Pomysły na proste ozdoby choinkowe na Nowy Rok

zabawki świąteczne 2017

Nowy Rok to świetny czas dla tych, którzy kochają rękodzieło. Rzeczywiście, kiedy na ulicy nie ma nic do roboty, a dusza prosi o pozytywne emocje, powinieneś zacząć robić noworoczne rzemiosło. W tym artykule porozmawiamy o tym, jak zrobić proste zabawki na Nowy Rok własnymi rękami na choince. Ale zanim zaczniemy o tym szczegółowo mówić, trzeba powiedzieć, że znajdziesz tutaj oryginalne ozdoby choinkowe, które są bardzo łatwe do wykonania. Ogólnie przeczytaj ten materiał z uwagą, a wtedy odniesiesz sukces..

Jasne i proste zabawki DIY na choinkę

Jakie świąteczne zabawki można zrobić z szyszek?

Szyszki to świetny materiał do tworzenia ozdób choinkowych. I w tym przypadku nie powinieneś myśleć, że jest nudny. Okazuje się, że jeśli włączysz wyobraźnię i podejmiesz wysiłek, nawet najprostszy przedmiot, taki jak szyszka, może stać się jasnym elementem wystroju noworocznego.

Przekształcenie szyszki sosnowej w oryginalną zabawkę nie jest trudne. Możesz potrzebować w swojej pracy: drutu, szczypiec i materiałów do dekoracji.

Do wykonania oczka na zabawkę potrzebne są szczypce i drut. Aby utworzyć pętlę, należy wziąć drut i zgiąć go na pół za pomocą szczypiec. Końce drutu również należy dokręcić szczypcami. Przekręcamy powstałą pętlę w guz. Następnie przeciągnij przez niego jasną satynową wstążkę. A potem możesz zacząć dekorować szyszkę..

Jeśli chodzi o wystrój, tutaj możesz pomarzyć. Na przykład w tej formie można zawiesić stożek na świerku. Satynowa tasiemka będzie również doskonałym elementem dekoracyjnym. Jeśli masz farbę akrylową, pomaluj nią guzek. Ale pokryj jego końce srebrną farbą. Możesz również użyć brokatu.

proste zabawki choinkowe na nowy rok

DIY zabawki choinkowe

proste świąteczne zabawki DIY

Jakie świąteczne zabawki zrobić z żołędzi?

Trzeba powiedzieć, że bardzo często wykorzystuje się żołędzie do tworzenia ozdób choinkowych. Aby żołędzie wyglądały pięknie podczas ozdabiania choinki, musisz je pomalować. Na tę okazję wybierz farby akrylowe. Ale pomaluj tylko samą nakrętkę, ale nie powinieneś dotykać czapki.

Zabawki choinkowe na nowy rok zrób to sam zdjęcie

W innym przypadku możesz pomalować czapkę żołędzia, ale nie powinieneś dotykać samej nakrętki. Dzięki temu wszystko też będzie bardzo piękne..

zabawki do dekoracji choinki 2017

Dekorowanie przezroczystych kulek.

Nie można sobie wyobrazić choinki bez bombek. Ale w tym nowym roku niech twoje kule na drzewie będą niezwykłe. Na tę okazję weź przezroczyste kulki, które można ozdobić na zupełnie inne sposoby..

Poniżej zaproponujemy kilka pomysłów na dekorację. Nie ma potrzeby ich tutaj wyjaśniać. I tak wszystko powinno być dla ciebie jasne. Do dekoracji powinieneś użyć:

  • różnorodność wstążek,
  • Sznurówka,
  • małe gałązki świerkowe,
  • zdjęcia Twojej rodziny,
  • sól jako imitacja śniegu.

DIY świąteczne zabawki

Ozdoby świąteczne na nowy rok 2017

DIY zabawka na choinkę

Zabawki choinkowe na nowy rok zrób to sam zdjęcie

DIY zabawki choinkowe

proste zabawki choinkowe

Jak ozdobić bombki ściereczką?

Aby ozdoby choinkowe wyglądały jasno na nowy rok, musisz ozdobić je własnymi rękami. A tutaj zaproponujemy Ci zdjęcie. Jednak w tej części artykułu zalecamy wykorzystanie w swojej pracy bombek, które można w bardzo oryginalny sposób ozdobić za pomocą tkaniny. Pamiętaj, aby wybrać ładną tkaninę. Może być bardzo różnorodny. Owiń piłkę kawałkiem materiału o przyzwoitej wielkości i użyj koronki, wisiorków i wstążek do dekoracji.

jak zrobić ozdoby świąteczne na nowy rok 2017

proste zabawki na nowy rok własnymi rękami na drzewie

Ozdoby świąteczne na nowy rok 2017

Zwykła włóczka, która jest owinięta wokół kłębka, nadaje się również do nudnej dekoracji. Nie zapomnij również skorzystać z dodatkowych elementów dekoracyjnych balonu..

Ozdoby świąteczne na nowy rok 2017

proste zabawki choinkowe

Jak zrobić ozdoby choinkowe z żarówek?

Żarówki, których już nie potrzebujesz w gospodarstwie przez długi czas, mogą stać się podstawą rzemiosła. Rzeczywiście, możesz zrobić ciekawe zabawki z żarówek..

Należy powiedzieć, że te zabawki są również bardzo łatwe do wykonania. I na pewno poradzisz sobie z tym zadaniem. Sprawdź niektóre opcje rzemiosła, a na pewno będziesz chciał stworzyć coś wyjątkowego i bardzo pięknego..

proste zabawki choinkowe

DIY świąteczne zabawki

Zrób to sam świąteczne zabawki na nowy rok

Ozdabianie zabawek koralikami.

Jeśli w domu masz niepotrzebne koraliki lub niepotrzebne koraliki, to za pomocą kleju będziesz mógł zrobić oryginalną zabawkę na choinkę. W rezultacie otrzymasz piękną i uroczą dekorację..

Świąteczne zabawki na nowy rok

Zrób to sam świąteczne zabawki na nowy rok

Jakie zabawki na choinkę można zrobić z filcu?

W wielu dzisiejszych rzemiosłach używa się materiału takiego jak filc. I warto powiedzieć, że z tego materiału możesz stworzyć szeroką gamę zabawek na choinkę. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz umiejętności szycia, powinieneś być zainteresowany robieniem takich zabawek. Poniżej zaproponujemy Ci najbardziej oryginalne pomysły na zabawki filcowe.

proste ozdoby świąteczne na nowy rok 2017

Zrób to sam świąteczne zabawki na nowy rok

Wreszcie

W tym artykule wymieniliśmy dla Ciebie kilka prostych pomysłów na zabawki. Jak widać, bardzo łatwo jest stworzyć coś wyjątkowego. Wystarczy przygotować wszystkie potrzebne materiały i użyć wyobraźni. Pamiętaj, że na pewno Ci się uda. A już niedługo na choince pojawią się niepowtarzalne ozdoby choinkowe, które zostały stworzone własnymi rękami..