nowy rok 2018 co świętować

Przed Nowym Rokiem na ulicy panuje cudowna pogoda. Ulice, bulwary i alejki pokryte są śniegiem. Śnieżne dni powoli, ale na pewno zbliżają nas wszystkich do nadejścia Nowego Roku 2018. Z reguły to święto kojarzy się z przyjemnymi zmartwieniami i kłopotami. Aby uroczystość zakończyła się sukcesem, przygotuj się na nią z wyprzedzeniem. W tym artykule postanowiliśmy opowiedzieć o tym, jak świętować Nowy Rok 2018.

Jaki będzie dla nas rok 2018 psa

Nadchodzący rok będzie pod patronatem Earth Yellow Dog. To zwierzę jest spokojne i lojalne. Ten rok jest udany dla osób, które decydują się na poprawę relacji i założenie rodziny. Również rok będzie udany dla tych, którzy zdecydują się na posiadanie dzieci. Warto zauważyć, że według horoskopu wschodniego rok Psa nadejdzie 16 lutego. Dlatego oczekujcie zmian od tego czasu. Żywioł roku znacznie wpłynie na jakość ludzi. Przejawi się to na różne sposoby. Na przykład nawet najbardziej zagorzali kawalerowie będą chcieli uzyskać oficjalne małżeństwo. A ci mężczyźni, którzy mają negatywny stosunek do dzieci, będą chcieli ich dziecka.

Osoby samotne w 2018 roku z pewnością znajdą bratnią duszę i prawdziwą miłość. Co więcej, związek z drugą połową 2018 roku można pochopnie przenieść na wesele. A wszystkie sytuacje konfliktowe między kochankami zostaną wygładzone przez patronkę 2018 roku. Ponadto przyczyni się do stworzenia silnego małżeństwa..

Ci mieszkańcy, którzy pracują z ziemią lub są rolnikami, z pewnością będą mogli odczuć łaski tego roku. A wszystko dlatego, że żywioł ziemi kojarzy się z płodnością. Ogólnie rzecz biorąc, w 2018 roku ciężko pracujący ludzie będą zbierać obfite plony. Z drugiej strony mokasyny wpadają w tarapaty. Być może Pies pozbawi ich jedynego źródła dochodu..

Rok jest również pomyślny dla pojednania. Dlatego warto pogodzić się ze wszystkimi wrogami i przestępcami. A sam Pies powie ci właściwe słowa do pojednania. W 2018 roku okaże się, że odwdzięczy się ludziom, z którymi pokłóciliście się. Jeśli zostałeś obrażony, to w 2018 roku nie będzie śladu skarg, a rany serca zagoją się.

Szczególny wpływ żywiołów na siebie mogą odczuć osoby o dominującej naturze. Ci ludzie to przywódcy i wielcy szefowie. Pies obiecuje szczęście rodzinie. Może się to jednak zdarzyć, jeśli zachowają się uczciwie i odpowiednio..

gdzie świętować nowy rok 2018

Z kim i gdzie świętować Nowy Rok

Teraz warto porozmawiać o tym, gdzie świętować Nowy Rok 2018. Pies jest zwierzęciem do towarzystwa. Dlatego hałaśliwe firmy są świetną opcją na świętowanie Nowego Roku. Samotność nie jest najlepszym rozwiązaniem. Generalnie udaj się z wizytą lub zaproś znajomych do swojego miejsca. Nadal możesz wybrać się na wycieczkę. Zrób wszystko, aby nie zostać sam.

Aktywny pies czeka na komunikację i różne rozrywki. Dlatego taniec i zabawy powinny być uroczo obecne na twojej imprezie. Aby uczcić Nowy Rok, wybierz następujące opcje.

Najlepszą i najtańszą opcją jest wyjazd do znajomych lub wakacje w domu. W tym przypadku najważniejsza jest nieskrępowana zabawa, której powinien towarzyszyć niepohamowany śmiech..

jak uczcić Nowy Rok 2018

Na kempingu można świętować Nowy Rok. Jeśli podoba Ci się ta opcja, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Świetnym miejscem może być restauracja. Przygotuj ciekawy program rozrywkowy. A menu powinno zawierać pyszne dania. Nie zapomnij o fajerwerkach.

