Rękodzieło DIY z kulek kiełbasek, klasa mistrzowska

Kulki kiełbasiane idealnie nadają się do modelowania różnorodnych sylwetek, dlatego pokochały je nie tylko dzieci, ale także dorośli. Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z aerodesignem, zacznij to robić proste rękodzieło z kulek kiełbasek Zrób to sam. Diagramy, zdjęcia i opisy krok po kroku pomogą Ci opanować podstawy tego rodzaju robótek ręcznych.

Jak zrobić kwiaty z kulek

Jednym z najprostszych kulek kiełbasianych jest kwiat. Aby to zrobić, będziesz potrzebować dwóch kulek o różnych kolorach, z których jedna jest przydatna dla łodygi, a druga dla samego pąka. Napompuj zielony balonik tak, aby około 5 cm nie było napompowane. Odsuń się trochę od wiązanego kucyka i kilkakrotnie przekręć piłkę. Będziesz miał rdzeń kwiatu. Uformuj dwa liście tuż poniżej.

Jednym z najprostszych kulek kiełbasianych jest kwiat. Aby to zrobić, będziesz potrzebować dwóch kulek o różnych kolorach, z których jedna jest przydatna dla łodygi, a druga dla samego pąka. Napompuj zielony balonik tak, aby około 5 cm nie było napompowane.Schemat kwiatów balonowych

Teraz możesz zacząć modelować pączek. W tym celu kulka kiełbasy jest napompowana i zamknięta w pierścieniu. Następnie przekręć kulkę ósemką i przekręć każdy pierścień jeszcze kilka razy. Pozostaje połączyć łodygę i pączek.

Teraz możesz zacząć modelować pączek. W tym celu kulka kiełbasy jest napompowana i zamknięta w pierścieniu. Następnie przekręć kulkę ósemką i przekręć każdy pierścień jeszcze kilka razy. Pozostaje połączyć łodygę i pączek.

Oferujemy również bardziej zaawansowaną metodę produkcji. kwiat kulek kiełbasianych na wideo:

Kwiaty balonowe to oryginalny prezent zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Twórz kwiaty według różnych wzorów i łącz je w duże bukiety.

Kwiaty balonowe to oryginalny prezent zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Twórz kwiaty w różne wzory i łącz je w duże bukiety.

Młody tygrysek z długich balonów

Dzieci bardzo lubią zwierzęta, więc możesz spróbować zrobić tygrysa z pomarańczowych kulek kiełbasianych. Aby to zrobić, weź dwa balony i napompuj je. Będziesz miał trzy zwroty akcji, które powinny stworzyć małe, średnie i duże bąbelki. Przekręć bąbelki zgodnie ze wzorem, zaczynając od ogona kuli. Spróbuj przekręcić się na bok i przytrzymać końce kuli, aby bąbelki się nie obracały.

Dzieci bardzo lubią zwierzęta, więc możesz spróbować zrobić tygrysa z pomarańczowych kulek kiełbasianych. Aby to zrobić, weź dwa balony i napompuj je.

Przekręć bąbelki między 2-3 a 7-8, aby zrobić głowę. Pierwszą bańkę trzeba będzie nawlec wewnątrz głowy, aby drugą można było owinąć wokół 8 i 9, wtedy tygrys będzie miał nos i usta. Przekręć bąbelki 4 i 6, a otrzymasz uszy.

Przekręć bąbelki między 2-3 a 7-8, aby zrobić głowę. Pierwszą bańkę trzeba będzie nawlec wewnątrz głowy, aby drugą można było owinąć wokół 8 i 9, wtedy tygrys będzie miał nos i usta. Przekręć bańki 4 i 6, a będziesz miał uszy.

Aby zrobić tułów i nogi tygrysa, będziesz potrzebować kolejnego balonu, który musi być w pełni napompowany. Zamknąć końce kiełbasy w pierścień, następnie należy ją złożyć na pół i podzielić, skręcając na trzy części.

Weź pierwszy balon, zrób bańki 9 i 10, a następnie połącz oba balony razem. Bubble 11 zamieni się w ogon.Tygrys balonowy

Weź pierwszy balon, zrób bańki 9 i 10, a następnie połącz oba balony razem. Bubble 11 zamieni się w ogon. Pozostaje tylko ozdobić tygrysa, a statek balonowy jest gotowy. Tygrysek z kulek pomoże w oryginalny sposób udekorować wnętrze przedszkola, pokoju dziecięcego czy dziecięcego przyjęcia. Dodatkowo Twoje dziecko będzie mogło otrzymać nową piękną zabawkę w zaledwie 5 minut..

Przeczytaj także: DIY balonowe rzemiosło. Instrukcja krok po kroku, zdjęcie

Współczesne szwaczki wymyśliły wiele schematów, więc dziś z kulek kiełbasianych można wykonać nawet bardzo skomplikowane kształtyPomysł na inspirację balonem

Nowoczesne szwaczki wymyśliły wiele schematów, więc dziś z kulek kiełbasianych można wykonać nawet bardzo złożone kształty. Kursy mistrzowskie krok po kroku pomogą Ci opanować nowy kierunek w aranżacji wnętrz i pięknie udekorować pokój na świąteczne wydarzenie. Rozwijaj swoją kreatywność i ciesz się wolnym czasem ze svoimi-rukamy.com