Obrazy pistacjowe

Obrazy pistacjowe - rękodzieło DIY

Rękodzieło – zdjęcia pistacji

Pistacje to naprawdę niesamowite orzechy, które mają kremowy smak i w oryginalny sposób uzupełniają każdą potrawę. Gdy pistacje dojrzeją, ich muszle przybierają lekko otwarty kształt, przypominający uśmiech. Chińczycy nadali pistacjom nazwę „szczęśliwy orzech”, a w swojej ojczyźnie nazywa się je „uśmiechniętymi orzechami”. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić piękny panel z muszli pistacjowych. Teraz miłośnicy pistacji mogą nie tylko cieszyć się smakiem orzecha, ale także własnymi rękami tworzyć niesamowite kompozycje..

Rękodzieło - zdjęcia pistacji

Materiały do ​​wykonania naszego malarstwa pistacjowego:

– muszla pistacjowa;

– farby akrylowe;

– siano;

– pistolet na klej;

– klej;

– woda;

– Ramka na zdjęcia;

– barwnik anilinowy.

Panele malarskie z pistacji

Panel pistacji. Klasa mistrzowska

1) Uformuj kwiaty z muszli. Aby to zrobić, u podstawy skleja się trzy muszle..

2) Teraz nasmaruj nową skorupkę u podstawy gorącym klejem i przyklej ją do pąka. Nałóż klej tylko na spód, aby kwiat wyglądał naturalnie.

3) Zwiększ rozmiar kwiatu, w zależności od pomysłu i wymiarów ramki.

sklej łuski pistacjowe w kółko

4) Jeden panel wymaga wielu kolorów. Jednocześnie nie ograniczaj się do jednego rozmiaru i pamiętaj, że drobne szczegóły nadają obrazowi delikatność i wyrafinowanie..

5) Po przygotowaniu wszystkich półfabrykatów możesz rozpocząć malowanie. Powierzchnię kwiatów można pokryć farbami akrylowymi lub w sprayu. Aby przyspieszyć proces barwienia, użyj barwnika anilinowego dostępnego w sklepach spożywczych. Barwnik należy rozcieńczyć w wodzie zgodnie z instrukcją..

Materiały do ​​wykonania naszego malarstwa pistacjowego:

6) Wlej roztwór barwnika do wygodnego pojemnika. Włóż kwiaty do miski. Upewnij się, że kwiat jest całkowicie pokryty kolorową wodą, w przeciwnym razie zabarwienie będzie nierówne. Pomaluj wszystkie kwiaty różnymi kolorami lub odcieniami.

7) Zrób ramkę na zdjęcia. Szkło należy usunąć, ponieważ statek będzie obszerny. Przykryj tył ramy klejem i zwiń sianem. Trawa musi być dobrze sprasowana, aby się przykleiła.

zrób zdjęcie pistacji

8) Przyklej na gorąco wszystkie kwiaty w dowolnej kolejności. Możesz łączyć je w kolorze i rozmiarze. Podczas klejenia przesuń trochę siano, aby kwiat pistacjowy przykleił się do samej ramki.

Niech panel dobrze wyschnie. Sprawdź dokładnie, czy wszystkie części są dobrze przyklejone, ponieważ produkt będzie wisiał na ścianie.

Obejrzyj film na temat: Udostępnione z pistacji

Oryginalny obraz pistacji przypadnie do gustu koneserom prowansalskich wnętrz i miłośnikom florystyki. Możesz również zobaczyć wszystkie ciekawe rzemiosło na stronie