DIY pałąk i wieniec z kwiatów

Kwiaty od zawsze uważane były za kobiecą ozdobę, dlatego od wieków były wplatane we włosy lub używane jako dodatkowy dodatek do garderoby.. Kwiatowa opaska – świetne rozwiązanie na imprezę tematyczną, wesele lub inną uroczystą imprezę. W tym artykule przedstawiamy kilka pomysłów, jak zrobić wieniec ze sztucznych kwiatów własnymi rękami..

jak zrobić wieniec ze sztucznych kwiatów własnymi rękami.

Materiały:

– drut;

– sztuczne kwiaty;

– nożyce;

– wstążki.

wieniec ze sztucznych kwiatów na głowie własnymi rękami

Mistrzowska ramka zrób to sam na głowie

Wieniec w kształcie korony różni się od tradycyjnego tym, że elementy florystyczne zajmują tylko ¾ ramy. Zanim zaczniesz tkać wianek, zmierz głowę, aby gotowe akcesorium nie spadło. Następnie weź drut i wykonaj ramkę na wieniec..

Mistrzowska ramka zrób to sam na głowie

Przygotuj sztuczne papierowe kwiaty ze sklepu. W przypadku dużych kwiatów należy odciąć łodygi kwiatowe i włożyć pod działkę drucik kwiatowy. Teraz można go przymocować do ramy. Ponadto z małych kwiatów musisz związać małe kompozycje kwiatowe składające się z 3-4 kwiatów. Wszystkie kwiaty powinny być na drucie, który należy owinąć wokół ramki.

Wszystkie kwiaty powinny być na drucie, który należy owinąć wokół ramki

Teraz delikatnie przymocuj kwiaty do ramy, zmieniając ich rozmiar i kolor. Możesz zrobić pełnoprawny wieniec lub wieniec korony.

Możesz zrobić pełnoprawny wieniec lub wieniec korony

Aby zrobić ramkę na obręcz, najlepiej wziąć gęsty drut, jeśli go nie masz, możesz utkać warkocz ze zwykłego drutu. Zaletą takiego warkocza jest to, że można do niego przykleić kwiaty, a nie owijać..

Kwiaty, podobnie jak w poprzednim przypadku, należy wyciąć z łodygi i przykleić pistoletem do klejenia.

Kwiaty, podobnie jak w poprzednim przypadku, należy odciąć od łodygi i przykleić pistoletem do klejenia. Od wewnątrz można skleić liście.

Obejrzyj serię przydatnych filmów z lekcji mistrzowskich do robienia wieńców na głowę

Obejrzyj serię przydatnych filmów z lekcji mistrzowskich do robienia wieńców na głowę

DIY wieniec na głowie

Lekcje Kanzashi: Kwiatowa opaska do włosów. Kanzashi dla początkujących

Japońska opaska Sakura Kanzashi

W wieńcu oryginalnie będą wyglądały kwiaty ze wstążek lub pianiranu, które możesz wykonać samodzielnie. Kwiatowe opaski na głowę będą wyglądać oryginalnie nie tylko z sukienkami, sukienkami czy spódnicami, ale również w harmonii ze stylem biznesowym lub sportowym. Taki dodatek podkreśli naturalność Twojego wizerunku i sprawi, że każda dziewczyna będzie jeszcze bardziej kobieca i atrakcyjna. Biżuteria do włosów z kompozycji kwiatowych jest dość łatwa do wykonania, zwłaszcza jeśli masz zestaw gotowych kwiatów. Po opanowaniu zasady robienia wieńca na włosy możesz z łatwością zrobić go z naturalnych i sztucznych kwiatów..