Jak zrobić prawdziwą magiczną różdżkę własnymi rękami?

Jak zrobić prawdziwą magiczną różdżkę z magią w domu?

Mowa o pomyśle nie dotyczy dziecięcego „zabawkowego” kija, który małe „księżniczki” w kostiumach noszą ze sobą na wszelkiego rodzaju przyjęcia sylwestrowe. Będzie o najbardziej prawdziwej, prawdziwej magicznej różdżce, w mocy, której może chronić swojego właściciela przed wszelkim niebezpieczeństwem emanującym ze strony wszelkiego rodzaju niewidzialnych bytów, które wypełniają nasz świat.

Różdżka może stać się wykonawcą najbardziej intymnych pragnień. Nie nadużywaj jednak mocy, z jaką ładujesz swoją różdżkę. Magiczna różdżka, jakkolwiek potężna może być, jest narzędziem w rękach człowieka. Dlatego wpadając w złe i nieudolne ręce, może zaszkodzić nawet swojemu panu.!

Jeśli jednak zdecydujesz i myślisz, że życie nie jest życiem bez magicznej różdżki, to wiedz, że zajmie ci to cały rok. Czy to nie kończy się tak długo? Następnie – naprzód do snu, okaż wszelką pracowitość, wytrwałość. W procesie tworzenia patyka będziesz musiał wiele nauczyć, a także wiele się nauczyć. Będziesz uczyć się razem ze swoją różdżką przez całe życie – to jest ten okres, w którym Twoja różdżka, obdarzona Twoją energią, wykaże właściwości „magiczne” i będzie mogła wyczarować.

Jak wybrać materiał na TWOJĄ czarodziejską różdżkę?

Jak wybrać materiał na TWOJĄ czarodziejską różdżkę?

Aby poprawnie wykonać różdżkę własnymi rękami (czasami nie są one całkiem poprawne, porozmawiamy o nich później), musisz znaleźć SWOJE drzewo, które dobrowolnie się zgodzi (tak, zgodzi się, nie mylisz się! ) Stać się twoim przyjacielem i pomocnikiem do końca życia.

W poszukiwaniu odpowiedniego drzewa należy wyłączyć wszystkie obce myśli, skupić się na zadaniu, słuchać swojej intuicji.

Zwróć uwagę – drzewo to także żywa istota! Możesz też z nim porozmawiać, komunikować się. Niektórzy ludzie mają bardzo dobrze rozwinięte zdolności, za pomocą których komunikują się z otaczającą naturą! Ale jeśli nie posiadasz takich zdolności – nie rozpaczaj! Intuicja i wytrwałość nie zostały anulowane!

• Tak więc dla WŁAŚCIWEJ magicznej różdżki najlepiej nadaje się młode drzewo. Jeśli na twoje wezwanie odpowiedziało potężne drzewo – poproś go o gałązkę.

Dokładnie „zapytaj”! Aby „usłyszeć” SWOJE drzewo, musisz wędrować po parku, w lesie, spacerować po ogrodzie dłużej niż jeden dzień.

Możesz szukać materiału na kij o każdej porze roku, nawet zima i jesień nie są przeszkodą w komunikacji z drzewem. Tak, Drzewo śpi, ale nadal słyszy, co oznacza, że ​​może ci odpowiedzieć.

Tak więc do WŁAŚCIWEJ magicznej różdżki najlepiej nadaje się młode drzewo

• Podchodząc do każdego drzewa, traktuj je z szacunkiem swoją prośbą, poproś drzewo o gałązkę jako swojego wiernego przyjaciela i pomocnika.

• Posłuchaj siebie, być może zostaniesz przyciągnięty jak magnes do drzewa, którego potrzebujesz.

• Po wybraniu odpowiedniej łąki usiądź wśród drzew, uporządkuj wszystkie myśli, rozpocznij medytację – to pomoże Ci się skoncentrować, usunąć wszystkie niepotrzebne rzeczy i wejść w harmonię z naturą.

• Podczas wstępnego wyboru drzewa możesz również kierować się horoskopem celtyckim, w którym dowiesz się, które drzewo odpowiada twojej postaci. Ale jeszcze raz przypominam, że drzewo musi się zgodzić i dobrowolnie dać ci swoją gałąź.