Inną ciekawą opcją na świętowanie Nowego Roku jest wycieczka do egzotycznego kraju. Taka wycieczka może dostarczyć niesamowitych emocji. Wybierz dokładnie to, co Ci odpowiada i świętuj Nowy Rok z zabawą.gdzie świętować nowy rok 2018

Na notatce! Lokalizacja wakacji nie jest bardzo ważna. Istotą uroczystości jest niekończąca się zabawa, prawdziwa radość, a nie odrobina smutku.

Dekorujemy dom i choinkę na Nową

Prawidłowa dekoracja domu jest dla psa bardzo ważna. Dlatego należy zwrócić należytą uwagę na ten punkt. Zacznij zmieniać swój dom za pomocą zasłon i narzut na kanapie. Jeśli to możliwe, zastąp je kolorem żółto-brązowym. Obrus ​​na świątecznym stole powinien być solidny. Umieść dużą płonącą białą świecę na środku stołu. Uzupełnij kompozycję gałązkami jodły i złotymi wstążkami.

jak uczcić Nowy Rok 2018

Gałązki świerkowe służą do tworzenia wieńców. Takie kompozycje uzupełniają czerwone wstążki. A same wieńce powinny ozdobić ściany w domu. Zawieś aniołki do żyrandola, który sam wykonasz lub kupisz. Na Nowy Rok możesz zmienić żyrandole w inny sposób. Na przykład zwykłe żarówki są zastępowane kolorowymi. Z żyrandola zawieszone są również cukierki w postaci medali lub złotych kulek..w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Figurki psa mogą brać udział w dekorowaniu wnętrza domu. Umieszczono je w zupełnie innych miejscach. Pozostałe ozdoby najlepiej wybrać w kolorze żółto-brązowym. Co więcej, wszystkie ozdoby najlepiej wykonać samemu. Pamiętaj Psy nie lubią nadmiernych wydatków..w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Nie zapomnij o oknach w domu. Narysuj płatki śniegu, aby je ozdobić. Następnie je wytnij. Przyklej je do okna. Nie musisz robić wielu takich płatków śniegu. Zachowaj powściągliwość. Błyskotka może dodać charakteru noworocznemu wnętrzu. Powinno to być srebro lub ulubione kolory roku pani. Udekoruj drzwi wejściowe wieńcem, a także zawieś dzwonek.

w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Jak ubrać choinkę??

Oczywiście choinka jest głównym symbolem Nowego Roku. Nie ma znaczenia, które drzewo wybierzesz. Najważniejsze, żeby go ubrać ze smakiem.

Na choinkę wybierz zabawki średniej wielkości. Powinny być wykonane w kolorystyce nadchodzącego roku. Udekoruj drzewo mieszanymi złotymi i czerwonymi kulkami. Uzupełnij kompozycję złotym deszczem lub blichtrem. Drzewo będzie wyglądało na lekkie i zrelaksowane..w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Pies uwielbia przedmioty naturalne. Dlatego odpowiednie będzie udekorowanie choinek: gałązek, drewnianych zabawek, a także wyrobów z ciasta.

Świetnie, jeśli zabawka w postaci psa pyszni się na środku drzewa..

jak uczcić Nowy Rok 2018

Jak świętować Nowy Rok 2018

Nie wiesz, w jakim kolorze świętować Nowy Rok 2018, to warto powiedzieć, że ulubione kolory patronki roku: brązowy i żółty.

Dlatego kolorem stroju na spotkanie z wakacjami może być:

  • beżowy,
  • brązowy,
  • żółty.

Pies uwielbia ekstrawagancję. Dlatego Twój strój powinien być przemyślany w najmniejszym szczególe. Musisz wybrać stylowy wygląd. Wybierz klasyczne modele.

w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Świetną opcją na spotkanie na wakacje jest obcisła sukienka..

Ogniste kolory są idealne na hałaśliwą imprezę. W takich stylizacjach na pewno będziesz w centrum uwagi..

Udaną, a zarazem prostą opcją jest sukienka płaszczowa lub garnitur do spodni. Stroje powinny być w kolorze żółto-brązowym.w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Możesz świętować Nowy Rok w kolorowej sukience – marsala. Dzięki temu Twój wizerunek będzie nie tylko atrakcyjny, ale także uroczysty..

