Rękodzieło DIY na nowy rok 2018: symbolem roku jest pies

Rok 2030 wkrótce przejmie berło i kulę, założy królewską diamentową koronę i będzie panował dokładnie przez 365 dni. Ziemnożółty pies będzie symbolem przyszłego roku. Przygotujmy się na spotkanie z nowym czasem, a mianowicie postaramy się udekorować nasz dom własnymi rękami, własnymi mocnymi stronami i możliwościami. Zróbmy rzemiosło. Tutaj dla Ciebie zostanie zaprezentowane rzemiosło na Nowy Rok 2030 własnymi rękami. Porozmawiamy o tym, jak zrobić symbol roku – psa.

Co zrobić symbol – 2030

Psy z plasteliny.

Ta metoda jest najłatwiejsza i najbardziej dostępna dla wszystkich ludzi na ziemi. Ten materiał jest tani i może urzeczywistnić wiele fantastycznych i ciekawych pomysłów. Bardzo łatwo i wspaniale się z nim pracuje. Dzięki plastelinie możesz poczuć się jak prawdziwy rzeźbiarz. Z elastycznego materiału robimy uroczego i uroczego pieska.

DIY rękodzieło dla psów

Postęp:

 1. Dla psa potrzebujesz kilku wielokolorowych kawałków plasteliny: brązowych – na ciało, białych – na oczy – i czarnych – na nos.
 2. Bierzemy pierwszy kawałek i dzielimy go na trzy części. Rzeźbimy ciało od początku. Drugi dzielimy ponownie. Tym razem o pięć płatków, z których toczymy nawet kulki – przyszłe nogi i nos dla naszego psa.
 3. Teraz bierzemy czarną, oddzielamy kawałek, toczymy kulkę, która powinna być nieco mniejsza niż kulki brązowe z drugiego punktu.
 4. Teraz przyczepiamy małą czarną kulkę do jednej z brązowych kulek. Mamy nos psa.
 5. Bierzemy biały kawałek plasteliny i robimy z niego małe kółka dla przyszłych oczu. Zrób małe źrenice z czerni.
 6. Z pozostałego brązowego kawałka ułóż trzy podłużne części – wkrótce zamienią się w kucyk i uszy.
 7. Połączyliśmy wszystkie powstałe części i nasz uroczy i uroczy pies jest gotowy.

Teraz zdemontowaliśmy jeden z najprostszych schematów rzeźbiarskich. Zamiast plasteliny możesz również użyć słonego ciasta. Czy to na końcu powstałego posągu należy pokryć specjalnym lakierem.

DIY rękodzieło dla psów

Psy z tektury.

Stwórz psa własnymi rękami jest bardzo prosty z tektury i papieru. A ten materiał jest również najczęstszym i najtańszym materiałem rzemieślniczym. Może być używany do tworzenia zarówno prostych, jak i złożonych konstrukcji. Wszystko zależy od pomysłów i możliwości twórcy. Spróbujmy najpierw zrobić proste rzemiosło. Do tego potrzebujemy: wielokolorowego kartonu, pisaków, ołówków, dysku, kleju i oczywiście nożyczek.

rok psa zrób to sam

Wytnij z tektury następujące niezbędne części: ogon, łapy, głowę. Możesz dodać inne kolory, malując detale lub naklejając nowe kolorowe elementy. Następnie kończyny należy przykleić do dysku. Możesz to jeszcze ułatwić: wydrukuj gotowy model psa i przyklej go zgodnie ze schematem.

rok psa zrób to sam

Dla zaawansowanych kreatywnych ludzi w dziedzinie kartonu możesz zaoferować obszernego psa. Przygotuj więc swój karton, nóż biurowy i wspaniałe umiejętności pracy z tymi materiałami i narzędziami. Wytnij niezbędne elementy, wytnij rowki i zmontuj konstrukcję. Tak wspaniały pies może służyć jako półka na różne rzeczy..

rok psa zrób to sam

Pracujemy z koralikami.

Specyficzny materiał, nie każdy może opanować sztukę tkania koralików. Ale proponujemy mistrzom utkanie symbolu przyszłego roku. Dobierz odcienie kolorystyczne do swojego gustu i uznania. Możesz wykonać zarówno duże figury, jak i małe na medaliony. Takie rękodzieło będzie wspaniałym prezentem dla ukochanej osoby..

DIY rękodzieło dla psów ze złomuDIY rękodzieło dla psów ze złomurękodzieło na nowy rok psa

Dla początkujących sklepy sprzedają specjalne zestawy do haftowania koralikami. Jeśli jesteś osobą cierpliwą i umiesz czekać, możesz spróbować. Znajdź zestaw ze zdjęciem psa i idź, splot.rok psa zrób to sam

rękodzieło na nowy rok psa

Używamy waty.

