dekoracje noworoczne na nowy rok 2019

W niespokojnym oczekiwaniu na święta noworoczne zarówno dorośli, jak i dzieci zaczynają wymyślać wszelkiego rodzaju obrazy noworoczne, w których spotkają się z tym cudownym świętem. Patrząc na piękne i jasne zdjęcia stroju noworocznego, bardzo trudno jest czasem dokonać wyboru, ponieważ są one z reguły prezentowane w dość szerokim zakresie. Ale wśród wielu strojów zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą znaleźć najbardziej odpowiednią opcję. Dzięki temu artykułowi dowiesz się, czym są stroje noworoczne. To właśnie nasze informacje pozwolą Ci dokonać właściwego wyboru i uszyć garnitur, który najbardziej Ci się podoba..

Piękny kostium wróżki noworocznej (ze zdjęciem)

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz znaleźć stroju potrzebnego do wybranego obrazu noworocznego, najwłaściwszym wyjściem z tej sytuacji byłoby zrobienie garnituru własnymi rękami. Powinieneś zwrócić uwagę na zdjęcia bardzo pięknego i oryginalnego stroju na Nowy Rok dla dziewczyny na obrazie takiej bajkowej postaci jak wróżka:

Samo zrobienie tego nie jest takie trudne. Aby to zrobić, wystarczy, że założysz na dziecko sukienkę o delikatnym kolorze – liliowym, różowym, kremowym lub liliowym, założysz skrzydła i użyjesz magicznej różdżki jako niezbędnego atrybutu wróżki.

jakie są stroje sylwestrowe

Skrzydła można kupić w wyspecjalizowanych sklepach z kostiumami. Ale możesz też zrobić je sam. Aby to zrobić, możesz użyć 2 sposobów:

 • Wytnij niezbędną ramkę na skrzydła wróżki z tektury lub z drutu, a następnie przykryj przezroczystym materiałem. Na przykład siatka lub stara gipiura. A jako gipiurę możesz pomalować materiał specjalnym lakierem z iskierkami. W chwili, gdy dziewczyna idzie, takie skrzydła będą trzepotać w rytm jej ruchu..
 • Alternatywnie możesz wykonać skrzydła z tkaniny, po prostu wycinając je w kształt rozbłysku słonecznego. Następnie zrób gumki na ich końcach, a następnie załóż je na palce dziecka.

jakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowe

Garnitur dla chłopca. Muchomor

Z tej publikacji dowiesz się, jakie kostiumy noworoczne możesz wykonać własnymi rękami. Na tych zdjęciach możesz zobaczyć kostium sylwestrowy DIY dla Amanity:

W tym stroju najlepiej ubrać się w przypadku, gdy na dziecięcym poranku w ogrodzie dziecko musi koniecznie pojawić się właśnie na takim obrazie..

jakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowe

Ten kostium może być odpowiedni nie tylko dla dziewczynek, ale także dla chłopców. Biały golf uzupełni górną część głównego świątecznego stroju, a spodnie lub legginsy dopełnią dolną. Główna rola w produkcji muchomora zostanie przypisana do nakrycia głowy. Aby zrobić kapelusz na przyszły grzyb, wykonaj następujące kroki:

Musisz wziąć miarkę i zmierzyć głowę dziecka. Zgodnie z wykonanymi pomiarami konieczne jest wycięcie paska z szerokiej gumki.

karnawałowe kostiumy na nowy rokkarnawałowe kostiumy na nowy rokkarnawałowe kostiumy na nowy rokco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyjaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dziecka

Z kartonu należy wyciąć koło o średnicy około 45 centymetrów i przykleić od zewnątrz czerwoną szmatką. A od środka – biały.

Białe kółka należy przykleić na wierzchu czerwonej tkaniny. Reznik będzie musiał przyszyć do wnętrza czapki Amanity.

Możesz ozdobić dolną i górną część noworocznego stroju grzyba błyszczącym deszczem. Możesz wybrać buty według własnego uznania.

