Opcje robienia samolotów z butelek

Pomysły na samoloty z plastikowych butelek

Większość rodziców każdego dnia coraz częściej własnymi rękami wykonuje różne rękodzieła dla swoich dzieci. Z pewnością każdy z was widział dziecko, które trzymając w dłoni niezrozumiały przedmiot wyobraża sobie, że to na przykład samolot, samochód, rakieta lub coś podobnego..

Właściwie prawdopodobnie wszyscy w dzieciństwie wyobrażali sobie to samo. To właśnie w związku z tym rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi wykonują rękodzieło, a zajęciem tym cieszą się czasem nie tylko dzieci. Ponadto do produkcji dowolnej zabawki możesz użyć prawie każdego materiału znajdującego się w twoim domu. Na przykład, możesz zrobić samolot z plastikowych butelek.

DIY samolot rzemieślniczyDIY samolot rzemieślniczy

Proces produkcji jest dość prosty, trzeba wziąć litrową butelkę, można jeszcze więcej, która będzie podstawą twojego samolotu.

Proces produkcji jest dość prosty, musisz wziąć litrową butelkę lub więcej, która będzie podstawą twojego samolotu.

Potrzebna będzie również kolejna butelka, która posłuży do stworzenia ogona i skrzydeł. Ale te elementy mogą być również wykonane z tektury. W każdym razie będziesz potrzebować również nożyczek, noża, kleju. Może przyda się ołówek do oznaczeń.

Zaopatrz się w dużo kartonu, ponieważ Twoje dziecko może chcieć mieć samolot z napędem śmigłowym.

Zaopatrz się w dużo kartonu, ponieważ Twoje dziecko może chcieć mieć samolot z napędem śmigłowym. Aby zbudować samolot ze skrzydłami, wykonaj kilka nacięć po bokach butelki i włóż tam gotowe skrzydła..

Aby zbudować samolot ze skrzydłami, wykonaj kilka nacięć po bokach butelki i włóż tam gotowe skrzydła.

Z ogonem musisz zrobić to samo. Nie może być żadnych zaleceń co do koloru samolotu, wszystko zależy tylko od Ciebie i Twojego dziecka..

Jeśli masz stary samochód, który był bezczynny przez długi czas, zdemontuj go, wyjmij koła i przymocuj do jednostki, aby uzyskać wiarygodność

Jeśli masz stary samochód, który był bezczynny przez długi czas, zdemontuj go, wyjmij koła i przymocuj do jednostki, aby uzyskać wiarygodność. Do tego potrzebny jest klej..

Oryginalne rzemiosło z plastikowej butelki - samolotrzemiosło z plastikowej butelki – samolot

Dziecku z pewnością spodoba się ta lekcja, a w trakcie tworzenia takich rzemiosł będzie się rozwijał. Co więcej, dla rodzica ten proces nie będzie kosztowny ani skomplikowany, ponieważ wszystko jest niezwykle proste.