Jak utkać płatek śniegu z gumek. Zdjęcia i wideo

Tkanie z kolorowych gumek aktywnie rozwija się jako nowy kierunek sztuki. Teraz needlewomen tkają nie tylko biżuterię, ale także różne zabawki. Figurki wolumetryczne wykonane z gumek są trwałe i piękne, dlatego można je wykorzystać do dekoracji wnętrz. Zarówno dorośli, jak i dzieci chętnie tkają gumki Rainbow Loom, możesz też spróbować. W tym artykule dowiesz się, jak utkać płatek śniegu z gumek, oferujemy szczegółową lekcję mistrzowską ze zdjęciami i filmami.

Płatek śniegu z gumką jest gotowy. Po opanowaniu tkania możesz podwoić liczbę gumek, aby sam produkt był ciaśniejszy. Wyobraź sobie, a z gumek mogą powstać prawdziwe arcydzieła!

Jak utkać płatek śniegu z gumek wideo

Aby utkać obszerny płatek śniegu z gumek na haczyku, będziesz potrzebować gumek Rainbow Loom, jednokolorowych lub dwukolorowych. Najpierw musisz wziąć jedną gumkę i owinąć ją cztery razy wokół haczyka. Następnie weź kolejną gumkę i przeciągnij ją przez ranę, aby wszystkie pętle były na niej. Wolna część tej gumki musi być zaczepiona.

Aby utkać obszerny płatek śniegu z gumek na haczyku, będziesz potrzebować gumek Rainbow Loom, jednokolorowych lub dwukolorowych. Najpierw musisz wziąć jedną gumkę i owinąć ją cztery razy wokół haczyka. Następnie weź kolejną gumkę i przeciągnij ją przez ranę, aby wszystkie pętle były na niej. Wolna część tej gumki musi być zaczepiona.

Musisz zrobić trzy identyczne puste miejsca. Następnie weź kolejną gumkę i zacznij usuwać z niej te puste miejsca. Tak jak poprzednio, wolną część gumki należy założyć na haczyk. Założone pętelki należy ponownie zdjąć na innej gumce, a jej końce ponownie założyć na haczyk. To będzie pierwszy promień płatka śniegu, więc na razie możesz zdjąć ten blank z haczyka. Na tej samej zasadzie będziesz musiał przygotować pięć części na pięć promieni płatka śniegu..

Musisz zrobić trzy identyczne puste miejsca. Następnie weź kolejną gumkę i zacznij usuwać z niej te puste miejsca. Tak jak poprzednio, wolną część gumki należy założyć na haczyk. Założone pętelki należy ponownie zdjąć na innej gumce, a jej końce ponownie założyć na haczyk. To będzie pierwszy promień płatka śniegu, więc na razie możesz zdjąć ten blank z haczyka.

Gdy wszystkie części są gotowe, załóż je na haczyk, weź nową gumkę i przewlecz ją przez części..

Gdy wszystkie części są gotowe, załóż je na haczyk, weź nową gumkę i przewlecz ją przez części. Wolną pętlę zakładamy na szydełko, a następnie przerabiamy przez drugą pętlę, która jest już na szydełku. Zaciśnij pętlę i zdejmij gotowy gumowy płatek śniegu z haczyka. Jeśli chcesz użyć produktu jako breloczka, zrób dłuższą dziurkę.

Wolną pętlę zakładamy na szydełko, a następnie przerabiamy przez drugą pętlę, która jest już na szydełku. Dokręć pętlę i zdejmij gotowy gumowy płatek śniegu z haczyka. Jeśli chcesz użyć produktu jako breloczka, zrób dłuższą pętlę.

Wolną pętlę zakładamy na szydełko, a następnie przerabiamy przez drugą pętlę, która jest już na szydełku. Zaciśnij pętlę i zdejmij gotowy gumowy płatek śniegu z haczyka. Jeśli chcesz użyć produktu jako breloczka, zrób dłuższą dziurkę na guzik.

Obejrzyj wideo: Płatek śniegu z zespołów Rainbow Loom BEZ MASZYNY

Płatek śniegu wykonany z gumek gotowy. Po przyzwyczajeniu się do tkania własnymi rękami możesz podwoić liczbę gumek, aby sam produkt był ciaśniejszy. Wyobraź sobie, a z gumek mogą powstać prawdziwe arcydzieła!