klasa mistrzowska zrób to sam z juty

Z materiału odpadowego lub z materiału, który jest pod ręką, jeśli chcesz, możesz zrobić piękną pamiątkę na prezent. A klasa mistrzowska tej publikacji będzie poświęcona temu tematowi. Jeśli przeczytasz ten artykuł, możesz zrobić uroczego psa z juty własnymi rękami. Ta aktywność jest niezwykle ekscytująca. Dlatego z zainteresowaniem spędzisz swój czas. Trzeba tylko to rozgryźć.

Mistrzowska klasa pamiątkowego psa i szczura

Tak więc własnoręcznie zrobiony pies z juty zachwyci każdego. Dlatego dokładnie studiujemy klasę mistrzowską i tworzymy taki produkt. Prezentowana tutaj klasa mistrzowska opisuje stworzenie psa i szczura. Ogólnie rzecz biorąc, z naszym artykułem zrobisz od razu dwie piękne pamiątki..

rękodzieło z juty

Tak więc, aby zrobić tors, potrzebujesz kilku rolek folii spożywczej. Dla psa jamnika warto odciąć dłuższą rolkę, a dla szczura będzie musiała być krótsza. Nogi będą dużymi spinaczami do papieru. Powinny być wyrównane, a w rolkach wywiercić otwory szydłem. Następnie spinacze są przewleczone i skręcone od dołu. W takim przypadku używane są szczypce. Teraz ciała powinny być wypchane jakimikolwiek gazetami. Następnie dziurki z gazetami zakleja się taśmą budowlaną..

rękodzieło z juty

Ogon jamnika można wykonać ze spinacza do papieru. Jest owinięty taśmą, następnie w rolce wykonuje się otwór za pomocą szydła, a ogon mocuje się klejem konstrukcyjnym dla niezawodności. Dla szczura ogon będzie już zrobiony ze sznurka. Po prostu wyplata się z niego warkocz, a następnie skleja pistoletem do klejenia. Podobnie możesz utkać ogon dla jamnika. Jest wyrównany, a następnie pokryty klejem. Część musi wyschnąć, a potem jest już przyklejona do ciała.

rękodzieło z juty

Rzemiosło jutowego psa jest już prawie gotowe. Pozostało jeszcze kilka kroków do wykonania. Tak więc bierzemy sznurek i owijamy nim szczegóły rzemiosła. Przejdźmy najpierw do łap. Zaczynamy owijać się od podeszwy do ciała. Nie trzeba przecinać sznurka, aby owinąć następną stopę. Poprowadź nić wzdłuż ciała do następnej stopy. Następnie łapa jest owinięta od góry do dołu. Zrób to samo z drugą parą nóg. Kiedy skończysz z nogami, przejdź do tułowia. Aby bezpiecznie zamocować sznurek, użyj pistoletu do klejenia lub kleju-momentu.

jak zrobić psa z juty master class

Na głowę potrzebny jest mały kawałek styropianu. W rzeczywistości jest wycięty z tego materiału. Boki są szlifowane papierem ściernym. Następnie głowę owija się taśmą maskującą, a następnie sznurkiem.

Następnym krokiem jest wykonanie dziobków dla swoich postaci. Jamnik potrzebuje wykałaczki, aby oderwać krawędź. Następnie jest owinięty sznurkiem. A żeby zrobić szczurzy nos, użyj czarnego guzika.

robimy psa z juty mk

Uszy do twojego rzemiosła powinny być dwustronne. W pracy koniecznie stosuje się klej. Dla szczura robimy bardziej okrągłe uszy, a dla psa wydłużone.

klasa mistrzowska zrób to sam z juty

Gotowe elementy przykleja się do głowy psa i szczura.

W kolejnym kroku głowa jest połączona z tułowiem za pomocą spinacza do papieru. Warto wszystko owinąć sznurkiem.

robimy psa z juty mk

W tym artykule robimy psa z juty. Dla ciebie oferowana jest MK, która dobiega końca. A w końcowej części warto narysować lub przykleić wszystkie rysy twarzy do rękodzieła..

klasa mistrzowska zrób to sam z juty

Teraz wiesz, jak zrobić psa z juty. Nasza klasa mistrzowska była dla Ciebie przydatna. Pamiętaj, że pozwoli ci zrobić wszystko dobrze..