Samolot zrób to sam z plastikowej butelki

Dziś wytwarzanie zabawek dla dzieci własnymi rękami na temat wojskowy stało się dość popularne. Jako materiał do tworzenia można wykorzystać różnorodne materiały, które przez długi czas były bezczynne w Twoim domu, mieszkaniu lub garażu..

Proces ten cieszy się zainteresowaniem nie tylko dorosłych, ale także dzieci z wielką przyjemnością wykonują z rodzicami wszelkiego rodzaju rękodzieło. Na przykład możesz użyć plastikowej butelki i dodatkowych materiałów, aby zrobić samolot, który szczególnie spodoba się chłopcom.

Swoją drogą nie trzeba brać butelki na wodę, można skorzystać z pojemnika, w którym kiedyś znajdował się szampon.

Aby stworzyć samolot, musisz wziąć:

  • bezpośrednio pojemność,
  • taśma klejąca, najlepiej w innym kolorze, aby rozjaśnić przyszły wynalazek,
  • musisz też wziąć klej,
  • nożem biurowym lub nożyczkami, albo lepiej wszystko jest na swoim miejscu,
  • kilka kapsli z plastikowych butelek.

O procesie produkcji plastikowych samolotów:

Pierwszym krokiem jest owinięcie pojemnika na szampon taśmą klejącą. Ze zwykłej plastikowej butelki musisz zrobić skrzydełka, które musisz włożyć do szczelin po bokach butelki szamponu, którą wykonasz nożem biurowym. Konieczne jest również wykonanie ogona samolotu. Korek może służyć jako rodzaj budki dla twojego rzemiosła..

DIY stwórz samolot z plastikowej butelki

Jeśli pojemnik na szampon nie jest dostępny, użyj zwykłej plastikowej butelki. I nie trzeba robić w nim różnych otworów na skrzydła i ogon, ponieważ te elementy można wykonać z tektury i nałożyć na klej, ale jest to mniej niezawodna metoda. Samolot z plastikowej butelki można udekorować jak chcesz.

Możesz też zrobić całą rakietę z kilku plastikowych butelek. Proces produkcji jest dość prosty, niech dziecko pokaże fantazje, a on sam odniesie sukces, rodzic musi tylko od czasu do czasu zrobić kilka wskazówek dotyczących produkcji tych rzemiosł.