Jak zrobić etui na telefon z gumek na maszynie?

Chcesz nowe etui na iPhone’a lub smartfona? Sugerujemy wykonanie kreatywnego etui z gumek Rainbow Loom Bands, które zyskały dużą popularność wśród współczesnej młodzieży. Wzór tkania jest dość wygodny, a gotowy produkt nie narusza funkcjonalności telefonu. Korzystając z podobnego schematu, możesz zrobić etui na dowolny smartfon lub tablet własnymi rękami..

Materiały:

– gumki Rainbow Loom Bands;

– maszyna;

– hak.

Mistrzowska klasa dla etui na telefon wykonanego z gumek

1. Weź maszynę trzyrzędową i odłącz od niej środkowy rząd. Upewnij się, że stoły pierwszego i ostatniego rzędu są zwrócone w różnych kierunkach.

2. Zacznij od drugiej kolumny, załóż na nią gumkę, odwróć ją ósemką i połóż na trzeciej kolumnie przeciwległego rzędu.

3. Teraz przerzuć gumkę na drugą kolumnę innego rzędu, przekręć ją ósemką i połóż na trzeciej kolumnie pierwszego rzędu. Okazało się, że litera X.

4. Zrób cztery X, aby zrobić otwór na ładowarkę w etui, pomiń kilka postów. Następnie zrób te same cztery litery X.

5. Opuść wszystkie gumki w dół i teraz rzuć gumki w ósemkę, ale nie w poprzek stołu, ale równolegle.

etui z gumek na zdjęciu telefonuOkładka z gumek na zdjęciu telefonu

6. Weź gumkę w innym kolorze i zacznij układać gumkę w jednym rzędzie na każdym pasku. Załóż gumki również na drugi rząd. Dwa rzędy muszą być zamknięte gumkami po obu stronach.

Użyj gumek w innym kolorze i zacznij umieszczać gumki w tym samym rzędzie na każdym słupku.Weź gumki w innym kolorze i zacznij umieszczać gumki w jednym rzędzie dla każdego słupka..

7. Teraz szydełkuj wszystkie dolne gumki przechodzą przez słupki i składają się do środka.

8. Załóż gumki w taki sam sposób jak w kroku 6 i ponownie podnieś dolne gumki haczykiem przez słupek.

Teraz na szydełku wszystkie dolne gumki przechodzą przez słupki i zaginają się do środka.

9. Okazało się, że dolna i boczne części pokrywy. Teraz musisz zapiąć gumki. Aby to zrobić, policz trzy kolumny z jednej strony. Na trzeciej kolumnie musisz szydełkować gumkę i przenieść ją do innej kolumny. Oznacza to, że zaczynali od 3 kolumny i kończyli na 3 kolumnie po drugiej stronie..

Usuń wszystkie gumki ze środkowych słupków pierwszego rzędu.

10. Usuń wszystkie gumki ze środkowych słupków pierwszego rzędu.

11. Zaczynając od trzeciego rzędu, przesuń gumki przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

12. Teraz podnieś dolne gumki przez słupki do wewnątrz.

13. Powtórz kroki 11-12 szesnaście razy..

14. Rzucaj gumkami nawet na te słupki, które były puste w poprzednich akapitach. Policz 3 kolumny, od trzeciej zaczynasz szydełkować gumkę i rzucać ją na następną kolumnę.

Policz 3 kolumny, od trzeciej zaczynasz szydełkować gumkę i rzucać ją na następną kolumnę.

15. Dolne gumki należy przerzucić na słupki.

16. Wsuń następny rząd po całej maszynie i ponownie zdejmij gumki. Aby zrobić otwór na kamerę, musisz pominąć jeden post.

17. Aby zakończyć tkanie, rzuć gumki krzyżykiem jak w kroku 3. Następnie powtórz krok 6. Chwyć dolne gumki i przerzuć je przez słupki.

18. Teraz najniższą gumkę na słupku należy wrzucić na słupek obok. W ten sposób usuwane są wszystkie dolne gumki. Więc powtórz dwa razy.

19. Weź osobną gumkę, przewlecz ją przez gumki na jednej kolumnie i zrób pętlę, którą następnie musisz utkać w środku. Następnie usuń wszystkie gumki z maszyny..

Etui z gumek na telefon youtube

Zaletami zestawów Loom Bands są niska cena. Dziś każde rzemiosło może być wykonane z gumek silikonowych, najważniejsze jest opanowanie podstawowych zasad pracy z hakiem i maszyną. Ten rodzaj rękodzieła dobrze rozwija wyobraźnię i motorykę dłoni, dzięki czemu ułatwi rodzicom ciekawe spędzanie wolnego czasu ze swoimi pociechami. Haczyka nie trzeba kupować z kompletem gumek, można go zastąpić zwykłym szydełkiem. Wybierając zestaw Rainbow Loom Bands zwróć uwagę na ilość gumek i rozmiar maszyny.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł etui z gumek na telefon był dla ciebie przydatny. Więcej rzemiosła można znaleźć w tej sekcji rzemiosła