Róże z torebek herbaty. Zdjęcie

Jeśli kochasz herbatę, nie spiesz się z wyrzuceniem torebek z herbatą. Okazuje się, że mogą być doskonałym materiałem do tworzenia oryginalnych rękodzieła własnymi rękami. Zanim zaczniesz robić rzemiosło, będziesz musiał wcześniej zaopatrzyć się w używane torby. Niektóre szwaczki proszą nawet przyjaciół o pomoc. Kiedy robisz puste miejsca, przeczytaj ten artykuł. jak zrobić róże z torebek herbaty.

Vintage róże z torebek herbaty

Torebki należy ostrożnie rozłożyć i uwolnić od liści herbaty. Nie martw się, jeśli po wyschnięciu powierzchni papieru nadal pozostaną granulki herbaty, możesz je po prostu wytrząsnąć.Rozłożone torebki można myć pod wodą, ale pamiętaj, że zmyje to bogaty kolor herbaty. Aby zrobić róże vintage, nadają się również torebki z czarnej herbaty, ale do delikatnych i naturalnych kwiatów trzeba będzie znaleźć torebki z hibiskusa.

Rozłożone torebki z herbatą można myć pod wodą, ale należy pamiętać, że zmyje to bogaty kolor herbaty. Aby zrobić róże vintage, nadają się również torebki z czarnej herbaty, ale do delikatnych i naturalnych kwiatów trzeba będzie znaleźć torebki z hibiskusa.

Materiały:

– nożyce;

– torebki herbaty;

– drut;

– taśmy;

– materiały do ​​dekoracji.

Po wyschnięciu torebki pokrój je na równe paski. Każdy pasek będzie składany osobno, a z jednej torebki dostaniesz cztery małe różyczki. Najpierw musisz zagiąć krawędź paska pod kątem 45 stopni, aby krawędź nie była widoczna. Następnie stopniowo złóż pasek, nadając mu kształt róży. Powinieneś mieć małą łodygę na dole..

Po wyschnięciu torebki pokrój je na równe paski. Każdy pasek będzie składany osobno, a z jednej torebki dostaniesz cztery małe różyczki. Najpierw musisz zagiąć krawędź paska pod kątem 45 stopni, aby krawędź nie była widoczna. Następnie stopniowo złóż pasek, nadając mu kształt róży. Powinieneś mieć małą łodygę na dole.

Zrób wiele z nich, a następnie użyj ich do ozdabiania różnych przedmiotów lub tworzenia kreatywnych kompozycji w stylu vintage. Bukiety takich róż herbacianych będą wyglądać oryginalnie. Aby to zrobić, możesz wziąć kawałek koronki, włożyć do niego róże i zawiązać wstążką. Używanie takich róż jest wygodne do ozdabiania ramek na zdjęcia lub miniaturowe prezenty..

Bukiety takich róż herbacianych będą wyglądać oryginalnie. Aby to zrobić, możesz wziąć kawałek koronki, włożyć do niego róże i zawiązać wstążką. Używanie takich róż jest wygodne do ozdabiania ramek do zdjęć lub miniaturowych upominków.

Przeczytaj także: Jak zrobić róże z papieru własnymi rękami

Istnieją inne sposoby na zrobienie róż w torebkach herbaty. Na przykład możesz całkowicie wysuszyć i wyprostować torbę, a następnie złożyć ją w akordeonie trzy razy, a następnie na pół.

Istnieją inne sposoby na zrobienie róż w torebkach herbaty. Na przykład możesz całkowicie wysuszyć i wyprostować torbę, a następnie złożyć ją na harmonijkę trzy razy, a następnie na pół.

Odbywa się to w celu wycięcia tych samych płatków. Następnie możesz rozpocząć cięcie. Powinieneś mieć trzy puste paski z płatkami..

Ciekawe wideo: Jak zrobić prawdziwą lampę z torebek herbaty

Pierwszy płatek składa się w tubę, a następnie owija go innymi płatkami i tworzy różę. Następnie nałóż kolejny pasek płatków. Tak więc z jednej saszetki powinna powstać jedna róża. Od dołu róża jest wiązana nitką lub drutem. Odetnij ostrą podstawę kwiatu, aby można go było wygodnie przykleić do jakiejś powierzchni. Użyj tych workowanych róż do dekoracji..

Teraz możesz użyć nawet pozornie niepotrzebnych rzeczy do robótek ręcznych. DIY torebki herbaty dostajesz oryginalne przedmioty dekoracyjne i piękne kwiaty.