Pokazując swoją wyobraźnię, możesz znaleźć o wiele więcej sposobów na zjednoczenie z naturą, które bardzo Ci się przydadzą w przyszłości – musisz też komunikować się za pomocą czarodziejskiej różdżki, aby scalić się mentalnie…

Niektórzy eksperci zalecają wybór zdrowych gatunków drzew do magicznej różdżki. U młodych roślin rdzeń jest bardziej miękki, a osobniki dorosłe mają twardszą podstawę, mocniejszą.

Ciekawe właściwości będą miały kije wykonane z dębu, sosny i bambusa..

Jeśli twój wybór padł na drewno bambusowe, wystarczy udać się do miejsc, w których rośnie to drzewo. Jeszcze lepszą opcją byłby bambus uprawiany własnymi rękami w doniczce – jest już w połowie energetycznie z Tobą związany.

A wiecie, że kapłani Ganesha, a nawet niektórzy hinduscy jogini, nawet w naszych czasach, używają magicznych różdżek z wielkim powodzeniem! Z pewnością nie zdradzą nam swoich wielowiekowych sekretów i sposobów robienia patyków.!

Czy nasza różdżka będzie miała magiczne właściwości?

Czy nasza różdżka będzie miała magiczne właściwości??

Więc zacząłeś chodzić po lesie (park, ogród). Podczas medytacji czułeś, że „woła” cię drzewo. Jeszcze chwila i już pod nią stoisz. Spróbuj nawiązać dialog z drzewem, posłuchaj… Jeśli masz umiejętność komunikowania się z naturą, łatwiej będzie Ci nawiązać kontakt z wybranym drzewem. Jeśli nie, włącz intuicję..

Wsłuchaj się uważnie w swoje uczucia i nie próbuj odcinać pierwszej gałęzi, która się pojawi. Kiedy wyraźnie usłyszysz odpowiedź drzewa, wyjaśnij mu, do czego potrzebujesz różdżki. Wyjaśnij, że zrobisz z niej magiczną rzecz, która będzie twoim przyjacielem i pomocnikiem. Dopiero po otrzymaniu zgody od drzewa na oddanie gałęzi, możesz przejść do kolejnego etapu!

Mamy zgodę. Teraz musisz odpowiednio przyciąć pożądaną gałąź. Aby to zrobić, uderz ostro w podstawę gałęzi, ale nie mocno. Dowód na to, że w końcu wszystko dobrze usłyszałeś i poprawnie zrozumiałeś odpowiedź drzewa, będzie łatwo odpadającą gałęzią.

A teraz zaczyna się druga ważna część transformacji zwykłej gałęzi w magiczne narzędzie czarów..

Powiązane wideo: Jak zrobić magiczną różdżkę w domu?!

Jak zrobić magiczną różdżkę do wyczarowania

Nadchodzi bardzo ważny moment! Gałąź została odebrana, teraz musisz poprawnie zrobić z niej sam kij.

Na początek powstałą gałąź należy usunąć z pędów bocznych i pąków, obrać z kory, nadać jej zamierzony kształt i oczyścić do gładkości.

• Weź gałąź w dłonie, wyrównaj cięcie, odetnij drugi koniec gałęzi, określając żądaną długość kija;

• Odetnij wszystkie pędy na gałęzi;

A teraz odłóż nóż! W przyszłości, robiąc kij, nie będziesz go boleśniej potrzebował! Wszystkie procesy będą musiały być wykonywane ręcznie!

