Zimowe rękodzieło z gumek. Wideo Bransoletka, Choinka, Śnieżynka

Chcesz zrobić oryginalne rzemiosło o tematyce zimowej i nie wiesz, o czym myśleć? Jesteśmy już zmęczeni zwykłymi aplikacjami i papierowymi rękodziełami, więc młode szwaczki tkają oryginalne rękodzieło z gumek Rainbow Loom. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kompilację wideo na temat, jak utkać choinkę z gumek, zrób piękną zimową bransoletkę i kreatywne obszerne rękodzieło własnymi rękami.

Jak utkać bransoletkę z gumek na francuskiej maszynie do splatania

Ta bransoletka jest idealna na sezon zimowy i będzie wyglądać stylowo na Twoim nadgarstku. Niebieskie i jasnoniebieskie bransoletki Rainbow Loom to najlepszy sposób na urozmaicenie Twojego wyglądu.

Jodełka 3D Część 1 Lekcja 4

Obszerna choinka to świetny pomysł na zimowe rzemiosło zrób to sam w szkole lub przedszkolu. Zaskocz swoich przyjaciół i bliskich, utkaj choinkę 3D z gumek Rainbow Loom i podaruj jako prezent.

Śnieżynka, Tęczowe Krosno

Czy po raz pierwszy pada śnieg? Następnie pospiesz się utkać piękne ażurowe płatki śniegu z gumek Rainbow Loom. Możesz zrobić nie tylko białe lub niebieskie płatki śniegu, ale także jasne kolory. Stwórz całą kolekcję różnych płatków śniegu i zaprezentuj je znajomym.

Małpa z gumek Lumigurumi Rainbow Lum

Nie zapomnij o tkaniu zabawek z gumek, takie zabawne małpki nie pozostawią obojętnym ani nauczycielom, ani rodzicom.

Przeczytaj także: Samouczki wideo dotyczące gumowych bransolet

Mamy nadzieję, że nasz zimowy wybór filmów o tym, jak tkać różne rzemiosło z gumek, będzie dla Ciebie przydatny. Teraz zabierz do szkoły nie tylko klej i papier, ale także gumki Rainbow Loom.