DIY pomysły na prezenty świąteczne 2018

Zgadnij, które wakacje najbardziej kochają dzieci i dorośli? Dobrze! To Nowy Rok. Nadejście wakacji czeka cały rok i z reguły wszyscy bez wyjątku wierzą, że ten dzień przyniesie im coś pięknego i magicznego. Najważniejszą tradycją tego święta jest wręczanie prezentów krewnym i wszystkim bliskim. Niektórzy kupują gotowe prezenty. Ale są też ludzie, którzy są najbardziej zadowoleni z robienia prezentów noworocznych na Nowy Rok własnymi rękami. W tym artykule udało nam się zebrać kilka świeżych pomysłów ze zdjęcia. Ogólnie rzecz biorąc, przy wytwarzaniu tych produktów nie powinieneś mieć problemów i pytań..

Jakie prezenty samemu zrobić na Nowy Rok

Choinka ze starej książki.

Liderem elementów dekoracyjnych jest jodełka. Banalna gałąź choinki już dawno przestała być prezentem. Dlatego, aby dać bliskim coś wspaniałego i poczucie wakacji, trzeba będzie spróbować. Taki prezent na pewno zapadnie w pamięci i będzie mógł rozgrzewać duszę swoją obecnością przez wiele lat. Używając starej książki, możesz zrobić wspaniałą ozdobną jodełkę. Aby zrealizować ten pomysł, powinieneś przygotować:

 • Zbędna i stara książka bez okładki.
 • Forma tekturowa i metalowa w kształcie gwiazdy.
 • Piła wycięta z gałęzi, która będzie symulować pień.
 • Drewniany kij, klej i nożyczki.
 • Gruby czerwony materiał,
 • Wiertarka i ołówek.

zrób to sam prezenty noworoczne na nowy rok

Postęp:

 1. Najpierw zróbmy bazę. Weź drewnianą piłę, która powinna być prosta. W środku nawierca się i wycina wnękę wielkości drewnianego patyka. Kij powinien ciasno pasować do zagłębienia i dobrze się w nim trzymać.jak zrobić prezent noworoczny własnymi rękami
 2. Gdy baza jest gotowa, musisz zacząć dekorować choinkę. Choinka na Nowy Rok musi być ozdobiona gwiazdami. I nasza papierowa choinka też będzie miała podobne ozdoby. Użyj grubego czerwonego kartonu, aby zrobić gwiazdę. Z formy w kształcie gwiazdy warto wyrysować kontury. Teraz wycinamy gwiazdkę z tektury, a następnie nakładamy ten szablon na tkaninę. Potem warto wyciąć kilka takich gwiazd. Kartkową gwiazdkę warto przykleić z obu stron gwiazdkami z tkaniny. Aby Twoja gwiazda wyglądała jeszcze piękniej, uzupełnij ją koralikami.jak zrobić prezent noworoczny własnymi rękami
 3. Teraz nadszedł czas, aby stworzyć drzewo. Oczywiście weź w tym przypadku starą książkę. Kartkę należy złożyć tak, aby góra strony dobrze przylegała do miejsca, w którym znajdowała się okładka. Lub powinieneś go zgiąć, aby uzyskać trójkąt, jak na zdjęciu. Teraz przewróć stronę. Złóż stronę ponownie i złóż ją w kierunku krawędzi książki. Jeśli zrobisz to poprawnie, spód będzie wystawał poza książkę. Następnie warto starannie wygiąć narożnik, jak pokazano na zdjęciu. Czynności te są wykonywane na wszystkich stronach książki..jak zrobić prezent noworoczny własnymi rękami
 4. Następnie instalujemy statek na ramie. Ale najpierw do cięcia piły mocowany jest drewniany kij. Jest posmarowany klejem. Następnie instalowana jest jodełka. Na górze produktu znajduje się gwiazdka.jak zrobić prezent noworoczny własnymi rękami

Ramka na prezent.

W tym artykule przedstawiamy pomysły na prezenty noworoczne na rok 2021 własnymi rękami. Robiąc je, nie uzyskasz naprawdę pozytywnego nastroju. Jeśli trudno Ci zdecydować się na prezent noworoczny, nasz artykuł pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru. Ramka na zdjęcia to nie tylko przydatny, ale i przyjemny prezent. Jest łatwy w wykonaniu i można go ozdobić setkami elementów dekoracyjnych. Jego właściciel na pewno będzie zadowolony w momencie odbioru. Wstawi w nim zdjęcia krewnych i przyjaciół. Aby stworzyć prezent, będziesz potrzebować:

 • Dowolna gotowa rama, kolorowy karton i klej,
 • Cekiny, cyrkonie i koraliki,
 • Szyszki i gałązki świerkowe,
 • Czerwone wstążki, lakier i gruba tkanina.

Zalecenia dotyczące tworzenia prezentu noworocznego.