Poza powyższym strój na Nowy Rok. Możesz ubrać się w te rzeczy, które będą pomarańczowe, złote, beżowe i szare. Stroje powinny być porządne. Nie należy nosić zbyt szczerych. Zrezygnuj też z obfitości cekinów i błyszczących tkanin. Pamiętaj, że zbyt prowokacyjne stroje mogą zmartwić Psa. Oczywiście musisz uzupełnić swój wizerunek akcesoriami. Najlepszą opcją jest złoty łańcuszek i kolczyki wykonane z tego samego metalu. Możesz też nosić koraliki z drewna lub bursztynu.w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Na notatce! Pamiętaj, że Pies nie przyjaźni się z kotami. Dlatego wszelka biżuteria z nimi jest zabroniona. Warto też zrezygnować ze stroju w panterkę. Jeśli postąpisz inaczej, możesz rozzłościć kochankę roku.

Pamiętaj, aby zakończyć swój wizerunek manicure i makijażem. Zadbaj również o oszałamiającą fryzurę..

Jak zrobić makijaż i manicure na Nowy Rok 2018

Niewiele powyżej rozmawialiśmy o tym, jak świętować Nowy Rok Psa 2018. Teraz warto poinformować o tym, jaki makijaż powinien być na te święta. Tak więc na sylwestra lepiej jest wybrać matowe cienie o dowolnym odcieniu innym niż różowy..

Najbardziej honorowe odcienie w Nowym Roku to ziemiste. To te, które Pies lubi najbardziej. Może być kremowy, brązowy lub beżowy. Szczególny szacunek dla Nowego Roku warto wyrazić w makijażu oczu. Trzeba to zrobić, ponieważ modne są jasne strzałki graficzne..

jak uczcić nowy rok 2018

Użyj błyszczyka. Dzięki temu możesz podkreślić ich kolor. W makijażu noworocznym róż służy również do podkreślenia linii brwi i kości policzkowych. Zamiast bronzera stosuje się również róż. Aby twarz wyglądała na promienną i nową, konieczne jest nałożenie kilku pociągnięć różu na kości policzkowe i od zewnętrznej krawędzi oczu poza brwiami..

Sylwester to czas eksperymentów. Dlatego możesz dać pierwszeństwo klasycznemu makijażowi lub wybrać coś ekstrawaganckiego..

Nie tylko makijaż, ale także manicure może dopełnić Twój wygląd. Pomaluj paznokcie w dowolnych kolorach. Unikaj jednak wymyślnych kolorów i ilustracji. Aby nadać manicure’owi radość, możesz dodać coś małego i dyskretnego..jak uczcić nowy rok 2018

Noworoczna fryzura

Aby uczcić święta, warto również dobrać odpowiednią fryzurę. Powinna być dyskretna i schludna. Istotne będą krótkie fryzury lub romantyczna stylizacja na długie włosy. Długie włosy z piękną opaską lub krótką fryzurą typu bob będą wyglądać elegancko.w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Zachęca się również do asymetrii. Możesz wybierać spośród długich, skośnych grzywek lub pięknych warkoczy, które zakładasz z jednej strony. Fryzury wieloetapowe będą wyglądać niecodziennie i interesująco. Ale najlepszą opcją na świętowanie Roku Psa jest klasyczny ogon lub ogon z wysokim włosiem..w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Jeśli lubisz eksperymentować, do Nowego Roku spróbuj zmienić swój wizerunek. Farbuj włosy na kolory, które akceptuje Twój pies. Te kolory to: Odcienie Blondu, Orzechowo-Czekoladowy, Jasny Brąz i Jesion. Jeśli nie chcesz farbować, zafarbuj kredkami kilka pasm włosów.

I jak się ubrać dla mężczyzn na 2018 Nowy Rok

Tak więc na spotkanie Nowego Roku Psa Ziemi najlepiej jest, aby mężczyźni preferowali klasyczny styl. Ale w tym przypadku możesz wybrać nie tylko świąteczny i formalny garnitur. Dopuszczalne jest ubieranie się w dopasowaną marynarkę lub fraka.

