Zabawka małpka wykonana z tkaniny. Klasa mistrzowska ze zdjęciem

Ta małpka będzie wspaniałym prezentem dla Twojego dziecka. Główną zaletą zabawek DIY jest to, że są naprawdę ekskluzywne i przyjazne dla środowiska. Rzemiosło z tkaniny pomoże w oryginalny sposób ozdobić wnętrze pokoju dziecięcego, werandy wiejskiego domu lub kawiarni. W tym artykule pokażemy, jak uszyć zabawną małpa z tkaniny.

Materiały:

– skrawki białej i kolorowej tkaniny bawełnianej;

– nożyce;

– papier i ołówek;

– kreda;

– nici dentystyczne;

– igła;

– drewniany szpikulec.

Mistrzowska klasa DIY małp

Przede wszystkim musisz wybrać szablon małpy. Możesz sam narysować szkic na papierze, a następnie go wyciąć. Teraz możesz przenieść obrabiany przedmiot na tkaninę.

Aby zabawka była łatwiejsza do uszycia, upewnij się, że wykrój głowy, ciała i ogona jest jednoczęściowy. Oddzielnie musisz wykonać szczegóły uszu, pyska i kieszeni.

Aby zabawka była łatwiejsza do uszycia, upewnij się, że wykrój głowy, ciała i ogona jest jednoczęściowy. Oddzielnie musisz wykonać szczegóły uszu, pyska i kieszeni.Gotowa zabawka małpa 2016

Złóż tkaninę prawą stroną i przenieś papierowe szablony. Aby wyciąć kieszeń, nie trzeba składać materiału na pół.

Pamiętaj, aby zostawić naddatek na szwy około 3-5 mm. Weź kawałek białej szmatki i wyhaftuj na nim rzęsy nitkami nici dentystycznej. Najlepiej wcześniej narysować oczy i usta, aby kufa była symetryczna. Wytnij twarz i wykończ krawędzie.

Pamiętaj, aby zostawić naddatek na szwy około 3-5 mm. Weź kawałek białej szmatki i wyhaftuj na nim rzęsy nitkami nici dentystycznej. Najlepiej wcześniej narysować oczy i usta, aby kufa była symetryczna. Wytnij twarz i wykończ krawędzie.

Teraz umyj pysk w przedniej części tułowia w okolicy głowy. Możesz to zrobić ręcznie lub na maszynie do pisania. Zakłada też kieszeń z przodu ciała, zapina ją na szpilki i też przyszywa.

Przeczytaj także: Wzór małpy Tilda

Zacznij szyć uszy małpy. Aby to zrobić, złóż części prawymi stronami do wewnątrz i zszyj. Następnie musisz go wyłączyć i wypełnić wyściółką poliestrową. Przed zszyciem ciała należy przyszyć uszy do głowy. Następnie przymocuj detale tułowia przednimi bokami do siebie i zszyj. Nie zapomnij zostawić małej szczeliny, aby można było wyrzucić obrabiany przedmiot..

Przed zszyciem ciała należy przyszyć uszy do głowy. Następnie przymocuj detale tułowia przednimi bokami do siebie i zszyj. Pamiętaj, aby pozostawić niewielką przerwę, aby można było wyrzucić obrabiany przedmiot.

Niektóre szczegóły mogą być dość wąskie, więc użyj drewnianego patyczka lub ołówka, aby je wykręcić. Wypełnij gotową zabawkę wyściółką poliestrową. Pozostałą dziurę zszyj ślepym szwem i zabawka jest gotowa..

Małpa 2016 – fajna zabawka dla Ciebie i Twojego dziecka. Jeśli zmienisz rozmiar szkiców i wybierzesz inny kolor tkaniny, otrzymasz zabawne towarzystwo małp.