do samej góry. Pióra są przyklejone do łodygi, aby stworzyć objętość dla puszystej części.Choinka z piór

Choinka z piór gotowy. Możesz zrobić kilka choinek o różnych rozmiarach i kolorach, a otrzymasz oryginalną kompozycję własnymi rękami na zimowy motyw.