Kostium noworoczny dla dzieci Wiewiórka (ze zdjęciem)

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj stroju noworocznego można uszyć dla dziecka, ważne jest, aby dokładnie przestudiować ten artykuł. Żadne przyjęcie sylwestrowe dla dzieci nie może obejść się bez tak znanej postaci jak wiewiórka. Na poniższym zdjęciu noworoczny kostium dla wiewiórki wygląda bardzo elegancko i jasno:jakie są stroje sylwestrowe

Głównym atrybutem tego stroju jest oczywiście puszysty ogon, który jest uniesiony do góry. Z tego powodu prace nad wykonaniem stroju wiewiórki na Nowy Rok należy rozpocząć od wzoru na piękny, puszysty ogon:

 • Najpierw na kawałku kartonu narysuj ogon i wytnij go.
 • Wzór należy przenieść na kawałek szarego, czerwonego lub brązowego futra, a następnie przymocować szpilkami i wyciąć.
 • Nie należy również zapominać o szwach naddatków. Aby to zrobić, z każdej strony musisz dodać półtora, dwa centymetry. Szczegóły ogona powinny być szyte na maszynie do szycia.
 • Powstały ogon powinien być bezpiecznie przymocowany do skafandra. Aby to zrobić, musisz wykonać system zapinania: musisz przyszyć guzik od wewnątrz do ogona i przewlec przez niego żyłkę. Następnie musisz odwrócić ogon i wyciągnąć końce żyłki..
 • Aby naprawić ogon w pozycji pionowej, należy wykonać jeszcze jedną konstrukcję: weź szeroką tkaninę i wytnij z niej trzy kawałki. Dwie trafią do dziecięcego wieszaka, a trzecia do zamocowania dwóch części z tyłu. Koniec żyłki trzymającej ogon należy przywiązać do gumki, która znajduje się na środku pleców dziecka.

jakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękamijakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękamijakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękamijakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękamijakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękamijakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękamijakie kostiumy noworoczne można wykonać własnymi rękami

Dla wiewiórki będziesz też musiał zrobić uszy. Aby to zrobić, weź:

 • Dwa ramiona,
 • Trochę futra,
 • Opaska na włosy,
 • Pomarańczowa satynowa wstążka i organza.

Obręcz należy owinąć satynową wstążką, a następnie przykleić jej krawędzie z 2 stron za pomocą kleju. Z wieszaków trzeba wyciąć dwa uszy i owinąć je organzą w taki sposób, aby z jednej strony było złożone raz, a z drugiej – dwukrotnie.

Następnie należy bardzo dokładnie przyszyć je do tapety.

z boku, na którym jednorazowo złożona jest organza. Musisz przyszyć futerko na czubki uszu wiewiórki.

Jako garnitur dla wiewiórki musisz założyć golf dla dziecka dokładnie w tym samym kolorze co ogon. Jeśli masz na stanie futrzaną kamizelkę, będzie to doskonały dodatek do stroju sylwestrowego wiewiórki..

jakie są stroje sylwestrowejaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dzieckajaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dzieckajaki kostium noworoczny można uszyć dla dziecka

Na tych zdjęciach zaprezentowaliśmy dziecięce kostiumy noworoczne dla dziewczynki z najróżniejszymi opcjami:

Na poranku dziecko może pojawić się również w stroju Królowej Śniegu, Czerwonego Kapturka, Płatka Śniegu i Choinki.

Piękne kostiumy sylwestrowe i zdjęcia obrazów dla chłopców

Tutaj mówimy o tym, jak możesz uszyć lekki kostium noworoczny własnymi rękami. Wśród wielu strojów noworocznych dla chłopca na poniższych zdjęciach wszyscy rodzice z pewnością będą mogli wybrać oryginalną przebranie:

jakie są stroje sylwestrowe jakie są stroje sylwestrowe

Nie ma potrzeby ubierania dziecka w kostium niedźwiedzia, zająca lub wilka, jeśli nie gra on roli tych zwierząt. Powinieneś zwrócić uwagę na oryginalne, piękne noworoczne garnitury dla chłopców, pokazane na poniższym zdjęciu, i wybrać opcję, którą lubisz:

Wizerunek Carlsona może być idealny dla aktywnych i mobilnych dzieci. Strój tej ciekawej postaci składa się z T-shirtu, koszuli i dużych szortów w kratkę. Z przodu spodni należy przyszyć duży i jasny guzik, szelki należy wykonać za pomocą szerokiej gumki. I możesz całkowicie uzupełnić wizerunek Carlsona jasną piękną peruką.