• Oczyść korę z obrabianego przedmiotu za pomocą gwoździ i zębów. Gdy obrabiany przedmiot stanie się całkowicie biały, możesz się zatrzymać – kora została skutecznie usunięta;

• Oczyszczony sztyft powinien dobrze wyschnąć w ciągu 10-15 dni, abyśmy mogli przystąpić do kolejnej operacji. Zwracam uwagę – różdżka musi stale kontaktować się z właścicielem;

Następnym krokiem jest wygładzenie. Aby to zrobić, musisz wziąć tylko naturalne narzędzia, a mianowicie drobnoziarnisty pumeks lub kamień

• Kolejny etap to wygładzanie. Aby to zrobić, musisz wziąć tylko naturalne narzędzia, a mianowicie drobnoziarnisty pumeks lub kamień. Z ich pomocą, bez pośpiechu, wkładając w to całe serce, powinieneś dokładnie przetworzyć różdżkę. Możesz naostrzyć jeden koniec kija, jeśli chcesz. Po zeszlifowaniu w ten sposób sztyftu uzyskaj jego pełną gładkość, wyrównaj go na całej jego długości;

• Dla wygody i ciągłego noszenia przy sobie patyczka zrób w nim mały otwór (znowu paznokciami!) i przewlecz przez niego pętlę warkocza.

• Nie przerażaj się, że wkrótce gładki sztyft pokryją się drobnymi pęknięciami – jest to normalny i naturalny proces. Nadal szlifujemy i osiągamy całkowite wyschnięcie sztyftu – wtedy nie będzie już pękał, ale pozostanie na zawsze gładki. Kiedy osiągniesz taki wynik, wiedz, że twoja różdżka do czarów jest całkowicie gotowa.!

Jak zrobić prawdziwą magiczną różdżkę własnymi rękami?

Warunkiem jest stały kontakt właściciela z przyszłą magiczną różdżką (od momentu cięcia)! Niezależnie od tego, czy jest to prysznic, czy to łóżko, praca, czy ulica – preparat „kandydat” na patyczki powinien być przy Tobie stale i co sekundę! Kontaktując się z właścicielem, nabiera energii, rodzi się jak PATYK! Przebywając z właścicielem w różnych sytuacjach życiowych, wraz z nim odczuwa emocje przeżywane przez właściciela, co pozwala różdżce dostroić się do właściciela i nawiązać z nim kontakt. Najciekawsze jest to, że z czasem właściciel odczuje emocje, których doświadcza różdżka – połączenie jest dwukierunkowe. Przy każdej okazji staraj się wziąć różdżkę w ręce, porozmawiaj z nią, opowiedz jej o swoich pragnieniach, pozwól swoim myślom przejść przez nią. Podczas wykonywania magicznych rytuałów twoja magiczna różdżka powinna być głównym uczestnikiem akcji..

Kiedy osiągniesz taki wynik, wiedz, że twoja różdżka do czarów jest całkowicie gotowa!

Nie zostawiaj swojej “czarodziejki” ani na chwilę przez cały rok – to w tym czasie różdżka będzie nasycona TWOJĄ energią. Kontakt zostanie nawiązany tak potężny, że każde z twoich pragnień, każda poślizgnięta myśl będzie znana magicznej różdżce. Stanie się potężną bronią w twoich rękach, ochroną i przyjacielem. Nigdy nie będziesz chciał się z nią rozstać!

Na samym początku wspomnieliśmy, że jest inny rodzaj sztyftów, który jest łatwiejszy, łatwiejszy do wykonania, ale taki sztyft nie będzie się różnił długoterminowym efektem pracy..

Kij – rzemiosło okaże się na wpół magiczne, jeśli nie będziesz się z nim kontaktować co sekundę, jeśli czas jego produkcji znacznie się skróci, jeśli podczas jego obróbki użyjesz papieru ściernego lub pilnika do paznokci zamiast kamieni naturalnych.

W takim patyku będą również obecne pewne magiczne właściwości, tyle że nie potrwa to długo..

Wideo, jak zrobić magiczną różdżkę Harry’ego Pottera

Czy nie bałeś się wszystkiego, co przeczytałeś? Czy nie boisz się być właścicielem Mocy o takiej mocy? Następnie szukaj i twórz, ale nie zapominaj, że powinieneś kierować się przede wszystkim sprawiedliwością, obiektywizmem i miłosierdziem. W przeciwnym razie twoja własna broń w niewłaściwych rękach zostanie wycelowana w ciebie! Aby ulżyć cierpieniu ludzi, leczyć nieuleczalne choroby, pozbyć się szkodliwych istot – to godne zastosowanie magicznej różdżki.!