Elastyczna bransoletka z napisem I Love You

Gumki Rainbow Loom podbiły serca dzieci na całym świecie. W ciągu zaledwie kilku minut możesz utkać bransoletki, kolczyki, breloczki i wiele więcej z kolorowych gumek. Dziś można kupić nie tylko osobno kolorowe gumki, ale całe zestawy wraz z maszyną i szydełkiem. Rodzice zauważyli, że nowe dziecięce zestawy hobby rozwijają wytrwałość, logikę, abstrakcyjne myślenie i kreatywność. W tym artykule dowiesz się, jak utkać bransoletki z napisem lub imieniem własnymi rękami..

Bransoletka I Love You z gumkami

Do utkania bransoletki z napisem I Love You potrzebne będą 133 różowe gumki i 60 czarnych. Przeprowadzimy tkanie w dwóch rzędach, więc wyjmij środkowy rząd słupków z maszyny. Wszystkie otwory muszą być skierowane w tym samym kierunku.

Bransoletka I Love You z gumkamischematy liter bransoletek

Podczas tkania użyj narysowanego wzoru, aby napis był równy. Pięć rzędów będzie musiało być utkanych różowymi gumkami, a już w szóstym rzędzie dodaj czarne gumki. Aby było to wygodne, złóż wzór papieru podczas tkania.

Na 6 kolumnach dolnego rzędu wrzuć jedną gumkę, teraz umieść gumki w ósemce na dwóch przeciwległych kolumnach w górnym i dolnym rzędzie.

Na 6 kolumnach dolnego rzędu wrzuć jedną gumkę, teraz umieść gumki w ósemce na dwóch przeciwległych kolumnach w górnym i dolnym rzędzie.

Pierwsza gumka, zdejmij z 6 słupków pośrodku. Przed założeniem gumki z kolejnego rzędu przerzuć jednym przecinakiem przez 6 rzędów, a następnie przeciągnij gumki ósemką na przeciwległych słupkach. Teraz szydełkuj dolne gumki przez kolumnę.

Teraz szydełkuj dolne gumki przez kolumnę

Po podłączeniu piątego rzędu weź schemat i zacznij dodawać czarne gumki.

Aby litery wyróżniały się na tle całej bransoletki, weź dwie czarne gumki.Aby litery wyróżniały się na tle całej bransoletki, weź dwie czarne gumki.

Aby litery wyróżniały się na tle całej bransoletki, weź dwie czarne gumki. Rzuć jedną gumkę na 6 kolumn poziomo, a następnie, zgodnie ze schematem, nałóż różowe i czarne gumki na kolumny. Teraz złóż poziomą gumkę do środka, a następnie przeciągnij dolne gumki przez słupek szydełkiem.

Przed zdjęciem bransoletki przenieś gumki z dolnych słupków na górneElastyczna bransoletka z napisem gotowa!

Dzianie bransoletki trwa zgodnie ze wzorem do końca wzoru. Przed zdjęciem bransoletki przenieś gumki z dolnych słupków na górne, a następnie za pomocą haczyka usuń wszystkie pętelki na haczyku. Weź jedną nową gumkę i przeciągnij ją przez wszystkie pętle. Umieść gumkę na palcu i zabezpiecz zapięcie. Aby było to jaśniejsze, zalecamy obejrzenie filmu:

Przydatne wideo: Elastyczna bransoletka z napisem

Elastyczna bransoletka z napisem gotowa! Korzystając z tego samego schematu, możesz pisać rosyjskie lub łacińskie litery i zrobić piękną bransoletkę z gumek z imieniem. Bransoletki Rainbow Loom mogą być miłym prezentem lub oryginalną biżuterią.