Jak uszyć ubrania dla lalek Monster High. Klasa mistrzowska

Bohaterowie współczesnego serialu animowanego „Monster High” stali się ulubionymi zabawkami wielu dzieci. Najciekawsze jest nie tylko oglądanie tych niezwykłych chłopców i dziewczynek, ale także zabawa lalkami Monster High. Jeśli masz już te lalki, spróbuj samemu zrobić dla nich ubrania. Oferujemy mistrzowską lekcję szycia czerwonego kombinezonu dla niemowląt Monster High.

DIY ubrania dla lalek. Szkoła potworów

Przede wszystkim musisz narysować wzór na przyszłe kombinezony. Ponieważ same lalki Monster High są cienkie i smukłe, jest to łatwe. Weź kawałek papieru i ołówek. Zamknij lalkę i nakreśl kontury jej ciała. Kombinezon będziemy szyli, więc zaznacz długość nogawek.

Przede wszystkim musisz narysować wzór na przyszłe kombinezony. Ponieważ same lalki Monster High są cienkie i smukłe, jest to łatwe. Weź kawałek papieru i ołówek. Zamknij lalkę i nakreśl kontury jej ciała. Uszyjemy kombinezon, więc zaznacz długość nogawek.

Po przygotowaniu konturów możesz zacząć rysować wzór..

Po przygotowaniu konturów możesz zacząć rysować wzór.Jak zrobić wzór na ubrania Monster High

Będziesz także musiał wykonać detal na jeden rękaw i pasek na ramię. Po narysowaniu wszystkich detali możesz je wyciąć i przymocować do tkaniny..

Będziesz także musiał wykonać detal na jeden rękaw i pasek na ramię. Po narysowaniu wszystkich detali możesz je wyciąć i przymocować do tkaniny.

Najlepiej wyciąć elementy tak, aby na środku był szew, taki garnitur będzie wyglądał bardziej oryginalnie.

Najlepiej wyciąć elementy tak, aby na środku był szew, taki garnitur będzie wyglądał bardziej oryginalnie.

Wytnij dwa identyczne kawałki i zszyj je w jednym zaznaczonym miejscu. Ten szew będzie przebiegał wzdłuż całego ciała lalki..

Wytnij dwa identyczne kawałki i zszyj je w jednym zaznaczonym miejscu. Ten szew będzie przebiegał wzdłuż całego ciała lalki.

Przyszyj rękaw do jednej z części.

Przyszyj rękaw do jednej z części.

Następnie musisz połączyć części z tyłu i uszyć.

Następnie musisz połączyć detale z tyłu i zszyć, a także uszyć nogawki spodni.

Uszyj też nogawki spodni.

Następnie musisz połączyć szczegóły z tyłu i zszyć, a także uszyć nogawki spodni.

Zdejmij kombinezon i spróbuj założyć go na lalkę Monster High. Jeśli po raz pierwszy szyjesz ubrania własnymi rękami, lepiej wziąć dzianinę, która się rozciąga. Po zrozumieniu i zmierzeniu dokładnych wymiarów możesz przystąpić do pracy z tkaninami bawełnianymi..

Zdejmij kombinezon i spróbuj założyć go na lalkę Monster High. Jeśli po raz pierwszy szyjesz ubrania własnymi rękami, lepiej wziąć dzianinę, która się rozciąga. Gdy już to zrozumiesz i zmierzysz dokładne wymiary, możesz przystąpić do pracy z tkaninami bawełnianymi.

Tak będzie wyglądać twoja lalka Monster High.

Jak uszyć ubrania dla lalek Monster High. Klasa mistrzowskaKombinezon dla lalki Monster High

Ubranka dla lalek Monster High rodzice mogą szyć razem ze swoimi dziećmi, ponieważ maszyna do szycia może być potrzebna do szycia wysokiej jakości. Wyobraź sobie, a garderoba Twojej lalki zostanie uzupełniona ciekawymi rzeczami.