Lumigurumi tkane z gumek: sługusów, kucyków ...

Lumigurumi to nowy kierunek w robótkach ręcznych, bardzo podobny do amigurumi. Miłośnicy szydełka doskonale wiedzą, że amigurumi to tkanie różnych postaci z nici. Dziś, dzięki popularności gumek Rainbow Loom, szwaczki zaczęły próbować używać ich zamiast nici. W ten sposób pojawił się kierunek lumigurumi. W tym artykule dowiesz się, jakie zabawki możesz utkać z gumek własnymi rękami..

Jak utkać stwora z gumek

Jak utkać gumowe kucyki

Ręcznie robiony gumowy konik będzie dobrym prezentem dla bliskich. Dodatkowo może służyć jako brelok lub pamiątka, która ozdobi dziecięcy pokój. Dziś wiele dzieci ogląda bajkę o różowym kucyku, więc rzemiosło z gumy zastąpi im zakupione zabawki. Aby zrobić zabawkę z gumek techniką lumigurumi, nie trzeba mieć profesjonalnej maszyny. Najważniejsze to być cierpliwym, ale możesz tkać zarówno na procy, jak i na widelcu..

Obejrzyj pomocny film: Koń. Figurki z gumek

Kucyk z gumek na maszynie

Splot kucyków własnymi rękami

Na rynku jest wiele zabawek #My_Little_Pony, ale teraz możesz je wykonać samodzielnie dzięki szczegółowemu filmowi. Kolekcja koników gumowych przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, którzy również mogą wziąć udział w tkaniu z Rainbow Loom. Każde rękodzieło przyczynia się do rozwoju dziecka, dlatego dziś rodzice chętnie kupują zestawy do tkania i uczą podstaw swoich dzieci.

Jak zrobić Myszkę Miki z gumek

Myszka Miki to dość popularna kreskówka, dzięki której główny bohater jest rozpoznawalny na całym świecie. Na pierwszy rzut oka jest to zwykła mysz, jednak wielu kojarzy ją z dzieciństwem. Trudno dziś znaleźć Myszkę Miki w sklepach, ponieważ stopniowo zastępowały ją inne zabawki, ale można ją zrobić samemu za pomocą gumek Rainbow Loom..

Obejrzyj pomocny film: Gumka Myszka Miki

Jak utkać Myszkę Miki na krośnie?

Robienie Myszki Miki z gumek

Postacie Walta Disneya mogą ożyć na Twoich półkach dzięki szczegółowym filmom. Teraz zabawki można nie tylko robić na drutach, ale także tkać z gumek na bransoletki. Jeśli nie lubisz zabawek, spróbuj utkać bransoletki, pośrodku których będą znajdować się postacie z kreskówek. Jak utkać Myszkę Miki obejrzyj wideo.

Jak utkać stwora z gumek

Dziś kreskówka o Minionkach jest lubiana nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Sługusy z gumki mogą służyć jako brelok lub do dekoracji pokoju dziecka. Nawet etui na telefon może być utkane z wizerunkiem sługusów z gumek. Najważniejsze jest zaopatrzenie się w żółte i niebieskie gumki.

Tęczowe Krosno MINION

Wesoły brelok minion wykonany z gumek

Brelok MINION na maszynie MONSTER TEIL

Bransoletka ze stworami lub mała figura wolumetryczna będzie wyglądać oryginalnie. Obejrzyj film o tym, jak zrobić stwora z gumki i spróbuj sam to powtórzyć. Im częściej pracujesz z gumkami i maszyną, tym łatwiej będzie Ci wykonać różne figurki i bransoletki..

Tkanie z gumek lumigurumi jednorożec

Masywne zwierzęta z gumek podbiły cały świat. Teraz dzieci próbują znaleźć lekcje mistrzowskie do tkania swoich ulubionych postaci z kreskówek, a także tkania różnych figur ołówkowych. Do utkania jednorożca lub hipopotama potrzeba około 580 gumek w jednym kolorze i 38 w innym kolorze. Możesz także wykonać rzemiosło w jednolitym kolorze. Gotowa zabawka jest wypełniona wyściółką poliestrową lub watą.

Robienie jednorożca z gumek

Stopniowa produkcja lumigurumi – jednorożca. Część 2

Jednorożec – Lumigurumi Część 3

Gumki #RainbowLoom to ciekawa aktywność dla dzieci i dorosłych. Po opanowaniu podstaw tkania możesz samodzielnie wymyślać schematy dla różnych zwierząt. Figurki wolumetryczne wykonane z gumek staną się nowoczesną ozdobą wnętrza lub kreatywnym prezentem. Obejrzyj film, w którym autorzy wyjaśniają krok po kroku, jak utkać jednorożca lub hipopotama. Najlepiej spleść razem z autorem i w razie potrzeby ponownie obejrzeć fragmenty, które nie były śledzone. Po kilkukrotnym splocie tego samego rzemiosła możesz sam go utkać bez podpowiedzi..

Będziesz także zainteresowany:

Jak utkać hello kitty z gumek

HelloKitty jest popularny wśród dziewcząt w wieku szkolnym. Producenci z tą postacią z kreskówek wypuścili torby, koszulki, spinki do włosów i wiele innych akcesoriów. Teraz każda dziewczyna może samodzielnie utkać Hello Kitty za pomocą gumek. Najpierw spróbuj powtórzyć produkcję rękodzieła z gumek według prostych lekcji mistrzowskich, a następnie możesz przystąpić do realizacji figur wolumetrycznych.

Jak utkać Hello Kitty

Tkanie cześć kotku

Jak zrobić Hello Kitty

Gumki Rainbow Loom to najpopularniejszy materiał używany do robótek ręcznych. Teraz możesz tkać różnorodne rzemiosło 3D i zaskakiwać rodzinę i przyjaciół ładnymi prezentami i pamiątkami. Czy próbowałeś robić zabawki lumigurumi z gumek? Szczegółowe lekcje mistrzowskie z wideo pomogą Ci opanować ten kierunek robótek ręcznych. Ponadto da ci dobre umiejętności, a w przyszłości będziesz mógł robić ciekawe rękodzieło z nici. Lumigurumi to okazja do nauki samodzielnego tworzenia zabawek przy minimalnych kosztach..