DIY miłe niespodzianki

Wiele małych dzieci po prostu nie może przeżyć dnia bez słodyczy. A co do znanych kinderów, bez nich tym bardziej! Niemniej jednak, kiedy cała czekolada w domu została już zjedzona, a zabawka, która została dołączona do dziecka w prezencie, mogła zająć swoje honorowe miejsce wśród większości podobnych, dziecko ma mały pojemnik. I można go również użyć do czegoś.!

Większość gospodyń domowych przechowuje w tych pojemnikach różne przedmioty, na przykład guziki, koraliki, igły itp. Ale to nie jedyne użycie jasnożółtych pojemników. Na przykład w dzisiejszych czasach bardzo modne jest samodzielne robienie prezentów z miłych niespodzianek. W ten sposób można sprawić dziecku wiele radości. A poza tym zaangażuj go w tworzenie zabawnych i oryginalnych zabawek. Tak, jasne jest, że wspólne zajęcia z robienia rzemiosła z ładniejszych jajek pomogą ci zbliżyć się do twojego dziecka. A poza tym dla tych ostatnich będą one służyć tylko jako korzyść. Praca z małymi przedmiotami i szczegółami pozwala maluchowi rozwinąć umiejętności motoryczne, a wymyślanie nowych pomysłów może dać ogromny skok kreatywności. Ponadto zajęcia te są bardzo ciekawe i ekscytujące. Tak więc, jeśli w domu są kapsułki z miłej niespodzianki, pojawia się pytanie, co z nimi zrobić. I właśnie temu tematowi będzie poświęcona ta publikacja..

Dla najmniejszych dzieci: dzianinowe grzechotki kinder, czosnkowy naszyjnik i koraliki do chusty

Sprawdź tę publikację bardziej szczegółowo. Okazuje się, że zaprezentowane zostaną tutaj majsterkowicze niespodzianki. Z ładniejszego jajka możesz zrobić wiele ciekawych rzeczy dla najmniejszych pociech..

Na przykład możesz zrobić grzechotki z lepszych jajek w stylu pedagogiki Montessori lub ciekawe wisiorki czosnkowe. Teraz spróbujmy dowiedzieć się z tobą, co wszystkie powyższe oznaczają i jak możesz zrobić rzemiosło z prostych, miłych niespodzianek własnymi rękami.

Warto się zastanowić! Podczas pracy z małymi częściami należy bezwzględnie przestrzegać środków ostrożności. Dzieciaki zaczynają bardzo aktywnie poznawać otaczający ich świat, uwielbiają próbować wszystkiego dotykiem, no i smak jest też z tego powodu, bądźcie czujni! Podczas tworzenia dowolnego rzemiosła Kinder Surprise.

Antyseptyczna zawiesina czosnku dla zdrowego dziecka: co można zrobić z lepszych jaj

Może zacznij od ostatniego rzemiosła – czosnkowego wisiorka. Przez cały czas uważa się, że to czosnek może chronić człowieka przed różnymi chorobami wirusowymi. Z tego powodu radzimy zrobić breloczek, z którym bezpiecznie można wysłać dziecko do przedszkola Leah. Do pracy potrzebne będą następujące materiały:

 • nożyce.
 • pojemniki z miłej niespodzianki.
 • igły, nici, szydło.
 • cienka wstążka lub kwiecista koronka.
 • koraliki, koraliki, drobne zawieszki z niepotrzebnej biżuterii.

Postęp:

 1. W tej pracy nie ma nic trudnego. Wystarczy wziąć pudełko z miłymi niespodziankami i zrobić w nim kilka małych dziurek szydłem.
 2. Przez wykonane otwory w górnej części należy przełożyć taśmę lub koronkę. Będzie powieszony na szyi dziecka.
 3. Następnie trzeba posiekać kilka ząbków czosnku i umieścić je w pojemniku i bardzo mocno zamknąć.
 4. Aby Twój wisior wyglądał oryginalnie i ciekawie, możesz dodać kilka sznurków od dołu, z nawleczonymi koralikami lub innymi ozdobami. Należy pamiętać, że czosnek w pojemniku należy wymieniać codziennie rano przed pójściem do przedszkola..

kapsułki od kinder niespodzianka co robić

Wspaniałe autobusy typu sling: nauka jest zabawna i interesująca

Oczywiście rzemiosło Kinder wygląda bardzo oryginalnie i uroczo. Z tego powodu rodzice mogą wymyślić ciekawe opcje dla małych dzieci. Na przykład możesz zrobić szydełkowane grzechotki dla bardzo małych dzieci. Wszystkie dzieci po prostu je uwielbiają. Procedura tworzenia takiego statku lub slingbusa, jak można teraz powiedzieć, jest bardzo prosta. I nawet jeśli nie trzymałeś w rękach drutów ani haczyka, teraz jest czas na naukę, ponieważ wszystko jest bardzo łatwe i proste: będziesz potrzebować:

 • Nici w różnych kolorach, szydełko.
 • Cienka wstążka lub kolorowa koronka.
 • Kilka pudełek – pojemniki z miłych niespodzianek.
 • Nożyczki, igła, szydło.
 • drobne kamyczki, ryż, groszek, kasza gryczana, koraliki i różne drobne przedmioty.

