Jak utkać bransoletki smocze łuski z gumek, wideo MK

Witamy na stronie rękodzieła Svoimi-Rukamy.com, napisaliśmy już kilka artykułów o tym, jak wyplatać bransoletki z gumek, jest to stosunkowo nowa czynność, która od razu podbiła miłośników rękodzieła nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Możesz samodzielnie wykonać piękne bransoletki jako ozdobę lub jako prezent dla przyjaciół, a nawet wydając na to niewielkie pieniądze. Ponadto podczas tkania gumkami uzyskuje się wiele przydatnych cech, z których jedną jest kreatywność! Rzeczywiście, mistrzowie tkactwa mogą stworzyć wiele różnych rękodzieł z tych małych gumek – od zabawek po elementy garderoby i biżuterię..

Istnieje już wiele technik wykonywania bransoletek Rainbow Loom, oto kilka z nich, o których porozmawiamy dzisiaj. W tym artykule zebraliśmy wybór interesujących lekcji wideo, które pokazują, jak tkać bransoletki "Smocza łuska" różne opcje: na maszynie, na widelcu, palcach, szydełku… Zacznijmy przeglądać:

Wideo MK: tkanie bransoletki ze smoczych łusek na małej maszynie

Mała maszyna jest bardzo wygodna w użyciu, nadaje się do tkania niezbyt skomplikowanych bransoletek lub rękodzieła. Dla początkujących – najlepsze rozwiązanie.

Tkanie bransoletek "smocze łuski" na widelcach

Tkanie na widelcach to już popularna opcja, co pokazuje, że nie ma nic trudnego w tworzeniu biżuterii Rainbow Loom. Na widelcach możesz z łatwością zrobić na drutach prostą bransoletkę lub małe rzemiosło, które wymaga jednego rzędu słupków. Oczywiście w przypadku bardziej złożonych produktów potrzebna będzie poważniejsza maszyna..

Bransoletka wykonana z gumek smoczych łusek w kolorach tęczy na maszynie Rainbow Loom

A oto ta sama maszyna, o której była mowa powyżej, a raczej jej jeden rząd. Sama maszyna zwykle składa się z dwóch do trzech rzędów słupków, które są połączone w jeden system. Same słupki wykonane są w specjalny sposób – z jednej strony znajduje się krawędź mocująca, a z drugiej strony jest przecięta, co ułatwia ściąganie gumek szydełkiem lub palcami.

Jak utkać bransoletkę SCALE DRAGON z gumek bez haczyka na 2 słupkach

Specjalna wersja tkania na maszynie, która składa się tylko z czterech słupków. Jest to bardzo wygodna maszyna do prostego tkania. Alternatywnie możesz użyć czterech ołówków, które można przykleić taśmą samoprzylepną z wkładką.

Bransoletka wykonana z gumek smoczych łusek (podwójna kompakt) na maszynie Rainbow Loom

Klasa mistrzowska, tkająca na maszynie smoczych łusek, jest szczegółowo opisana. Chcę pokazać kolejny przydatny film, etapy tkania są również bardzo dobrze pokazane:

Tkanie smoczych łusek na maszynie

Mam nadzieję, że ten mały wybór filmów z kursów mistrzowskich dotyczących tkania bransoletek był przydatny i teraz z łatwością zrobisz prostą bransoletkę "smocze łuski". Więcej różnych rzemiosł można znaleźć w sekcji naszej strony internetowej: Rzemiosło. Do zobaczenia na stronach naszej witryny!