Rękodzieło DIY do 1 czerwca

Wszyscy mieszkańcy naszego kraju znają takie święto jak 1 czerwca. Rzeczywiście, na samym początku lata świętujemy Dzień Dziecka razem z naszymi dziećmi. W ten jasny dzień w wielu miastach organizowane są programy koncertowe. Dzieci codziennie otrzymują prezenty i po prostu dobry nastrój. Oczywiście w tym dniu zwyczajowo robi się rzemiosło. Dlatego po przeczytaniu tego artykułu możesz dowiedzieć się, jakie rzemiosło można wykonać do 1 czerwca własnymi rękami..

Katalog rękodzieła

Ważne jest, aby podkreślić, że w tym poście pojawią się świetne pomysły. Absolutnie wszystkie dzieci mogą sobie z nimi poradzić. Ponadto do tworzenia rzemiosła nie są wymagane drogie materiały. Ogólnie rzecz biorąc, poniżej szczegółowo zapoznamy się z każdym rzemiosłem..

Śliczne kwiaty.

Aby stworzyć kwiaty z dzieckiem, potrzebujesz kilku rolek papieru toaletowego. Na początek tuleje są malowane farbami na różne jasne kolory. Po wyschnięciu farb tuleje są cięte na pierścienie. Następnie za pomocą kleju w sztyfcie sklej te pierścienie razem. W takim przypadku musisz stworzyć z nich kwiaty lub piękne kompozycje. Elementy, które dostałeś są przyklejone do zwykłego arkusza tektury.

rzemiosło na 1 czerwca w przedszkolu

Miejmy kolor kubek palcami.

Jakie rzemiosło na 1 czerwca w Dzień Dziecka możesz zrobić sam? Być może to pytanie jest dla wielu interesujące. Zajęcia tematyczne można odbyć przed 1 czerwca lub właśnie w tym dniu. Każdy maluch marzy o kubku dziecięcym z ciekawym wzorem. Dlaczego więc nie dać mu takiego prezentu. Pozwól dziecku wymyślić i zrobić dla siebie najlepszy produkt jego zdaniem..

rękodzieło dziecięce do 1 czerwca

Rękodzieło DIY do 1 czerwca

Do wykonania takiego kubka potrzebne będą: farby do ceramiki i tylko białe szkło porcelanowe. Dzieciak powinien zanurzyć palce w takiej farbie i pozostawić na kubku odciski w postaci dowolnych letnich rysunków. Tymi rysunkami mogą być: słońce i chmury, motyle, kwiaty lub coś innego..

Rękodzieło DIY do 1 czerwca

słodkie słońce.

W tym artykule będziecie mogli zobaczyć rzemiosło do 1 czerwca. Kolejne rzemiosło słoneczne stanie się częścią wystroju pokoju dziecięcego. Przypomni dziecku rodziców, którzy tak bardzo go kochają. Na takim statku będzie napis „Jesteś moim słońcem!”

Rękodzieło DIY do 1 czerwca

Aby wykonać rzemiosło, potrzebujesz koła, które może być wykonane z: plastiku lub drewna. Ten okrąg jest pomalowany jasnożółtą farbą. Piszą też na nim tę ukochaną frazę. Możesz to napisać nie tylko po rosyjsku, ale także po angielsku.

W dalszej części pracy będziesz potrzebować dwustronnej żółtej tektury. Wycina się z niego odciski dłoni. Przyklej te elementy z tyłu koła. Następnie produkt można zawiesić na ścianie..

Rękodzieło DIY do 1 czerwca

Kwiaty z palm.

Na całym świecie jest zwyczajem, że na każde święto jest wiele kwiatów. Kwiaty na Dzień Dziecka możesz wykonać samodzielnie. I nie ma tu nic skomplikowanego. W szczególności potrzebny będzie dwustronny kolorowy papier, z którego wycinane są odciski dłoni. Ponadto są sklejone. Cekiny służą do ozdabiania rdzenia..

rękodzieło na 1 czerwca dzień dziecka

rękodzieło na 1 czerwca dzień dzieckarękodzieło na 1 czerwca dzień dzieckarękodzieło na 1 czerwca dzień dzieckarękodzieło na 1 czerwca dzień dziecka

Kolejne rzemiosło – słońce.

Dzień Dziecka obchodzony jest zawsze radośnie i szczerze. Dlatego jeszcze jedno rzemiosło na 1 czerwca w przedszkolu będzie tego potwierdzeniem. Będziesz musiał majstrować przy stworzeniu następnego słońca. Jednak w tym przypadku lekcja tematyczna będzie niesamowicie zabawna. Tutaj możesz potrzebować: dwustronny kolorowy papier, nożyczki i 2 płyty CD, klej i pisaki.

Tak więc najpierw arkusz A4 w kolorze pomarańczowym lub żółtym jest złożony jak akordeon. W takim przypadku szerokość paska powinna wynosić 1 cm.

rękodzieło na 1 czerwca dzień dziecka

Następnie rogi są wycinane z obu stron. Odbywa się to w celu ich płynnego zaokrąglenia. Teraz masz wentylator, który trzeba złożyć na pół. W rezultacie otrzymujesz dwa wentylatory, które należy naprawić pośrodku. Teraz przyklej je do siebie.

Następnie potrzebny jest kolejny arkusz formatu A4 z którego robi się ten sam wentylator, który jest sklejony.

rękodzieło na 1 czerwca dzień dziecka

Teraz przyszła kolej na stare płyty. Dzięki nim słońce będzie piękne. Na obu dyskach otwory są zapieczętowane kółkiem z kolorowego papieru. Następnie nasze słońce musi zaprojektować twarz.

Rękodzieło DIY do 1 czerwca

Teraz belki są przyklejone do dysków po obu stronach. W rezultacie otrzymasz bardzo zabawne słońce..

rękodzieło na 1 czerwca dzień dziecka

Podsumowując

Teraz możesz dowiedzieć się, które rękodzieło dla dzieci jest łatwe do wykonania do 1 czerwca. Czas spędzony z maluchem zostanie zapamiętany tylko dla miłych chwil. Dlatego bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na swoje dziecko, które tak bardzo kochasz..