Jak ozdobić dom zwykłymi balonami bez helu

udekoruj mieszkanie balonami

Teraz jest bardzo modne na wakacje, na przykład na urodziny, wypis ze szpitala itp. – udekoruj pokoje balonami, które tematycznie podkreślają wagę chwili. Cóż, z niestandardowymi wszystko jest jasne, zrobią kulki o dowolnym kolorze i kształcie. Ale możesz sobie poradzić sam, z prostymi kulkami, wystarczy je lekko zmodyfikować. A my podrzucimy Ci na to kilka ciekawych pomysłów. Dzięki temu artykułowi dowiesz się, jak powinno być dekoracja domu z balonami własnymi rękami. Dla Ciebie dostarczymy tylko najlepsze pomysły..

Lody

Świetny pomysł, jeśli planujesz imprezę w stylu. "Zimne serce", a na urodziny odpowiednia będzie również ta opcja dekoracji pokoju. Lepiej balony napompować helem, żeby leciały do ​​sufitu, a papier na czapki, to są rożki do lodów, lepiej wziąć najlżejsze.

jak pięknie ozdobić balonami

Wiśnie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pięknie ozdobić każde pomieszczenie balonami, powinieneś dokładnie rozważyć zalecenia tego artykułu. W następnym przypadku musisz wziąć balony w kolorach czerwonym / bordowym, ale możesz je napompować w zwykły sposób, bez uciekania się do helu.

Będziesz także potrzebował kleju, nici lub drutu i zielonego papieru do liści. Gotowe jagody można zebrać w girlandę lub powiesić na meblach lub gzymsach.

jak pięknie ozdobić balonami

Chmura

Dla młodszych dzieci opcja takiej chmury będzie bardzo ciekawa, a nawet z kropelkami.

Weź kulki w jasnych kolorach lub możesz niebieskie. Możesz być kreatywny i stworzyć kolorową chmurę, a następnie dopasować do niej kropelki. Na jesiennym festiwalu w ogrodzie takie chmury na pewno nie zostaną zignorowane..

Ta opcja nadaje się również na imprezę w stylu Kubusia Puchatka, a także Maszy i Niedźwiedzia.

dekoracja domu z balonami własnymi rękami

Kokardki – kwiaty

Każda dziewczyna z pewnością doceni taką dekorację na uroczystość w stylu księżniczki, Barbie i wróżek..

Dla każdej piłki wystarczy naprawić ciekawszą, bardziej luksusową dekorację. Balony są oczywiście napompowane helem, ale można je też ustawić na stojaku.jak ozdobić pokój balonami bez helu

Kreskówki

Na pewno będziesz mógł udekorować mieszkanie balonami, jeśli będziesz uważny na tę publikację. W następnym przypadku przydadzą się okrągłe lub wydłużone kulki, a za pomocą markera możesz narysować na nich dowolną rozpoznawalną twarz ulubionej postaci. Można je też lekko modyfikować doklejając uszy, kucyk, wąsy.dekoracja domu z balonami własnymi rękami

Girlandy kulkowe

Ogony kulek naciągamy na długą nitkę dużą igłą, musi być gruba i mocna, aby wytrzymać taką girlandę. Kulki można zmieniać naprzemiennie lub można naciągać wszystkie te same. Możesz nawet podpisać je odpowiednią frazą na uroczystość..jak ozdobić pokój balonami bez helu

Gąsienica, łuki, figury

Kiedy już opanujesz girlandy, komplikujemy Ci zadanie – na ich podstawie możesz zrobić gąsienicę lub węża, a także łodygi kwiatowe, ściany domów. Świetnie prezentują się drzwi wejściowe, ozdobione łukiem z takiej girlandy.udekoruj mieszkanie balonami

Odlewy

Czy masz imprezę w stylu Carlsona? W takim razie nasz pomysł jest dla Ciebie – weź balon, napompuj go helem, zarzuć na niego lekką białą szmatkę i wyrzuć pod sufit. Co nie jest duchem. A może Halloween? Weź białe lub pomarańczowe nieprzezroczyste kulki i pomaluj na nich przerażające twarze. Ale najpierw trzeba je napompować helem. Poniżej możesz przymocować lekkie paski papieru – będą poruszać się z ruchu powietrza, imitując latającego ducha.jak pięknie ozdobić balonami

Dekorowanie stołu z batonikami

Jeśli na stole znajdują się kulki na stojakach, ozdobią stół i nie zajmą dużo miejsca. Jeśli przykryjesz kulki tiulem lub szyfonem i zabezpieczysz tkaninę pięknymi kokardkami lub motylkami, Twój stół będzie wyglądał bardzo efektownie.!

A dzieci po uroczystości będą mogły zabrać ze sobą piłki lub zabrać je do swoich gier.

jak pięknie ozdobić balonami

Motyle-Kwiaty

Kwiaty, kiście winogron wyglądają bardzo dobrze z małych kulek, cała sztuczka jest tylko taka. że musisz napompować kilka balonów tego samego rozmiaru.

Jeśli udekorujesz w ten sposób całą ścianę, niezapomniane wrażenia dla Twoich gości, zwłaszcza najmłodszych, są po prostu gwarantowane..

udekoruj mieszkanie balonami

Minionki i inne śmieszne twarze

Znowu do kreskówek. Możesz nie tylko narysować twarze markerem, ale także przykleić elementy twarzy na kuli w odpowiednich miejscach. Możesz nawet zorganizować konkurs na najweselszą twarz na dziecięcej imprezie..

udekoruj mieszkanie balonami

Balony foliowe

Takie balony napompowane są helem, więc lepiej wziąć gotowe lub wypożyczyć balon z helem i napompować je w domu. Pasują do zwykłych balonów i ozdobią każdą imprezę..

Jeśli napompujesz je w zwykły sposób, potrzebują stojaka lub po prostu przymocuj je do ściany.udekoruj mieszkanie balonami

Przydatne porady

Teraz wiesz, jak ozdobić pokój balonami bez helu. Ale nie zapomnij o przydatnych zaleceniach. Wszystkie elementy dekoracji i wystroju muszą koniecznie być ze sobą połączone, wtedy nawet ogromna ich liczba nie będzie konieczna. Jeśli wszystko zaplanujesz z wyprzedzeniem zgodnie z upodobaniami Twojego dziecka, to przyjdzie czas na opracowanie koncepcji aranżacji pokoju..

Balony są zwyczajne, jeśli jest ich dużo, mogą nieprzyjemnie pachnieć, więc dobrze przewietrz pomieszczenie, jeśli planujesz zaprosić wiele małych dzieci lub przywieźć do domu noworodka. Wtedy lepiej ograniczyć się do minimum takich kulek lub wybrać do dekoracji foliowane.

Nie napompuj balonów do maksimum, wtedy wytrzymają dłużej. I nie lubią gwałtownej zmiany temperatury, jest to obarczone ich pękaniem.

I lepiej nie zapomnieć o rozdaniu dzieciom balonów na koniec imprezy, będzie to przyjemne zakończenie wakacji..