DIY skórzane kwiaty dla początkujących, klasa mistrzowska

Skóra jest jednym z najwygodniejszych materiałów do robótek ręcznych, z którym może pracować nawet początkujący rzemieślnik. W tym artykule znajdziesz klasę mistrzowską dla początkujących, jak zrobić kwiaty ze skóry Zrób to sam. Nie spiesz się, aby wyrzucić stare skórzane rzeczy, ponieważ mogą one okazać się dość oryginalnym rzemiosłem..

Przeczytaj także: Jak zrobić balonowe kwiaty

Jak zrobić prosty skórzany kwiat

Zanim zaczniesz robić kwiatek, przygotuj następujące materiały:

  • kawałki skóry
  • nożyce
  • długopis, linijka
  • pinceta
  • pistolet na klej
  • świeca i zapałki

Na kartce papieru będziesz musiał zrobić wzór na przyszły kwiat, w przeciwnym razie produkt będzie niechlujny. Użyj kompasu lub monety, aby płatki miały ten sam rozmiar. Bardzo ważne jest, aby pierwsze trzy płatki były takie same..

Na kartce papieru będziesz musiał zrobić wzór na przyszły kwiat, w przeciwnym razie produkt będzie niechlujny

Po przygotowaniu przedmiotu możesz przenieść go na skórę i wyciąć. Zrób nacięcia prawie do końca, wtedy róża okaże się całkiem bujna.

Po przygotowaniu przedmiotu możesz przenieść go na skórę i wyciąć. Zrób szczeliny prawie do końca, wtedy róża okaże się d

Teraz musisz nadać płatkom odpowiedni kształt za pomocą płomienia świecy. Jeśli używasz zamszu, odwróć skórzaną stronę w kierunku ognia. Ważne jest, aby nie zbliżać skóry zbyt blisko ognia, aby się nie zwęgliła..

Teraz musisz nadać płatkom odpowiedni kształt za pomocą płomienia świecy. Jeśli używasz zamszu, odwróć skórzaną stronę w kierunku ognia. Ważne jest, aby nie zbliżać skóry zbyt blisko ognia, aby się nie zwęgliła.

Masz wstążkę z lekko zakrzywionymi płatkami, którą należy zwinąć w wałek. Spróbuj spasować tak, aby płatki były przesunięte..

Masz wstążkę z lekko zakrzywionymi płatkami, którą należy zwinąć w wałek. Spróbuj złożyć tak, aby płatki były ułożone

Następnie przymocuj kwiat u podstawy za pomocą igły lub spinki do włosów. Teraz odwróć obrabiany przedmiot i dobrze przyklej go klejem lub silikonem od spodu. Po wyschnięciu kleju można zdjąć spinkę do włosów, pączek będzie dobrze trzymał.

Następnie przymocuj kwiat u podstawy za pomocą igły lub spinki do włosów. Teraz odwróć obrabiany przedmiot

Oddzielnie zrób blank z koniczyny i przenieś go na skórę. Podobnie przetwórz krawędzie nad świecą, aby lekko się zagięły..

Oddzielnie zrób blank z koniczyny i przenieś go na skórę. Podobnie przetwórz krawędzie nad świecą, aby lekko się zagięły.

Następnie musisz przykleić koniczynę do podstawy pąka, aby ukryć wady jednostki. Jeśli chcesz zrobić brelok ze skóry, przyklej pętlę koniczynką.

Następnie musisz przykleić koniczynę do podstawy pąka, aby ukryć wady jednostki. Jeśli chcesz zrobić brelok i

Te skórzane kwiaty zrób to sam można wykorzystać do ozdabiania butów, torebek lub ubrań. Spróbuj zrobić spinki do włosów lub gumki z takich róż i zaprezentuj się przyjaciółce lub mamie. DIY skórzane kwiaty dla początkujących w klasie mistrzowskiej jest to dość proste. Po nauczeniu się tworzenia prostych kwiatów wypróbuj bardziej złożone, składające się z małych elementów. Pokaż swoją wyobraźnię, wtedy możesz dać drugie życie starym i niepotrzebnym rzeczom.