Jak przygotować się do 1 kwietnia?

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

W Prima Aprilis zwyczajowo śmieje się serdecznie. I wszyscy o tym wiedzą, bez wyjątku. Czy wiesz, że na to, choć małe święto, możesz zrobić wiele wspaniałych produktów, które mogą jeszcze bardziej poprawić nastrój. Ogólnie rzecz biorąc, ta publikacja przedstawia wspaniałe rzemiosło na Prima Aprilis. Te pomysły przydadzą się właśnie na kreatywnych lekcjach w przedszkolu i szkole podstawowej. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś lubić.

Co zrobić

Pewnie już rozumiesz, że ten dzień kojarzy się z zabawą i śmiechem, a także jasnymi kolorami. Dlatego spieszymy się, aby zaproponować Ci tylko najbardziej pozytywne pomysły..

Wesoły klaun.

Pierwszym pomysłem jest udekorowanie klauna jasnym kolorowym papierem. W tym celu wymagany jest szkic klauna. Możesz go po prostu pobrać z Internetu. Następnie potrzebujesz kolorowego, pokrojonego w małe kostki. Ich rozmiar powinien wynosić 5 na 5 cm. Ponadto każdy taki kolorowy kwadrat składa się ołówkiem w tubę.

Te rurki będą włosami klauna. Są po prostu naklejane na głowę naszej wesołej postaci..

Rysy twarzy można po prostu pomalować. W takim przypadku można użyć ołówków lub pisaków..

Resztę detali można po prostu wyciąć z różowej serwetki. Wesoły klaun gotowy na pokaz rzemiosła.

Rękodzieło DIY na 1 kwietnia

A dla następnego wesołego faceta kwadraty są złożone w koperty. A takich kopert będzie dużo. Ozdobią włosy i inne części postaci.

Rękodzieło DIY na 1 kwietnia

Aby zaprojektować klauna, można użyć wszystkiego, co jest pod ręką. Na przykład mogą to być kolorowe nici. Wskazane jest, aby wybrać najjaśniejszy. Są cięte na małe kawałki i przyklejane klejem do oryginalnego obrazu..

Rękodzieło DIY na 1 kwietnia

Jasna dekoracja.

Wszyscy wiedzą, że zwyczajem jest dekorowanie każdego lokalu na każde wakacje. W takim przypadku dopuszczalne jest udekorowanie ścian rodzimej szkoły lub przedszkola jasnym słońcem. To rzemiosło zrobią z przyjemnością wszystkie dzieci..

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Tak więc w tym przypadku potrzebna jest farba o słonecznych odcieniach. Może być: czerwony, pomarańczowy i żółty. Następnie weź pędzelek i nałóż go na dłonie. Musisz zostawić jeden wydruk na kartce papieru. Niech każde dziecko uczestniczy w tym procesie. W końcu nasze słońce będzie miało dużo promieni.

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Samo słońce jest narysowane na osobnym arkuszu. Kiedy farba wyschnie, narysuj oczy i uśmiech..

Z arkuszy A4 wycinane są również odciski dłoni. Uformuj z nich promienie słońca!.

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Świetny klaun DIY.

Symbolem 1 kwietnia jest klaun. Bardzo łatwo to zrobić samemu. W takim przypadku będziesz potrzebować: nici, papieru, plasteliny i zabawek.

Proces rzemieślniczy jest niezwykle prosty. Wyrzeźb twarz z plasteliny i dodaj poszczególne elementy.

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Aby zrobić kostium dla postaci, weź kolorowy papier. Złóż prześcieradło w akordeon i przymocuj do twarzy. Możesz również przykleić kilka koralików do dekoracji. Teraz pozostaje zrobić z papieru długopisy, a także czapkę dla swojej postaci.

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Puszysty nos.

Jak ważne jest dziś robienie ciekawych zdjęć z różnymi dodatkami. Puszysty nos, który będzie miał kocie czułki, stanie się tego dnia prawdziwym przedmiotem. Teraz opiszemy proces tworzenia czegoś takiego..

W takim przypadku wymagany jest pasek tektury lub drewna. Na górze tego elementu przyklejony jest puszysty pompon. Może być różowy lub czarny. Pod pomponem po prostu przymocuj skręcone rurki koktajlowe..

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Pamiątki z marchwi.

W tym dniu zdecydowanie powinniście dawać sobie prezenty. Pamiątki są tu zobligowane do ciągłego przynoszenia pozytywów swoim odbiorcom. W przypadku takiego statku wymagane będą następujące materiały:

Arkusze kolorowego papieru. Najlepiej używać tutaj obustronnego. Wskazane jest użycie papieru o dowolnym odcieniu marchwi..

Potrzebna jest również zielona księga..

Przygotuj więcej: czarny flamaster, klej, nożyczki i grubą nitkę czerni.

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Tworzenie rzemiosła zaczyna się od wycięcia trójkąta z pomarańczowego papieru. Do krawędzi tego trójkąta przykleja się kawałek nici. W takim przypadku główna część powinna pozostać na zewnątrz. Teraz prześcieradło jest złożone do torby. Również jego krawędź jest mocowana za pomocą kleju..

Z zielonego papieru wycina się szeroki pasek, który również powinien być dwustronny. Następnie jest cięty na kilka pasków. Z nami będą ciasne. Wkręć je do tuby pisakiem. Ponadto za pomocą kleju są przyklejane do wnętrza torby.

Flamaster przedstawia linie na zewnętrznej stronie twojej pamiątki, jak marchewki. Nie zapomnij również dodać oczu i ust..

Rękodzieło z okazji Prima Aprilis

Śmieszne pokemony.

W rzeczywistości na taką okazję można zrobić wiele zabawnych produktów. Na przykład mogą być zabawnymi Pokémonami. Wszystko, czego potrzebujesz w tym przypadku: klej, nożyczki i kolorowy papier.

Najpierw zdecyduj o kolorze swojego rzemiosła. Ponadto z jednego arkusza wycina się kilka kół wolumetrycznych..

Jedno koło jest sklejone z drugim tylko połową. Aby uprościć tę pracę, będziesz mógł złożyć go na pół przed sklejeniem drugiego koła do 1..

Kształtuj usta postaci.

Rękodzieło DIY na 1 kwietnia

Teraz pozostaje wyciąć z papieru: nogi, ręce, białe zęby, oczy i nogi. Wszystkie te szczegóły są przyklejone do twojej postaci..

Wreszcie

Ten artykuł miał opowiedzieć o tym, jakie rzemiosło na 1 kwietnia możesz wykonać własnymi rękami. Taka aktywność na pewno będzie pozytywna dla Ciebie i dzieci. Będą mogli zapoznać się z wakacjami i uzyskać tylko pozytywny nastrój..