DIY serwetki z instrukcjami krok po kroku

Oryginalne rękodzieło ze zwykłych serwetek. Instrukcja. Zdjęcie

Zwykłe serwetki można wykorzystać nie tylko jako przedmiot do serwowania, ale także do wykonania oryginalnego rękodzieła. Główną zaletą serwetek jest to, że mają niski koszt, jasne kolory i różne rozmiary. Możesz zrobić piękne figurki lub kwiaty z serwetek, a także niezwykłe lalki i inne rękodzieła. Oferujemy ciekawe lekcje mistrzowskie z instrukcjami krok po kroku.

Jak zrobić zrób to sam lalkę na serwetkę

Twojemu dziecku z pewnością spodoba się papierowa lalka, a z czasem będzie mógł ją wykonać własnymi rękami. Potrzebujesz tylko serwetek i nici. Pomyśl wcześniej o kolorze włosów lalki i wybierz serwetkę o odpowiednim kolorze. Do ciała najlepiej stosować białe lub różowe chusteczki..

Twojemu dziecku z pewnością spodoba się papierowa lalka, a z czasem będzie mógł ją wykonać własnymi rękami. Potrzebujesz tylko serwetek i nici. Pomyśl wcześniej o kolorze włosów lalki i wybierz serwetkę o odpowiednim kolorze.

Złóż serwetki w tuby – to będą włosy lalki. Złóż jasną serwetkę kilka razy, a następnie na pół, aby uzyskać gęste ciało. Aby oznaczyć głowę, zwiąż ją nitką. Zrób rurkę na rękę i przełóż ją przez tułów. Zabezpiecz za pomocą nitek. Dłonie można również oznaczyć nitkami..

Złóż serwetki w tuby - to będą włosy lalki. Złóż jasną serwetkę kilka razy, a następnie na pół, aby uzyskać gęste ciało. Aby oznaczyć głowę, zwiąż ją nitką. Zrób rurkę na rękę i przełóż ją przez tułów. Zabezpiecz za pomocą nitek. Dłonie można również oznaczyć nitkami.

Przeczytaj także: Stwórz serce z serwetek

Użyj pięknej serwetki do serwowania lub kolorowego papieru, aby uszyć sukienkę dla swojej lalki. Narysuj twarz flamastrem lub długopisem. Udekoruj sukienkę i włosy lalki wstążkami. Statek jest gotowy.

Użyj pięknej serwetki do serwowania lub kolorowego papieru, aby uszyć sukienkę dla swojej lalki. Narysuj twarz flamastrem lub długopisem.Lalka na serwetki

Lalka z serwetką jest miękka i bezpieczna, dzięki czemu nadaje się do zabawy nawet małym dzieciom. Spróbuj zrobić rzemiosło ze swoim dzieckiem, wtedy on sam będzie mógł uzupełnić własną kolekcję zabawek.

Dekoracja stołu z dekoracją serwetkową

Każdy chce, aby świąteczny stół wyglądał imponująco i przyciągał wzrok.

Każdy chce, aby świąteczny stół wyglądał imponująco i przyciągał wzrok.Dekoracja na serwetki

Nie musisz do tego kupować świeżych kwiatów ani ryb akwariowych. Spróbuj stworzyć prosty wystrój za pomocą zwykłych, jednowarstwowych serwetek. Aby to zrobić, potrzebujesz paczki serwetek, nici i plastikowego pierścienia, który służy do mocowania zasłon do gzymsu..

Każdy chce, aby świąteczny stół wyglądał imponująco i przyciągał wzrok. Nie musisz do tego kupować świeżych kwiatów ani ryb akwariowych. Spróbuj zrobić prosty wystrój za pomocą zwykłych jednowarstwowych serwetek.

Rozłóż serwetki i ułóż je jedna na drugiej w kilku warstwach. Następnie zacznij składać je razem w sposób akordeonowy. Pośrodku musisz zapiąć serwetki nitkami. Możesz zrobić taki akordeon nie tylko z serwetek, ale także z tektury falistej lub ciszy. Przytnij krawędzie akordeonu tak, aby przybrały półokrągły kształt lub były spiczaste.

Rozłóż serwetki i ułóż je jedna na drugiej w kilku warstwach. Następnie zacznij składać je razem w sposób akordeonowy.

Ciekawa klasa mistrzowska ze zdjęciem: Topiary z serwetek

Teraz stopniowo podnoś każdą warstwę serwetki w kierunku środka, a uzyskasz piękny kwiat..

Teraz stopniowo podnoś każdą warstwę serwetki w kierunku środka, a uzyskasz piękny kwiat.

Przymocuj kwiatek do pierścienia za pomocą nici lub drutu, a następnie udekoruj nim szmaciane serwetki na świątecznym stole.

Przymocuj kwiatek do pierścienia za pomocą nici lub drutu, a następnie udekoruj nim szmaciane serwetki na świątecznym stole.

Wyobraź sobie, że możesz stworzyć własne instrukcje produkcyjne kreatywne rękodzieło ze zwykłych lub wielowarstwowych serwetek.