Frezowanie: lawendowe koraliki

Gdy tylko nadejdą wakacje, zawsze zastanawiamy się, co dać. I nawet jeśli zrobiony prezent nie będzie tak drogi i wspaniały, ale zostanie doceniony jako wykonany ręcznie, z całego serca, z miłością. To kwiatek wykonany ręcznie z koralików. Dziś opowiemy jak zrobić lawendę z koralików.

Lawenda z koralików: lekcje mistrzowskie ze zdjęciami krok po kroku

Do naszej klasy mistrzowskiej potrzebujesz:

  • Aby zrobić kwiat, najlepiej użyć czeskich koralików nasiennych numer 10. Potrzebuje około 50 gramów..
  • Dodatkowo zabieramy kabinę z koralikami – nr 11. Potrzeba 100 gram.
  • Do tkania potrzebny jest odpowiedni drut miedziany, który można kupić w sklepie wraz z koralikami..
  • Liście potrzebują zielonej wstążki.
  • Użyj nożyczek, aby przeciąć drut, a jeszcze lepiej, nożyc do drutu..

Przejdźmy więc do wykonania krok po kroku lawendy z koralików:

Jeśli nie możesz znaleźć wyciętego koralika, możesz go zastąpić dowolnymi koralikami pasującymi do koloru. Kwiat może mieć dowolny rozmiar.

Jeśli nie możesz znaleźć wyciętego koralika, możesz go zastąpić dowolnymi koralikami pasującymi do koloru. Kwiat może mieć dowolny rozmiarWzór tkania kwiatów lawendy

Podana ilość materiałów wystarcza na kwiat z 19 gałązkami. Więcej jest możliwe. Nie ma potrzeby wybierania koralików według rozmiaru lub kształtu z jednego pakietu. Wręcz przeciwnie, jeśli użyjesz wszystkiego, rzemiosło okaże się jeszcze piękniejsze..

Podana ilość materiałów wystarcza na kwiat z 19 gałązkami. Więcej jest możliwe. Nie musisz wybierać koralików według rozmiaru lub kształtu z jednego pakietu

Na kawałku drutu o długości 40 centymetrów kładziemy na środku około 35 koralików. Wycinkę dzielimy na dwie części, aby uzyskać dwa płatki lawendy..

Wręcz przeciwnie, jeśli użyjesz wszystkiego z rzędu, statek okaże się jeszcze piękniejszy.

Musisz zrobić około 180 kawałków gałązek. Aby uzyskać liście lawendy, na drucie należy umieścić około 25 koralików. Skręcamy w podobny sposób, wykonując do 40 listków. Teraz powoli zaczynamy formować kwiatek.

Każdy sam określa gęstość płatków. Długość kwiatostanu powinna wynosić około 15 centymetrów.

Każdy sam określa gęstość płatków. Długość kwiatostanu powinna wynosić około 15 centymetrów. Jak tylko uzyskasz gałęzie, musisz owinąć łodygę zieloną wstążką..

Zroszone kwiaty lawendy są gotowe do umieszczenia w wazonie.

Zroszone kwiaty lawendy gotowe do umieszczenia w wazonie.