Fryzury na rozczochrane włosy

Możesz nadać fryzurze kształt za pomocą zwykłego grzebienia z pasm grzebienia.

Każda dziewczyna znalazła się w sytuacji, w której pilnie potrzebowała dostać się na ważne spotkanie, a po prostu nie miała czasu na umycie głowy. Jak wyglądać atrakcyjnie z brudną głową? W tym artykule powiemy Ci, co możesz zrobić fryzury na brudne włosy. W zaledwie 10-15 minut sam uporządkujesz sobie na głowie i wykonasz piękną stylizację własnymi rękami.

Szczotka do grzbietu - pierwsza pomoc dla niemytych włosów

Szczotka do grzbietu – pierwsza pomoc dla niemytych włosów

Nie jest tajemnicą, że nieumyte włosy szybko tracą swoją objętość i zwisają jak „sople”. Możesz nadać fryzurze kształt za pomocą zwykłego stosu pasm z grzebieniem. Następnie zbierz włosy w kok lub kucyk. Dzięki polarowi nie będzie widać, że masz niemytą głowę. Możesz w ten sposób ukryć pasma o różnej długości, jednak nie powinieneś go nadużywać, ponieważ runo negatywnie wpływa na strukturę włosów.

Fryzury do zdjęć brudnych włosów, zrób to sam

Jak uzyskać efekt mokrych włosów

Nawet jeśli twoje włosy są bardzo brudne, co zdarza się podczas długich podróży, z pomocą przyjdzie pianka. Nałożyć na całą długość włosów, a następnie wysuszyć, formując loki lub użyć dyfuzora. Właścicielom kręconych lub lekko kręconych loków o wiele łatwiej jest robić loki za pomocą pianki, nawet na niemytych włosach.

Jeśli masz proste lub niezbyt długie włosy, wygładzaj je pianką i rozczesz do tyłu

Jeśli masz proste lub niezbyt długie włosy, użyj pianki, aby je wygładzić i rozczesać. Możesz zawiązać kucyk lub zrobić muszelkę, a wygładzona fryzura będzie wyglądać dość kobieco i elegancko..

Fryzura z muszli dla niemytych włosów

Muszlowa fryzura

To jedna z najpopularniejszych fryzur, którą mogą samodzielnie wykonać zarówno dorosłe kobiety, jak i dziewczęta. Robi się to po prostu: trzeba skręcić włosy w skorupę i przymocować je spinkami do włosów lub spinką do włosów. Jeśli podzielisz pasma na dwie części i skręcisz każdą z nich, otrzymasz podwójną powłokę.

Muszle wyglądają oryginalnie na gotowych wałkach, które są sprzedawane w sklepach kosmetycznych

Muszle wyglądają oryginalnie na gotowych wałkach, które są sprzedawane w sklepach kosmetycznych. Możesz ukryć brudne włosy, zaczynając skręcać pasma z grzywki i owijać je z powrotem. W podobny sposób wykonuje się greckie fryzury..

Akcesoria do fryzur na brudne włosyAkcesoria do fryzur na brudne włosy

Przeczytaj także: Modne fryzury w pośpiechu

Akcesoria do fryzur na brudne włosy

Jeśli masz grzywkę, fryzury z szalikiem będą wyglądać oryginalnie. Ponieważ grzywka to najkrótsze włosy, ich przetłuszczanie jest najbardziej zauważalne. Jeśli masz taką możliwość, spróbuj umyć przynajmniej grzywkę, jeśli nie, to będzie musiała zostać dźgnięta lub jakoś zamaskowana. Fryzury z szalikiem wyglądają oryginalnie na zebranych lub rozpuszczonych włosach. Staną się też prawdziwym zbawieniem dla posiadaczy krótkich włosów..

Jeśli masz grzywkę, fryzury z szalikiem będą wyglądać oryginalnie

Różne spinki do włosów lub opaski z kwiatami do włosów pomogą ukryć brudne włosy. Możesz samodzielnie wykonać różne akcesoria, które pomogą w najbardziej nieoczekiwanym momencie..

Obejrzyj przydatny film: Fryzury dla niechlujnych włosów

Teraz wiesz, że możesz robić różne fryzury własnymi rękami na brudne włosy, najważniejsze jest, aby mieć pod ręką grzebień i różne spinki do włosów..