DIY bransoletki z koralików i pinów, zdjęcie

Bransoletka jest jedną z najpopularniejszych biżuterii, ponieważ jest w stanie podkreślić kobiecość i urodę dziewczyny. Dziś w sklepach jubilerskich można znaleźć wiele różnych bransoletek wykonanych z metalu, plastiku, gumy i innych materiałów. Jeśli chcesz, aby Twoja biżuteria różniła się od innych, spróbuj utkaj bransoletkę z koralików własnymi rękami. Produkt będzie również doskonałym prezentem, a także nada się do każdego stroju, ponieważ sam możesz wybrać kolory i rozmiary. Elegancki i stylowy dodatek spodoba się dziewczętom i kobietom w każdym wieku.

Materiały:

– szpilki;

– Koraliki;

– gruba nić z gumką;

Jak zrobić bransoletkę z koralików i szpilek?

Przygotuj 70 identycznych szpilek, to jest numer, którego potrzebujesz na kobiecy nadgarstek. Ilość koralików zależy od ich grubości. Możesz też obliczyć z góry, jeśli spróbujesz nawlec koraliki na szpilkę i zobaczysz, ile sztuk idzie na jeden.

Posortuj koraliki według koloru i zastanów się nad projektem bransoletki. Może to być jednolita lub naprzemienna kolorystyka.

zastanów się nad wzorem bransoletki

Nałóż koraliki na wszystkie szpilki. Powinieneś mieć 70 takich blanków, jeśli masz szeroki nadgarstek, powinno ich być więcej. Gotowe półfabrykaty naciągamy na gumowaną nitkę. Pożądane jest, aby był mocny i nie podarty. Jeśli użyłeś koralików w różnych kolorach, będziesz musiał je zmieniać. Aby to zrobić, musisz przeciągnąć je na nitkę w jednym przypadku głową do góry, aw drugim – w dół..

Koraliki sznurkowe na wszystkich szpilkach

Szpilki są nawleczone na dwie nitki jednocześnie, aby bransoletka była szeroka. Zrób to ostrożnie, aby gwintowane kołki nie wypadły. Regularnie przymierz bransoletkę, aby dopasować ją do nadgarstka. Gdy wszystkie szpilki są nawleczone, zawiąż nitki na górze i na dole. Bransoletka z koralików jest gotowa!

Bransoletka z koralików jest gotowa

Możesz wziąć złoto zamiast zwykłych szpilek, a wtedy bransoletka będzie wyglądać bardziej bogato i reprezentacyjnie. Wyobraź sobie, bo jeśli zawiążesz sznurek pod jednym koralikiem między szpilkami, otrzymasz zupełnie inną dekorację. Jeśli masz zapięcie do bransoletki, możesz go użyć, aby ułatwić korzystanie z akcesorium..

Jeśli masz zapięcie bransoletki

Przyda Ci się lektura: Nauka czytania schematów warkoczy dzianych z koralików

Bransoletka z koralików i szpilek

Bransoletka z koralików i szpilek możesz to zrobić w ciągu 10 minut, a na twoim nadgarstku będzie wyglądać całkiem imponująco. Możesz wykonać wiele ciekawych dekoracji własnymi rękami z pozornie zwykłych materiałów..