Rękodzieło DIY ze starych kluczy z zamków

Współczesny rynek jest przepełniony dekoracyjnymi przedmiotami masowej produkcji, ale popularne są rzeczy ręcznie robione. Hand-made to prawdziwa sztuka, która pozwala rzemieślnikom wykazać się talentem i stworzyć wspaniałe rzeczy w jednym przedstawieniu. Korzystając ze szczegółowych kursów mistrzowskich, każdy może spróbować zrealizować się w tym kierunku sztuki, tak jak australijski mistrz samouk Michael. Podstawą jego rzemiosła są zwykłe klucze, z których uzyskuje się oryginalne rzemiosło..

Kluczowe pomysły rzemieślnicze

Czy masz też w domu stare klucze? Naucz się podstawowych podstaw lutowania, podnieś szkic i zamień je w element dekoracyjny. Autor rzemiosła z kluczy Michael zauważył, że nie uczył się lutowania w jakiejś instytucji, ale po prostu oglądał filmy z YouTube i opanował podstawy.

Podstawowe podstawy lutowania metali

Lutowanie Jest to proces, w którym luty po stopieniu zwilżają lutowane powierzchnie i tworzą mocny szew. Aby nastąpił przepływ wokół powierzchni styków, należy uwzględnić temperaturę topnienia metali i lutowia..

rzemiosło od kluczy do zamków

Klucze do domu są wykonane ze stali, mosiądzu, aluminium lub żelaza. Temperatury topnienia wszystkich tych metali można znaleźć w encyklopedii każdego chemika. Należy pamiętać, że temperatura topnienia części musi być niższa niż temperatura topnienia lutu. Lutowane powierzchnie należy podgrzać do temperatury topnienia lutu. Jeśli części metalowe są cienkie, przesuwaj lutownicę z miejsca na miejsce, aż lut się rozpuści, ale jeśli części są grube, będziesz musiał trzymać lutownicę w jednym miejscu przez długi czas.

DIY kluczowe rękodzieło

Kluczowe pomysły rzemieślnicze

Prawie każda rzeźba może być wykonana z kluczy lub monet. Najlepiej zacząć od prostokątnych i kulistych kształtów. Początkowo rysowany jest szkic przyszłego produktu. Możesz także spróbować zrobić model z plasteliny i wykonać na nim kluczowe nadruki. Następnie zaznacz miejsca zrostów i przystąp do lutowania części, które następnie zmontujesz.

Prawie każda rzeźba może być wykonana z kluczy lub monet.

Profesjonalni artyści lub projektanci tworzą makiety 3D na komputerze, aby wizualnie przedstawić, jak będzie wyglądać nowa rzeźba. Michael nie jest jedynym rzemieślnikiem, który wykonuje rękodzieło rzeźbiarskie. W Pradze w 2010 roku wzniesiono pomnik z kluczy poświęcony rewolucji. Składa się z 85741 kluczy.

Możesz zrobić piękne świeczniki, pamiątki, wazony, szklanki z kluczy i monet

Z kluczy i monet można zrobić piękne świeczniki, pamiątki, wazony, szklanki i ozdobne butelki. Wszystko zależy od Twoich umiejętności lutowania i ilości zbędnych kluczy.