Legowisko dla lalek wykonane z kartonów. Kurs mistrzowski i wideo

Wszystkie dziewczynki uwielbiają bawić się lalkami, a ważne jest, aby zabawki miały nie tylko wystarczająco dużo ubrań, ale także przytulne miejsce do wypoczynku. Łóżka dla lalek w dzisiejszych czasach mogą być dość drogie, a raczej nie będziesz w stanie od razu kupić łóżek dla lalek, Barbie i Monster High. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić piękną meble dla lalek z kartonów własnymi rękami.

Jak zrobić małe kartonowe łóżko dla lalek

Pudełka kartonowe to jeden z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych, dzięki czemu można je znaleźć niemal w każdym domu. Będziesz musiał pociąć pudełko na osobne arkusze i zacząć robić meble dla lalki o odpowiednim rozmiarze..

Narysuj ołówkiem na kartonie szczegóły dotyczące zagłówka, podnóżka i podstawy łóżka. Jednocześnie nie zapomnij zmierzyć wysokości swojej lalki, aby pasowała do gotowego łóżka..

Narysuj ołówkiem na kartonie szczegóły dotyczące zagłówka, podnóżka i podstawy łóżka. Jednocześnie nie zapomnij zmierzyć wysokości swojej lalki, aby pasowała do gotowego łóżka.

Zacznij sklejać przygotowane części. Osobno wytnij boki i przyklej je również do łóżeczka.

Zacznij sklejać przygotowane części. Wytnij boki osobno i przyklej je również do łóżeczka.

Następnie możesz zacząć dekorować meble. Aby to zrobić, weź białe prześcieradła i rozerwij je na małe kawałki. Następnie zanurz każdy kawałek w PVA i przyklej na powierzchni gotowego łóżka.

Następnie możesz zacząć dekorować meble. Aby to zrobić, weź białe prześcieradła i rozerwij je na małe kawałki. Następnie zanurz każdy kawałek w PVA i przyklej go na powierzchni gotowego łóżka.

Za pomocą małych kawałków można zamknąć wszystkie fugi, a następnie pokryć produkt pięknym papierem o odpowiednim kolorze.

Za pomocą małych kawałków można uszczelnić wszystkie połączenia, a następnie pokryć produkt pięknym papierem o odpowiednim kolorze.

Obejrzyj wideo: Jak zrobić łóżko dla lalki

Przykryj górną część łóżeczka lakierem. Nie zapomnij uszyć pościeli dla swojej lalki i umieścić piękno w łóżeczku.

Przykryj górną część łóżeczka lakierem. Nie zapomnij uszyć pościeli dla swojej lalki i umieścić piękno w łóżeczku.

Łóżko zrób to sam dla Barbie

Jeśli nie chcesz zadzierać z klejem, możesz zrobić składane łóżko dla lalek. Aby to zrobić, musisz wyciąć kilka części, a następnie wykonać na nich specjalne nacięcia i połączyć ze sobą puste miejsca..

Za pomocą linijki i ołówka narysuj na kartce tektury prostokąty o wymiarach: 13 × 30, 6,5 × 15 – 2 szt., 7 × 13 i 5 × 13.

Za pomocą linijki i ołówka narysuj na kartce tektury prostokąty o wymiarach: 13 × 30, 6,5 × 15 - 2 szt., 7 × 13 i 5 × 13.

W rezultacie będziesz mieć puste miejsca na plecy, stopę, podstawę łóżka i części boczne. Dla urody możesz zaokrąglić boki. Następnie, jak na zdjęciu, wykonaj nacięcia na częściach i zacznij montować łóżko..

W rezultacie będziesz mieć puste miejsca na plecy, stopę, podstawę łóżka i części boczne. Dla urody możesz zaokrąglić boki. Następnie, jak na zdjęciu, wykonaj nacięcia na częściach i zacznij montować łóżko.

Oto łóżeczko, które powinieneś dostać:

To jest rodzaj łóżka, które powinieneś dostać

Możesz zrobić to w dowolnym rozmiarze!.

Możesz zrobić to w dowolnym rozmiarze.

Robienie mebli do zabawek to ciekawa czynność, która przypadnie do gustu Twoim pociechom. Przy minimalnych kosztach możesz zrobić domek dla lalki, a także piękne meble z kartonów. Przed narysowaniem półfabrykatów nie zapomnij zmierzyć własnej lalki, aby meble nie okazały się małe..