DIY piękne karty na dzień mamy

piękne karty na dzień mamy zrób to sam

Serce każdej mamy rozpłynie się od dziecięcego prezentu. I to nie tylko prezent, ale ręcznie robiony. Niech to będzie niezdarne i niezdarne, ale z czystej duszy dziecka. I kaliaki – małe dzieci i aplikacje przedszkolne, a także przedszkolne prezenty na świąteczny Dzień Matki, matki starannie przechowują i nie tylko w pudełkach, ale także w swoich sercach. W tym artykule porozmawiamy o tym, jak możesz zrobić kartki na Dzień Mamy zrób to sam. A dla Ciebie przedstawimy proste pomysły, które też mogą być świetne.

Szczegóły tworzenia pocztówki

Ogólnie pocztówki mogą być zarówno w wersji klasycznej – malowane, jak i w formie aplikacji i wolumetrycznej, a nawet haftowane.

piękne karty na dzień mamy zrób to sam

Podstawa produktu może mieć nietypową formę, np. wskazującą na uroczystość, na którą ma być prezentowany. Na przykład w postaci dekoracji sylwestrowej lub wiosennych akcesoriów, a może nawet w postaci tortu urodzinowego!

Aplikacja zawsze ozdobi pocztówkę. Może mieć postać nie zanikającego bukietu, takiego jak stokrotki. Aby to zrobić, wytnij płatki z białej kartki papieru złożonej kilka razy, a następnie wytnij okrągłe środki z żółtego papieru, które można ozdobić frędzlami wyciętymi wzdłuż krawędzi.

jak zrobić pocztówkę własnymi rękami dla mamy

Teraz wzięli zielony papier i wycięli trochę makaronu na łodygi, a z tego samego papieru wycięli liście falistą linią. Teraz przyklejamy nasze łodygi bezpośrednio z bukietem do pocztówki, następnie przyklejamy białe płatki niewłaściwą stroną do łodyg w kółko, na środku przyklejamy żółte środki, a na koniec zielone liście, potrzebują pary – trzy dla każdego kwiatka. I na koniec bukiet zawiązujemy piękną kokardką, oczywiście również w formie aplikacji.

piękne karty na dzień mamy zrób to sam

kartki zrób to sam dla mamy

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić pocztówkę własnymi rękami dla mamy, niektóre informacje mogą być dla Ciebie przydatne. Ze zwykłej pocztówki możesz łatwo zrobić niezwykłą, przyklejając do niej coś, co nada jej ekskluzywności. Na przykład podwójne serce. Najpierw wycinamy je z dwustronnego czerwonego papieru, a następnie wycinamy spiralnie. Teraz przyklejamy początek spiral do każdej ze stron, a środkowe sklejamy razem.Zrób to sam dzień mamy świecące kartki

Lub możesz spróbować zrobić aplikację na pocztówce z guzików. Robimy z nich kwiaty, a łodygi z wazonem można po prostu dokończyć..jak zrobić pocztówkę własnymi rękami dla mamy

Aby nauczyć się tworzyć piękne pocztówki na Dzień Matki własnymi rękami, musisz mieć nie tylko przydatne materiały, ale także wyobraźnię. Resztki włóczki można również wykorzystać do ozdabiania pocztówek. Aby to zrobić, najpierw rysujemy kontur, a następnie pokrywamy go klejem – ołówkiem lub pisemnym i układamy wielokolorową przędzę z falistymi liniami, oczywiście z zielonego układamy łodygi i liście.Zrób to sam dzień mamy świecące kartki

Wreszcie

W tym artykule wymieniono tylko niektóre z kart na Dzień Mamy, które zawsze możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj, mama z wdzięcznością i wielką radością przyjmie każdy prezent, niespodziankę lub prostą kalya – malya. Zawsze jest zadowolona, ​​gdy otrzymuje każde rzemiosło z rąk swojego dziecka. Dlatego nie wahaj się, proszę matkę, bo jej uśmiech i błysk w oczach są droższe niż jakakolwiek nagroda.!