Inne kostiumy noworoczne dla dziecka na zdjęciu poniżej.

Na Sylwestra możesz przebrać chłopców za Aladyna, Pirata, Muszkietera lub Batmana.

jakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowejakie są stroje sylwestrowe

Noworoczny kostium kosmonauty DIY ze zdjęciami krok po kroku

W tym artykule mogłaś ocenić własne kostiumy karnawałowe, które można uszyć na Nowy Rok. Większość chłopców chce być astronautami. Przez krótki czas, bez wyjątku, wszyscy rodzice mogą spełnić marzenie dziecka, jeśli uszyją mu kostium astronauty. Na poniższym zdjęciu przedstawiliśmy jedną z opcji stroju kosmonauty na Nowy Rok. podajemy również szczegółowe instrukcje poniżej:co możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowy

Głównymi atrybutami kombinezonu kosmonauty będą balon i hełm. Ten ostatni zostanie wykonany techniką papier-mache. Aby to zrobić, będziesz potrzebować następujących materiałów:

 • Stare gazety.
 • Balon okrągły
 • Mąka.
 • Biała farba lateksowa.

co możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowy

Kask powinien być wykonany w następujący sposób:

 1. Gazeta powinna być podarta na wiele małych kawałków. Wodę i mąkę należy wymieszać, dzięki czemu należy nauczyć się masy przypominającej strukturą śmietanę.
 2. Balon powinien być napompowany około 2 razy większy niż główka dziecka, a na nim bardzo starannie ułożyć warstwami mokre kawałki gazety, które najpierw należy zwilżyć roztworem wody z mąki. Należy zwrócić uwagę na to, aby spód balonika pozostał odklejony..
 3. Balon należy przebić i zdjąć z kasku. Co więcej, przyszły hełm astronauty musi być pokryty białą lateksową farbą..
 4. Za pomocą ołówka musisz narysować otwór na twarz i wyciąć go nożyczkami. Wzdłuż konturu należy przykleić białą taśmę tynkarską, aby ukryć wszelkie nierówności. Do wykonania cylindra można użyć dwóch butelek, starego węża z pralki i taśmy klejącej.
 5. Strój sportowy może być używany jako ubranie dla astronauty. Jeśli masz takie stare ubrania, musisz je pokryć srebrną farbą w sprayu na wierzchu. A jako obuwie astronauty najlepiej nadają się kalosze..

co możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowyco możesz uszyć lekki garnitur sylwestrowy

Stroje sylwestrowe dla dorosłych i zdjęcia najlepszych zdjęć 2019 roku

Wielu rodziców nie chce nadążyć za swoimi dziećmi. Z tego powodu starają się również dokładnie przemyśleć obraz na Nowy Rok. Należy zwrócić uwagę na zdjęcia kostiumów noworocznych dla dorosłych:

jaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dziecka

jaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dziecka

Kobiety mogą wybrać strój pirata, anioła, czarodziejki, czarodziejki, a nawet wróżki. Mężczyźni bardzo często wybierają takie stroje sylwestrowe jak: Zorro, Spiderman, Batman, Superman.jakie są stroje sylwestrowe

jakie są stroje sylwestrowe

jaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dziecka

jaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dziecka

jaki kostium sylwestrowy można uszyć dla dziecka

Twoje dzieci pokochają swojego tatę superbohatera.

Kostiumy w parze będą wyglądały bardzo oryginalnie i pięknie, gdy kobieta i mężczyzna będą ubrani w kostiumy znanych postaci: na przykład takich jak: Święty Mikołaj i Śnieżna Panna, Czerwony Kapturek i Szary Wilk, Dżasmina i Aladyn.