Jeśli użyjesz waty, proces tworzenia produktu będzie szybki i łatwy. Złóżmy psa na kartonie. Przygotuj kawałek waty, klej, narzędzia tnące, arkusz A4. Więc zacznijmy.

Postęp:

 1. Pięknie rysujemy nasz symbol na papierze lub drukujemy puste miejsce na drukarce.
 2. Wytnij psa i przyklej go do kolorowego kartonu.
 3. Rozdzieramy małe kawałki waty, zwijamy je w kulki i przyklejamy na kończynach.
 4. Mamy wspaniałe rzemiosło. Dodaj więcej dekoracji do kompozycji.

Rękodzieło DIY na nowy rok 2030: symbolem roku jest pies

Rękodzieło DIY na nowy rok 2030: symbolem roku jest pies

Rękodzieło DIY na nowy rok 2030: symbolem roku jest pies

Robienie psa z tkaniny.

Rzemiosło na nowy rok psa, jak widać, może być wykonane z różnych materiałów. Wspaniały materiał, który nadaje się do stworzenia wspaniałej i szykownej zabawki dla psa. Sam możesz wybrać rodzaj tkaniny, kolor, wzory i wszystko inne. Wszystko zależy od twojej burzliwej i owocnej wyobraźni. W tym dziale postaramy się zrobić poduszkę, którą ozdobimy uroczymi pieskami..

DIY rękodzieło dla psów

Do naszego pomysłu potrzebujesz:

 • Tkanina w różnych kolorach.
 • Nici, igły, nożyczki.
 • Poduszka z pojedynczym tłem.
 • Ołówki.
 • Arkusz papieru A4.

Postęp:

Najpierw narysuj kontur swojego psa na prześcieradle i wytnij go. To będzie nasz szablon. Użyj go do wycięcia figurek psów z różnych tkanin i delikatnie przyszyj je na całej powierzchni poduszki. Gotowy!DIY rękodzieło dla psów

rok psa zrób to sam

Teraz spróbujmy zrobić fajną pocztówkę. W tym celu pobierany jest również arkusz albumu, na którym rysujesz wzory, zdjęcia, piszesz życzenia i tak dalej. W ten sam sposób, jak w poprzednim przypadku, wykonujemy szablon. Tym razem możesz skomplikować figurę: wyciąć puste miejsce ciała, głowy, ogona, nóg i tak dalej. Dodaj do kompozycji kość, miskę, budkę. Przyklej powstałe elementy do papieru. Kreatywna i wspaniała pocztówka gotowa!DIY rękodzieło dla psów ze złomu

Możesz też uszyć zabawkę dla psa ze starych skarpetek..

DIY rękodzieło dla psów ze złomu

A dla bardziej doświadczonych rzemieślników radzę zrobić z nici symbol przyszłego roku.

DIY rękodzieło dla psów

Pies z filcu.

Idealny do realizacji naszych niesamowitych myśli i pomysłów! On, podobnie jak karton z watą, jest dość łatwy w użyciu. Więc zacznijmy. Tym razem potrzebujemy:

 • Oczywiście sam filc.
 • Nić i igła, nożyczki.
 • Papier, ołówki.
 • Wypełniacz, jeśli chcesz, aby rzemiosło było obszerne.

Postęp:

 1. Wytnij szablon psa z papieru, a następnie przenieś go na filc. W naszym przypadku potrzebujemy dwóch takich części.
 2. Zszyj szerokimi ściegami (zostaw odpowiedni otwór do wypełnienia).
 3. Wypełniamy powstałą „torbę” i szyjemy wszystko do końca.

rękodzieło na nowy rok psa

Stwórz psa z plastikowej butelki.

Pies rzemieślniczy można stworzyć własnymi rękami ze złomu. Innym rodzajem improwizowanych środków, które świetnie nadają się do tworzenia szerokiej gamy rękodzieła, są zwykłe plastikowe butelki. Ile różnych kształtów, rozmiarów i rodzajów ma butelka. Masz gdzie się wędrować! Ponadto z takim materiałem może pracować zarówno osoba dorosła, jak i dziecko.!Rękodzieło DIY na nowy rok 2030: symbolem roku jest pies

Nie ma konkretnych zasad i warunków. Trochę wysiłku i pracowitości, cierpliwości i dokładnej pracy – na wynik nie trzeba będzie długo czekać.Rękodzieło DIY na nowy rok 2030: symbolem roku jest pies

Wniosek.

Jak widać, możemy wykonać figurki z różnych materiałów. Tutaj musisz poprawnie obliczyć swoje mocne strony i umiejętności, a następnie wybrać właściwy, z którego chcesz stworzyć rzemiosło. Nie zapomnij również zaprosić rodziny i przyjaciół do tego ekscytującego zajęcia, na przykład tworzenia wspaniałych produktów..