Zaproszenie. Scrapbooking dla początkujących, mk

Chociaż zima to zimna pora roku, jest również bardzo fajna. Teraz możesz zebrać zaprzyjaźnioną kompanię na sankach, snowballing lub pójście na lodowisko. Chcesz, aby Twoje zimowe wakacje były niezapomniane? Zapraszamy do spróbowania zrób pocztówkę własnymi rękami dla przyjaciół, w którym można napisać zaproszenie na lodowisko. Tak pięknie zaprojektowanemu zaproszeniu trudno będzie odmówić, więc gwarantowane są udane wakacje. Jednocześnie możesz opanować podstawy technologii scrapbooking i spędź ciekawy czas wolny.

Materiały:

– papier biały i turkusowy;

– satynowe wstążki;

– warkocz;

– taśma dwustronna;

– nóż biurowy;

– pistolet na klej;

– linijka;

– filc biały, turkusowy lub w groszki;

– igła z nitką.

Przeczytaj także: Album do scrapbookingu DIY

Pocztówka w technice scrapbookingu. Klasa mistrzowska

Z grubego turkusowego papieru wytnij prostokąt o wymiarach 14 × 18 cm. Złóż ten papier równo na pół. Następnie z białego papieru wytnij mniejszy prostokąt – 13 × 17 cm. Za pomocą taśmy dwustronnej sklej te dwa arkusze papieru razem. Następnie ostrożnie przytnij krawędzie turkusowego papieru, aby wystawały nie więcej niż 0,5 cm..

Z grubego turkusowego papieru wytnij prostokąt o wymiarach 14 × 18 cm. Złóż ten papier równo na pół. Następnie z białego papieru wytnij mniejszy prostokąt - 13 × 17 cm. Za pomocą taśmy dwustronnej sklej te dwa arkusze papieru razem. Następnie ostrożnie przytnij krawędzie turkusowego papieru, aby wystawały nie więcej niż 0,5 cm.

Aby zrobić zaspy, wystarczy oderwać kilka pasków białego papieru. Przyklej zaspy na przygotowanym podłożu pocztówkowym. Weź niebieską satynową wstążkę i przyszyj do niej białą wstążkę. Przyklej ten element dekoracyjny pistoletem do kleju na dole pocztówki..

Aby zrobić zaspy, wystarczy oderwać kilka pasków białego papieru. Przyklej zaspy na przygotowanym podłożu pocztówkowym. Weź niebieską satynową wstążkę i przyszyj do niej białą wstążkę. Przyklej ten element dekoracyjny pistoletem do kleju na dole pocztówki.

Wytnij prostokąt o wymiarach 13,5 x 2,5 cm z turkusowego papieru i prostokąt o wymiarach 13 x 2,5 cm z białego papieru, który musisz umieścić na górze pocztówki. Wytnij chmury z białego filcu i przyklej je do tego prostokąta..

Wytnij prostokąt o wymiarach 13,5 x 2,5 cm z turkusowego papieru i prostokąt o wymiarach 13 x 2,5 cm z białego papieru, który musisz umieścić na górze pocztówki. Wytnij chmury z białego filcu i przyklej je do tego prostokąta.

Teraz możesz zacząć robić łyżwy. Aby to zrobić, potrzebujesz filcu. Jeśli użyjesz nie monochromatycznego materiału, ale na przykład kropek, otrzymasz bardzo oryginalne rzemiosło. Najpierw przygotuj szkic łyżew na papierze, a następnie przenieś go na filc. W dolnej części nie należy przecinać części łyżwy, należy przewlec tam spinacz do papieru, aby zasymulować ostrze.

Teraz możesz zacząć robić łyżwy. Aby to zrobić, potrzebujesz filcu. Jeśli użyjesz nie monochromatycznego materiału, ale na przykład kropek, otrzymasz bardzo oryginalne rzemiosło. Najpierw przygotuj szkic łyżew na papierze, a następnie przenieś go na filc. W dolnej części nie powinieneś przecinać części łyżwy, będziesz musiał nawlec tam spinacz do papieru, aby zasymulować ostrze. Same buty muszą być zszyte szwem owerlokowym. Łyżwy można ozdobić koronką, guzikami lub warkoczem.

Same buty muszą być zszyte szwem overlockowym. Łyżwy można ozdobić koronką, guzikami lub warkoczem..

szczegóły do ​​pocztówki wolumetrycznej techniką scrapbookingu

Użyj warkocza lub taśmy, aby połączyć buty ze sobą i przyklej do chmurki na górze pocztówki..

Użyj warkocza lub taśmy, aby związać buty i przyklej je do chmurki na górze pocztówki. Możesz ozdobić całą pocztówkę guzikami, które będą współgrały kolorystycznie z całą aplikacją.

Całą pocztówkę wykonaną samodzielnie możesz ozdobić guzikami, które będą współgrały kolorystycznie z całą aplikacją.

ostatni szlif - kartkę ozdabiamy własnymi rękami

Zaproszenie na lodowisko jest gotowe. Zrób niektóre z nich zimowe kartki techniką scrapbookingu i zaproś bliskich przyjaciół do zabawy. Taką kartkę można wykorzystać nie tylko jako zaproszenie, ale również jako powitanie.