Warto dobierać ubranka w ulubionych kolorach psa. Ten kolor może być nie tylko żółty. Może to być również: brązowa, kawa z mlekiem, piasek, śmietanka. Jeśli wybierzesz koszulę lub torebkę w tym kolorze, obraz może uzupełnić ciemnoniebieski lub czarny garnitur. Stylizacja wykorzystuje krawat, który może być pomarańczowy lub złoty.

w jakim kolorze świętować nowy rok 2018

Co ugotować na stół noworoczny

Zastanawiasz się, gdzie możesz świętować Nowy Rok 2018? wtedy należy powiedzieć o tym, że można to zrobić w domu. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku są zabawne i szczere uśmiechy wszystkich obecnych. Jeśli przyjmiesz gości w domu, zadbaj o ich smakołyk. Wszystkie potrawy na stole powinny być nie tylko smaczne, ale także piękne. Pies powinien być zadowolony z wyglądu stołu..

gdzie możesz świętować nowy rok 2018

Oczywiście mięso powinno być obecne na stole noworocznym. Umieszcza się go w płytach ze złotą obwódką. Kiełbasę układa się na kanapkach lub mini kanapkach. Pamiętaj, aby używać chleba pełnoziarnistego zamiast zwykłego chleba. Puree ziemniaczane podawane są jako dodatek. Dodaje się do niego mięso z kością.

Na notatce! W sylwestra wskazane jest gotowanie jak największej liczby potraw na kości. Połóż je wszystkie na dużym talerzu na środku stołu..

Pies nie lubi pyszności. Dlatego z napojami będzie ci łatwiej. Na deser podaj ciasto z twarogiem lub lodami.

Prezenty noworoczne. Co dać przyjaciołom i bliskim

Miło jest obudzić się 31 grudnia. A wszystko dlatego, że wieczorem będzie można otrzymać prezent lub wręczyć go samemu. Zdecydowanie najlepszym prezentem jest żywy pies. A jeśli Twoje możliwości finansowe Ci na to pozwalają, zdecydowanie powinieneś to kupić. Jeśli ta opcja nie jest odpowiednia, możesz ograniczyć się do psa-zabawki. Nie tylko dziecko, ale także Twoja druga połówka z radością ją otrzyma..

jak uczcić nowy rok 2018

Biorąc pod uwagę inne prezenty, w żadnym wypadku nie kupujesz bibelotów. Kochanka roku nie będzie w stanie tego docenić. Zrób prezent dla całej rodziny. Kup gwizdek “Psa” do czajnika lub dzwonek, który będzie wydawał dźwięki szczekania. Kapcie to świetny prezent. A jeśli mają psią twarz, taki prezent zostanie uznany za najlepszy. Przedmioty dla psa są również świetnym prezentem. A dla starszych krewnych zaleca się podniesienie paska z psiej sierści..

gdzie możesz świętować nowy rok 2018

Modne pozostaną również: komplety pościeli, naczynia, poduszki i koce. Jeśli nie jesteś ograniczony możliwościami finansowymi, wybierz droższe prezenty. Pies to zwierzę, które kocha towarzystwo. Dlatego dobrym prezentem w tym przypadku będzie: para foteli lub mini-bar.

Dla tych, którzy uprawiają sport, wybierz upominki sportowe. Takimi prezentami mogą być wygodne buty lub elementy wyposażenia sportowego. Dobrym prezentem jest również dres. Podczas prezentacji takich niespodzianek życz swoim bliskim, aby zawsze byli zdrowi i zwinni.

Pies nie lubi niepotrzebnych wydatków, więc prezenty mogą być domowej roboty. Poniższa lista prezentów jest tym, co możesz podarować przyjaciołom i krewnym..

jak uczcić nowy rok 2018

  • Świeczniki i wazony, które można łatwo ozdobić koronkowymi lub satynowymi wstążkami.
  • Album ze zdjęciami, które dają niesamowite emocje i dobre wspomnienia.
  • Świece zapachowe lub domowe mydło mogą być prezentem..

Czego nie należy obdarowywać?

Łańcuchy nie mogą być podarowane w Sylwestra. Pies nie odbierze tego jako dobrego znaku. To zwierzę kocha wolność, dlatego taki prezent jest zabroniony. Prezenty dla kotów również są odrzucane. Kot jest głównym wrogiem psa.gdzie możesz świętować nowy rok 2018

Ponadto perfumy o ostrym zapachu to straszny prezent dla psa. Taki zapach może poważnie rozzłościć patronkę roku. Jeśli nadal chcesz zaprezentować perfumy, idź po nie z odbiorcą i wybierz to, co lubi.

Podsumowując

Teraz wiesz, jak prawidłowo świętować Nowy Rok 2018. Każdy dziś uważa Nowy Rok za magiczne i jednocześnie ekscytujące święto. W świątecznym zgiełku nie zapomnij o gospodyni roku. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, Pies zapewni Twojemu domowi ciepło i radość..