Bransoletka z nici, jak to zrobić samemu

Własnymi rękami robimy pamiątkę. Ten artykuł pomoże upiększyć starą bransoletkę, którą można przekształcić w letnią lub wakacyjną. Nową bransoletkę wykonujemy ręcznie z nici nitki dentystycznej. Aby to zrobić, nie musisz inwestować dużej ilości pieniędzy, a efektem będzie nowa biżuteria, którą możesz nosić samodzielnie lub prezentować swojej dziewczynie..

Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

– wielokolorowa nić dentystyczna

– bransoletka – łańcuszek wykonany z grubego splotu. Może to być zwykła biżuteria lub metale szlachetne: złoto lub srebro.

– dwa niewidzialne

– nożyce

Tkamy bransoletki zrób to sam z nici dentystycznejBransoletka wykonana z nici

Opis tkania bransoletki z nici dentystycznej krok po kroku:

  • Nici nici dentystycznej o różnych kolorach dzielimy na dwie części o tej samej liczbie nitek

Nici nici dentystycznej o różnych kolorach dzielimy na dwie części o tej samej liczbie nitek

  • Następnie na każdym z nich naprawiamy niewidzialność. Ułatwi to nawlekanie ziarna. więzy. Na jednym końcu zawiązujemy wiązkę w supeł, a na drugim, na którym znajduje się niewidzialna osoba, splatamy warkocz, łącząc go z bransoletką. I tak dalej, aż dojdziemy do końca bransoletki.

Opis tkania bransoletki z nici dentystycznej krok po kroku:

  • Po tym wszystkim naprawiamy wszystko węzłem i odcinamy nadmiar części nożyczkami. W połączeniu ze wszystkim wykonanym bransoletka będzie przypominać tęczę.

Bransoletka z plecionej nici z łańcuszkiem

Ta metoda świetnie nadaje się również do ozdabiania innych przedmiotów, takich jak naszyjniki czy bransoletki na kostki. A wynik jest niezwykły i atrakcyjny.