Tkanie gumek na maszynie dla początkujących. Zdjęcia i wideo

Gumki Rainbow Loom to świetny sposób na zrobienie wielu drobnych upominków dla przyjaciół i rodziny. Ten rodzaj rękodzieła aktywnie rozprzestrzenia się na całym świecie i staje się hobby nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. W tym artykule porozmawiamy tkanie gumek na maszynie dla początkujących. Nawet jeśli nie masz jeszcze pewnych umiejętności, możesz z łatwością utkać proste tęczówki..

Szczegółowe instrukcje, jak tkać proste bransoletki na maszynie

Przede wszystkim zapoznaj się z instrukcją obsługi maszyny, aby określić, jaki masz typ maszyny (profesjonalny lub dziecięcy). Rzędy na profesjonalnych maszynach są ruchome, więc w razie potrzeby można je przesunąć lub usunąć. Wszystkie słupki powinny być skierowane w tym samym kierunku. Wycięcie jest przeznaczone do wygodniejszego usuwania gumek.

trucizny na profesjonalnych maszynach są mobilne, więc w razie potrzeby można je przesunąć lub usunąć. Wszystkie słupki powinny być skierowane w tym samym kierunku. Wycięcie jest przeznaczone do wygodniejszego usuwania gumek.

Aby utkać bransoletkę na krośnie, należy założyć gumki w określonej kolejności. Najpierw załóż gumkę na środkowy i dolny rząd, a następnie drugą na tę samą kolumnę dolnego rzędu i na drugą kolumnę środkowego rzędu..

Aby utkać bransoletkę na krośnie, należy założyć gumki w określonej kolejności. Najpierw załóż gumkę na środkowy i dolny rząd, a następnie drugą na tę samą kolumnę dolnego rzędu i na drugą kolumnę środkowego rzędu.

Przeczytaj także: Samouczki wideo dotyczące gumowych bransolet

Takimi zygzakami całkowicie wypełnij krosno. Następnie obróć maszynę tak, aby nacięcia słupków były skierowane do ciebie. Podważysz gumki na tych słupkach, na których znajdują się dwie gumki.

Zaczep dolną gumkę i przeciągnij ją przez górę. Musisz zrobić tę elastyczną fałdę na pół na innej kolumnie, jak pokazano na zdjęciu.

Zaczep dolną gumkę i przeciągnij ją przez górę. Musisz zrobić tę elastyczną fałdę na pół na drugiej kolumnie, jak pokazano na zdjęciu.

Powtórz usuwanie gumek w ten sam sposób ze wszystkich słupków. Twoje gumki powinny przybrać formę kółek na maszynie.

Powtórz usuwanie gumek w ten sam sposób ze wszystkich słupków. Twoje gumki powinny przybrać formę kółek na maszynie.

Weź zapięcie i zaczep na najbardziej zewnętrznej gumce. Następnie zdejmij wszystkie gumki z maszyny i zapnij klamrę do ostatniej gumki. Rezultatem jest dość prosta bransoletka, którą nawet dzieci mogą powtórzyć..

Zobacz też: bransoletka wykonana z gumek na maszynie

Weź zapięcie i zaczep na najbardziej zewnętrznej gumce. Następnie zdejmij wszystkie gumki z maszyny i zapnij klamrę do ostatniej gumki. Rezultatem jest dość prosta bransoletka, którą nawet dzieci mogą powtórzyć.

Jeśli nie masz obrabiarki, ale jest proca, poniższe wskazówki pomogą ci opanować tkanie z gumek na procy wideo: Elastyczna bransoletka. Podstawowy.

Tkanie z gumek Rainbow Loom jest jednym z najprostszych rodzajów robótek ręcznych, ponieważ wymaga minimum czasu i pieniędzy. Ta elastyczna bransoletka będzie miłym prezentem dla Twojej babci, mamy, brata lub dziewczyny. W ciągu zaledwie kilku minut możesz zamienić kilka gumek w piękny kawałek..

Mam nadzieję, że nasz artykuł o tkanie gumek na maszynie dla początkujących było przydatne i szybko opanujesz ten rodzaj robótek ręcznych. Na naszej stronie znajdziesz wiele artykułów z filmami o tym, jak tkać różnorodne bransoletki z tęczówki, a także figurki, ubrania i inne akcesoria..