Gotowa ramka na zdjęcia ze sklepu z reguły nie wygląda dobrze. Aby nadać pożądany połysk, produkt należy udekorować. Można tu zastosować wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne. Mogą to być: iskierki, koraliki lub płatki śniegu. Ogólnie użyj tego, czego potrzebujesz.zrób to sam noworoczny prezent na rok psa

Musisz zrobić prezent na Nowy Rok z miłością. Ale rama musi być koniecznie udekorowana w stylu noworocznym. Będzie dobrze, jeśli do prezentu dodasz coś pięknego i niepowtarzalnego od siebie. Aby to działało świetnie, skorzystaj z poniższych wskazówek:

 • Zaleca się najpierw przygotować szkic. Przemyśl swój osobisty pomysł do końca. Dopiero po tych czynnościach możesz pracować.
 • Trzymaj się jednego schematu kolorów. Musisz wybrać 2-3 kolory, w których będzie wykonane Twoje rzemiosło.
 • Rama nie powinna być przeładowana ogromną ilością biżuterii..

zrób to sam noworoczny prezent na rok psa

Ramka na zdjęcia musi właściwie służyć swojemu właścicielowi. Musi też spełniać swoją główną funkcję. Jego właściciel powinien bez problemu wstawić do niego zdjęcie. Aby naprawić biżuterię, musisz użyć specjalnego lakieru.

Słodka zabawka na choinkę.

Jeśli zdecydujesz się zrobić prezent noworoczny na Rok Wołu własnymi rękami, nasz artykuł będzie dla Ciebie przydatny. Możesz stworzyć słodką kulkę. To rzemiosło spodoba się nie tylko dzieciom, ale także wszystkim dorosłym. Ponadto produkt ten będzie świetnie prezentował się na świątecznym świerku. A po świętach zabawkę można zjeść. Aby zrobić zabawkę, użyj:

 • Kula plastikowa lub szklana, która musi być przezroczysta.
 • Suchy proszek kakaowy lub gorąca czekolada..
 • Małe cukierki, cukier puder i płatki kokosowe.
 • Więcej innych mini słodyczy.

zrób to sam prezenty noworoczne na nowy rok

Od razu chciałbym zauważyć, że prezenty na Nowy Rok powinny być nie tylko piękne i przydatne. W szczególności ten pomysł spełnia te wymagania. Ale robiąc prezent, ważne jest, aby wziąć pod uwagę gusta osoby, której zostanie podarowany..

Jak zrobić prezent.

Najpierw trzeba znaleźć odpowiednie ozdoby choinkowe, które później okazują się pamiątkami. Zapięcie jest najpierw usuwane z przezroczystej kulki, a następnie jest dobrze wyprane wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli plastikowa zabawka jest używana na prezent, upewnij się, że nie wydobywa się z niej żaden zapach. Jeśli zabawka jest wykonana ze szkła, sprawdzana jest pod kątem wiórów..

Napełnianie zabawki rozpoczyna się po dokonaniu wszystkich kontroli. Tutaj należy kierować się zasadą: od małego do dużego. Wsypać kakao, cukier puder na spód, a także dodać drobne granulki czekolady. Wylej warstwę mini-cukierków lub mini-marshmallows na wierzch. Kompozycję dopełni warstwa większych słodyczy..

Świecznik jako prezent.

Świecznik to odpowiedni prezent na każde święto. To proste. Taki element stworzy niesamowicie świąteczną atmosferę w każdym domu. Teraz prąd nie jest potrzebny, bo można zapalić świeczki. Aby uczynić ten cud warto przygotować:

 • Wazon, szklany lub szklany słoik.
 • Świeca z kleju i wosku.
 • Papier biały i kolorowy, który musi być gruby.
 • Szczotka i nożyczki.
 • Cekiny, cyrkonie i koraliki.

DIY pomysły na prezenty noworoczne 2021

Postęp:

 1. Płatki śniegu są najpierw wycinane z białego papieru. Muszą mieć różne rozmiary.
 2. Pojemnik, który zamierzasz udekorować, należy najpierw umyć, a następnie wysuszyć.
 3. Za pomocą pędzla nakłada się klej na zewnętrzną powierzchnię świecznika. Następnie przyklej płatki śniegu. Gdy klej wyschnie, warto pokryć swoje rzemiosło kolejną warstwą. Dzięki temu powierzchnia będzie płaska i będzie miała lekką chropowatość. Kiedy nakładasz drugą warstwę kleju, nakładaj nim brokat lub cyrkonie..
 4. Aby świecznik wysechł, pozostawia się go na 7-12 godzin. Teraz warto wziąć gęstą i grubą nitkę. Połóż na nim koraliki, natomiast po każdym koraliku warto zrobić supełki. Otrzymany naszyjnik nadaje się do zawiązania świecznika. Możesz również dodatkowo użyć wstążek prezentowych. Kiedy skończysz dekorować świecznik, możesz włożyć świecę do środka.

zrób to sam prezenty noworoczne na nowy rok

Wreszcie

Cóż, możesz dowiedzieć się, jak zrobić prezent noworoczny własnymi rękami do 2021 roku byka. Nasze pomysły są najlepsze. A ich wdrożenie nie jest trudne. Dlatego z naszym artykułem powinieneś odnieść sukces..