Noworoczne rzemiosło. Nowe błyskotliwe pomysły

rękodzieło na nowy rok psa

Czekanie na początek wakacji jest zawsze przyjemne i ekscytujące. Nowy Rok to wspaniały czas. Aby przyspieszyć jego podejście, zaleca się wykonanie pięknych rzemiosł na temat Nowego Roku. A my przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów.

Jakie piękne domowe produkty zrobić na Nowy Rok własnymi rękami

Jadalne rękodzieło.

Ananas ze słodyczy. Zwyczajem jest wręczanie prezentów na Nowy Rok. Koleżanka i ukochana mogą być zadowoleni ze słodyczy i butelki szampana. Ale dawanie tych produktów osobno nie jest oryginalne. Lepiej poświęcić trochę uwagi stworzeniu jadalnego ananasa. Na pewno poradzisz sobie z tym zadaniem, jeśli dokładnie przestudiujesz klasę mistrzowską.

Rękodzieło DIY na nowy rok 2018

Jodełka na słodycze. Przy pomocy słodyczy i wysiłku na świątecznym stole będziesz mógł wyhodować noworoczny las. Do stworzenia takich choinek potrzebne będą papierowe wykroje i szaszłyki, a także same trufle. Do szpikulców przykleja się choinki wykonane z papieru, a następnie same szpikulce przykleja się do trufli. Gotowe produkty umieszczane są na stole noworocznym.

piękne rękodzieło na nowy rok zrób to sam

Oryginalny słodki prezent. Kolejny prezent słodyczy może zadowolić każde dziecko lub słodycze. Będziesz potrzebował słoika, w którym cukierki wlewa się warstwami. Co więcej, nie powinni mieć opakowań. Mogą to być: pianki, drażetki lub lizaki. Możesz dodatkowo ozdobić słoik kagańcem za pomocą elementów pomocniczych. Możesz zrobić: twarz jelenia, Świętego Mikołaja lub symbol Nowego Roku.

piękne rękodzieło nowy rok

Oryginalne świeczniki do wystroju domu.

Tutaj znajdziesz rzemiosło, które wykonasz na Nowy Rok Psa. Jaki wystrój noworoczny można sobie wyobrazić bez świeczników? Rzeczywiście – żaden. Jeśli sam dekorujesz swój dom, zwróć uwagę na następujące produkty. Za pomocą soli kuchennej można uzyskać efekt śniegu. Weź klej PVA. Nasmaruj nim te miejsca, które w przyszłości zostaną zasypane śniegiem. Następnie świecznik zanurza się w mieszance soli morskiej i soli kuchennej. Produkt powinien wyschnąć, a następnie w słoiku umieszcza się świecę..

rękodzieło na nowy rok psa

Anioły bożonarodzeniowe.

Kolejnym rzemiosłem może być oryginalna ozdoba choinkowa lub miły prezent dla ukochanej osoby. Tutaj nie są wymagane żadne umiejętności szycia. Ciało anioła to koła, które są ze sobą zszyte. A skrzydła były uformowane z sercami. Aby stworzyć rzemiosło, zaleca się wybór tkaniny o pięknym wzorze..

piękne rękodzieło na nowy rok zrób to sam

Girlanda uroczych choinek.

Girlandy będą mogły uzupełnić wystrój domu noworocznego. Istnieją dziś nie tylko złożone opcje tworzenia girland, ale także proste. Na przykład wersja girlandy, którą oferujemy poniżej, może być wykonana przez dzieci. Mama lub tata z kolorowego papieru o pięknym kolorze, musisz wyciąć choinki równej wielkości. W każdym takim drzewie warto zrobić dziurę. Następnie choinki nakłada się na grubą nitkę za pomocą tępej igły..

oryginalne rękodzieło nowy rok

Święty Mikołaj z papierowego talerza.

Temat Nowego Roku jest częsty na kreatywnych lekcjach. To na te święta powstają rzemiosło. Możesz to również zrobić w domu. Z pewnością taka aktywność będzie w stanie zapewnić jasny nastrój. Tak więc następujące rzemiosło może doskonale zastąpić zabawkę Świętego Mikołaja, którego nie ma w domu. A proces tworzenia rzemiosła jest niezwykle prosty. A dużych kosztów zakupu materiałów nie można sobie wyobrazić. Do pracy potrzebny jest plastikowy talerz, wykroje rzemieślnicze, kolorowy papier, waciki lub zwykła wata, a także klej i nożyczki.

Przede wszystkim płyta jest pomalowana na czerwono. Możesz użyć gotowego talerza, który będzie już czerwony. Płyta jest ciałem jednostki. Wszystkie pozostałe części są wycinane z kolorowego papieru. Potem pozostaje tylko przykleić je do statku..

oryginalne rękodzieło nowy rok

Choinka z nici.

Bardzo łatwo jest zrobić wiele rzemiosł na Nowy Rok 2018 własnymi rękami. I możesz być tego pewien. Trudno kogoś zaskoczyć choinkami ze sklepu. Spróbuj więc zrobić coś oryginalnego dla swojego domu w wolny zimowy wieczór. Do rzemiosła możesz potrzebować:

 • Rurki miedziane o małej średnicy lub gładkie drewniane kije.
 • Frędzle zielone, które będą miały 15 cm szerokości.
 • Pompony lub inne ozdoby przypominające bombki.
 • Srebrzysty papier i cienki drut.

Do tej pracy możesz potrzebować narzędzi. Powinny wyglądać następująco:

 • Szczypce i linijka,
 • Piła do metalu z cienkim ostrzem,
 • Pistolet do klejenia i nożyczki.

Postęp:

 • Zielona grzywka jest cięta na 5 kawałków. Każda z części powinna mieć następujące wymiary: 45 cm, 35 cm, 15 cm i 5 cm, ponadto rury miedziane są cięte piłą do metalu. Muszą być dokładnie tego samego rozmiaru co grzywka..
 • Za pomocą pistoletu do klejenia frędzle przykleja się do rur lub patyczków.
 • Teraz długi drut jest wkręcany w rurkę o długości 45 cm. Drut musi mieć parę identycznych końcówek. Następnie końce drutu przewlec się przez rurkę o długości 35 cm, koniec drutu przewleczonego po lewej stronie powinien znajdować się po prawej stronie. Ogólnie w ten sposób musisz połączyć wszystkie rury.
 • Następnie końce drutu są wiązane i cięte szczypcami. Powinny być ukryte po wewnętrznej stronie świerka..
 • Teraz zacznij dekorować swoją choinkę. Być może to najciekawszy proces. Tutaj możesz użyć dowolnych materiałów do dekoracji i oczywiście swojej wyobraźni. Zawieś gotową choinkę na ścianie.

piękne rękodzieło nowy rok

Wreszcie

Tutaj dla Ciebie wymieniliśmy oryginalne rzemiosło na Nowy Rok. Jak widzisz, ich stworzenie nie zajmie Ci dużo czasu. Dlatego na pewno spodoba ci się ta aktywność..