Zrób to sam zroszony róż. Klasa mistrzowska ze zdjęciem

Róża to jeden z najpiękniejszych kwiatów, który nie pozostawi obojętnym żadnej dziewczynie. Pomimo tego, że róże można kupić niemal o każdej porze roku, w wazonie nie wytrzymują długo. Ten niesamowity kwiat był używany do ozdabiania świątyń i posypywania dróg, z którym wiąże się wiele legend i opowieści. Jeśli kochasz róże i chcesz, aby zdobiły Twoje wnętrze przez cały rok, proponujemy zrób róże z koralików własnymi rękami. Ta mistrzowska klasa zdjęć pomoże Ci stworzyć niesamowite kwiaty, które nigdy nie znikną..

Jeśli kochasz róże i chcesz, aby zdobiły Twoje wnętrze przez cały rok, proponujemy zrobić róże z koralików własnymi rękami. Ta mistrzowska klasa zdjęć pomoże Ci stworzyć niesamowite kwiaty, które nigdy nie znikną.

Materiały:

– drut;

– zielone koraliki;

– koraliki do kolorowego pąka;

–  doniczka lub wazon;

– gips.

Róże z klasy mistrzowskiej koralików ze zdjęciem

Tkanie kwiatów z koralików polega na stopniowym tkaniu poszczególnych elementów i łączeniu ze sobą.

Tkanie kwiatów z koralików polega na stopniowym tkaniu poszczególnych elementów i łączeniu ich ze sobą.

Aby utkać liść, należy odciąć kawałek drutu o długości około 30 cm i nawlec tam jeden zielony koralik. Złóż drut na pół i przewlecz dwa koraliki przez dwie długości tego drutu. Początek liścia wygląda tak, jakby poniżej znajdował się jeden koralik, a potem jeszcze dwa. Zwiększając liczbę koralików, otrzymasz piękny liść. Trzeba zwiększyć koraliki do 4 sztuk, a następnie zmniejszyć ich liczbę do dwóch.

Początek liścia wygląda tak, jakby poniżej znajdował się jeden koralik, a potem jeszcze dwa. Zwiększając liczbę koralików, otrzymasz piękny liść. Musisz zwiększyć koraliki do 4 sztuk, a następnie zmniejszyć ich liczbę do dwóch.

Teraz możesz zacząć robić liście róży. Weź koraliki w innym kolorze i umieść je na drucie o długości 60 cm. Zacznij zwiększać liczbę koralików w każdym rzędzie.

Teraz możesz zacząć robić liście róży. Weź koraliki w innym kolorze i umieść je na drucie o długości 60 cm.

Okazuje się, że osiem rzędów: zwiększanie od jednego do 14 kulek w odstępach co 2 kulki. Kiedy zaczniesz dziewiąty rząd, umieść 9 koralików na każdym końcu drutu i wykonaj brzeg płatka. Pusty płatek jest gotowy. Będziesz potrzebować pięciu takich.

Okazuje się, że osiem rzędów: zwiększanie od jednego do 14 kulek w odstępach co 2 kulki. Kiedy zaczniesz dziewiąty rząd, umieść 9 koralików na każdym końcu drutu i wykonaj brzeg płatka. Pusty płatek jest gotowy. Będziesz potrzebować pięciu z nich.

Teraz musisz nieco powiększyć płatki, w tym celu zwiększ liczbę rzędów do 9 sztuk. Powtórz koraliki naciągowe w taki sam sposób, jak ostatnim razem. Dla tych płatków rząd 10 będzie krawędzią. Trzeba zrobić 4 takie płatki.

Powtórz koraliki naciągowe w taki sam sposób, jak ostatnim razem. Dla tych płatków rząd 10 będzie krawędzią. Musisz zrobić 4 takie płatki.

Następnie zrób jeszcze kilka płatków o większym rozmiarze. Następnie nadaj płatkom lekko zakrzywiony kształt i zacznij zbierać je w kwiaty. Gotowe płatki należy stopniowo zawijać i formować pączek róży. Stopniowo łącz wszystkie płatki, a następnie dołącz małe liście. Będziesz mieć działki.

Następnie zrób jeszcze kilka płatków o większym rozmiarze. Następnie nadaj płatkom lekko zakrzywiony kształt i zacznij zbierać je w kwiaty. Gotowe płatki należy stopniowo zawijać i formować pączek róży. Stopniowo łącz wszystkie płatki, a następnie dołącz małe liście. Będziesz miał działki.

Rozetę można przymocować do pręta lub użyć grubego drutu. Owiń drut wokół pręta i przymocuj zielone liście. Rozeta jest gotowa. Jeśli to konieczne, możesz owinąć go zieloną taśmą, wtedy kwiat będzie wyglądał bardziej jak prawdziwy..

Rozetę można przymocować do pręta lub użyć grubego drutu. Owiń drut wokół pręta i przymocuj zielone liście. Rozeta jest gotowa. Jeśli to konieczne, możesz owinąć go zieloną taśmą, wtedy kwiat będzie wyglądał bardziej jak prawdziwy.

Zrób kilka z tych kwiatów i spróbuj otynkować je w doniczce. Gips jest zwykle rozcieńczany w zimnej wodzie i wlewany do garnka. Następnie kwiaty wkłada się do doniczki, którą można dodatkowo ozdobić wstążkami lub sztuczną trawą..

Zrób kilka z tych kwiatów i spróbuj otynkować je w doniczce. Gips jest zwykle rozcieńczany w zimnej wodzie i wlewany do garnka. Następnie kwiaty wkłada się do doniczki, którą można dodatkowo ozdobić wstążkami lub sztuczną trawą.

DIY zroszony róż  – bukiet, który nigdy nie zniknie. Te kwiaty przez długi czas będą przypominać darczyńcę i oryginalnie ozdobią wnętrze..

Róże z koralików DIY - bukiet, który nigdy nie zniknie. Te kwiaty przez długi czas będą przypominać darczyńcę i oryginalnie ozdobią wnętrze.