Postęp:

 1. Proces produkcji jest bardzo prosty. Każdy pojemnik powinien być wypełniony inną zawartością. Na przykład do jednego z pojemników można włożyć ryż, do drugiego koraliki, do trzeciego orzechy lub groszek itd..
 2. Liczbę kontenerów możesz wybrać samodzielnie. Zależy to od tego, jak i gdzie ich użyjesz: powiesić je na wózku dla dziecka, czy pozwolić mu się bawić.
 3. W każdym z pudełek musisz zrobić 2 otwory – jak w dnie i pokrywie. To przez te otwory należy przepuszczać koronkę. Dodatkowo koraliki te nie mogą być wiązane w jeden łańcuszek, ale łączone parami.
 4. Następnie będziesz musiał szydełkować każdy z pojemników, aby nie można było ich otworzyć. Wszystko! Grzechotka jest gotowa!

kapsułki od kinder niespodzianka co robić

Taka niezwykła i oryginalna zabawka doskonale przyczyni się do ogólnego rozwoju Twojego maluszka, rozwinie jego koordynację ruchową, kreatywne myślenie oraz pomoże łatwiej i szybciej radzić sobie z dźwiękowymi skojarzeniami..

Zrób to sam zabawny i uroczy minion od kinder

Być może zauważyłeś, że rzemiosło wykonane z miłych jajek niespodzianek wygląda bardzo jasno. Następnie zaoferujemy kolejny równie jasny produkt. Film animowany „Despicable Me” był w stanie podbić wielu ludzi. I warto zauważyć, że ta kreskówka podobała się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym..

A bardzo zabawne sługusy w kształcie ciała przypominają po prostu pojemniki z lepszymi jajkami. I bardzo łatwo będzie zrozumieć, jak możesz zrobić takiego stwora z miłej niespodzianki. Aby je wykonać, wystarczy zebrać wszystko, czego potrzebujesz i zacząć tworzyć! Ponadto możesz użyć szerokiej gamy materiałów. Ma je ​​każda gospodyni domowa. Na przykład plastelina, kawałki materiału, opakowanie pigułek jako oko stwora itp..

dzieci rękodzieło z miłych niespodzianek

Tak. Najłatwiej będzie oczywiście zrobić stwora z plasteliny. Aby to zrobić, potrzebujesz żółtej plasteliny (do nóg i uchwytów), niebieskiej (do spodni) i czarnej – do robienia okularów, butów i rękawiczek..

 • cienki drut.
 • pojemniki – pudełka od miłej niespodzianki.
 • szydło.
 • opakowanie z tabletek lub oczu ze sklepu ze sztuką dla dzieci.

Postęp:

 1. Przede wszystkim musisz zdecydować o przyszłych włosach stwora. Powinny być wykonane z cienkiego drutu. Aby to zrobić, wykonaj kilka otworów w pokrywce i przeciągnij przez nie drut, aby uzyskać małe włosie.
 2. Aby zapobiec wypadaniu włosów naszego sługusa, należy z wnętrza jajka przykleić kawałek papieru. Będzie mógł naprawić drut.
 3. Następnie musisz zamknąć pojemnik, za pomocą kleju i przymocować oczy. Możesz użyć małych opakowań tabletek, wcześniej odcinając cały nadmiar od spodu, a także umieszczając w nich mały koralik lub guzik. Wystarczy zrobić oprawkę na te okulary, rączki, nogi i niebieskie spodnie, a także buty i rękawiczki z plasteliny..

dzieci rękodzieło z miłych niespodzianek

Małe pasiaste pszczoły robotnicze: zrób to sam, miłe rzemiosło, zdjęcie

Nadal przedstawiamy Waszą uwagę rękodzieło z kapsułek z miłej niespodzianki. Jest jeszcze jedna bardzo ciekawa opcja tworzenia rzemiosła z miłej niespodzianki – zabawnych i oryginalnych pszczół. Nawiasem mówiąc, możesz zrobić te urocze owady jako zabawki dla dzieci. Lub użyj ich do udekorowania swojego domu. Istnieje wiele możliwości wykonania takich zabawek. Ale nadal zdecydowaliśmy się na jeden. Tak. Oczywiste jest, że w tej pracy możesz potrzebować różnych narzędzi i materiałów:

 • cienka żyłka lub drut do robótek ręcznych.
 • kilka pojemników z miłej niespodzianki.
 • tektura średniej gęstości.
 • Klej PVA do montażu plastrów miodu.
 • flamaster lub marker.
 • dodatkowo trzeba będzie kupić puszysty drut, lepiej niech będzie czarny.

dzieci rękodzieło z miłych niespodzianek

Postęp:

 1. Pojemnik z jajka należy owinąć puszystym drutem. W takim przypadku będziesz musiał wykonać trzy tury. Ich 2 czerwone powinny być zgięte w małe łapki, a spód środkowej – długie czułki.
 2. Za pomocą pisaka musisz narysować oczy, uśmiech i nos. Następnie pozostaje przywiązać gotową pszczołę do żyłki za plecami.
 3. Plastry miodu wykonane są z tektury. aby to zrobić, musisz najpierw przykleić karton w formie tuby. A następnie wykonaj krawędzie na tekturze w postaci sześciokątnych plastrów miodu. Przecinając rurkę na pierścienie, otrzymujesz plaster miodu. Bardzo łatwo będzie je skleić. Powstałe pszczoły można przyczepić do żyłki lub umieścić w plastrze miodu.

Zabawny pingwin do przechowywania puzzli i innych drobnych przedmiotów

Myśląc o tym, co można zrobić z pojemników z miłej niespodzianki, możesz wpaść na wiele ciekawych pomysłów. Na przykład dla bezpieczeństwa wszelkich skarbów, których jest bardzo dużo dzieci, możesz zrobić ciekawego pingwina. I możesz to zrobić bardzo szybko i łatwo. Aby to zrobić, musisz zebrać kilka materiałów i narzędzi:

 • drut.
 • farby białe i czarne. Lepiej kupować farby akrylowe.
 • szydło.
 • koronka, lina lub cienka linia.

Postęp:

 1. Na samym dnie jajka należy oddzielić półkole. Będzie działał jak brzuszek pingwina. Powinien być pomalowany na biało.
 2. Po całkowitym wyschnięciu przyszłego brzucha oderwany pojemnik należy pomalować na czarno, rysując małe kropki-oczy i dziób.
 3. Będziesz musiał zrobić dwa małe otwory w pokrywce. Należy przez nie przeciągnąć drut, a następnie skręcić do środka, pozostawiając pętlę na powierzchni. To dzięki niemu możesz rozciągnąć koronkę.

rękodzieło z kapsułek od miłej niespodzianki

Możesz także użyć tak zabawnego rzemiosła, jak schowek na puzzle, ozdoby na choinkę..

Ważny! Aby wspólna kreatywność z dziećmi była w pełni bezpieczna, a produkowane zabawki nie mogły stanowić żadnego zagrożenia, należy uważnie monitorować poczynania maluszka. Dodatkowo musisz zbierać koraliki, farby i inne przedmioty, które nie mogą mieć szkodliwego wpływu na ciało dziecka. Muszą być absolutnie przyjazne dla środowiska..

Soczyste jagody prosto z ogródka: co zrobić z miłych niespodzianek

W wyniku najprostszych manipulacji jajkami z miłej niespodzianki możesz zrobić oryginalne i piękne krzewy truskawkowe. Podsumowując, Kinder Surprise Kids Crafts są również atrakcyjne. A ich stworzenie zajmuje trochę czasu. Ozdobią Twój dom o każdej porze roku i zachwycą Twoje dziecko jasnymi jagodami. Te krzewy możesz zainstalować w swoim ogrodzie, w domu, na placu zabaw. Można dla nich zrobić specjalne doniczki. Aby zrobić krzaki truskawkowe, będziesz potrzebować:

 • drut dla kreatywności.
 • kilka pudełek z miłej niespodzianki.
 • czarny pisak i czerwona farba.
 • nożyczki, szydło i klej.
 • zielona plastikowa butelka, jak woda Sprite.

Postęp:

 1. Najpierw musisz pomalować na czerwono pojemniki z miłą niespodzianką. W międzyczasie wysychają, można sobie poradzić z łodygami i liśćmi..
 2. Drut musi być owinięty posiekanymi głosami z butelek, podgrzewając je nad płomieniem świecy. Ponadto będziesz musiał wyciąć liście z butelki. Jeśli nie możesz sam stworzyć szablonu, bardzo łatwo jest go znaleźć w Internecie..
 3. Za pomocą markera narysuj małe kropki na suszonych truskawkach, a następnie złóż wszystko razem. Możesz przymocować pojemniki na łodygach, robiąc otwór szydłem i przeciągając przez niego drut. Od wewnątrz wszystko to należy naprawić plasteliną lub klejem..

miła niespodzianka jajko rzemieślnicze

Wreszcie

Dzięki temu artykułowi mogłeś zrozumieć, że z niepotrzebnych pojemników z jajek okazuje się, że możesz zrobić wiele ciekawych zabawek i rękodzieła.